Oh super! Ik heb nog een dicht doosje en nog wat in 1 strip, alleen mn vent vind t geen goed idee als ik ze weg zou geven, mij zal t een zorg zijn
Ik ben ook zon muts he. Gisteravond gestart met de utro. Denk dat ik rond 01.00 2 bollen heb ingegracht. Vanochtend ging de wekker om 5.30 en ik durfde zo snel niet weer 2 nieuwe op te steken. Wat zouden jullie doen? Ik heb ze wel meegenomen @ work en wil ze eigenlijk rond 10 inbrengen. En dan vanaf vandaag telkens rond 20u / 6u / 20u / 6u..
K weet niet of je er wat aan hebt. Maar ik moet 3 x dd 2 bollen gebruiken. En deed er altijd een tijdsbestek van 8u tussen. Om 8u/16u/00:00 uur. Had gevraagd in zh of er een spiegel opgebouwd moest worden. Mijn zh geeft minimaal 6 uur tussen opsteken te houden 8u is prima. Maar dat is op mij van toepassing dus denk ik voor 2 x dd een spiegel van 12 uur dan wel prima is. Maar weet ik ook niet zeker. Edit: denk persoonlijke he dat van 1:00 tot 5:30 beetje te kort op elkaar is.
Ja denk ik ook. Maar ik durfde het ook niet zo goed op te steken vanochtend omdat ik een eindje moet rijden voor mijn werk en een klein beetje bang ben voor bijwerkingen (dat is weer even iets waar ik doorheen moet, medicatie, angst om ziek te worden, autorijden.. maar dat komt goed). Ik ga ze gewoon rond een uur of 10/11 inbrengen en dan vanavond weer!
Vandaag 6dpo, ik ben mega duizelig. Iemand bekend mee voor nod? Ik moet voorzichtig op staan. Geen gekke bewegingen maken en niet bukken. Eenmaal liggend of zittend gaat het prima.
Ik heb hetzelfde, sinds 2 a 3 dagen kan ik echt niet meer bukken of opspringen.. dan heb ik het gevoel dat ik om ga vallen. Ik had zelf het idee dat het van de verkoudheid kon komen, ben namelijk erg verkouden, maar misschien wel niet
Dat zou idd heel goed van een verkoudheid kunnen komen ja. Maar zeker weten doe je niet.. Hoeveel dpo ben je nu en wanneer is je nod?
Ik denk dat ik maandag weer ga testen, want het zou namelijk best kunnen dat ik een cyclus van 5 weken heb. Hoewel ik nog nooit zwanger ben geweest heb ik nu wel het gevoel alsof het raak is. Al kan ik daar natuurlijk ook heel dik naast zitten
Ik lig hier half ziek op de bank, gelukkig net een dagje vrij.. zolang ik zit voel ik me prima, maar als ik wat ga doen voelt het net alsof ik flauw ga vallen.. dus nu maar blijven zitten. en ik ben al zo goed in stilzitten... not.. Best lastig om je gedachten er dan vanaf te houden. Mn verkoudenheid trekt gelukkig wel weg dus hopelijk morgen iets beter als ik weer te werk moet
Even klagen hoor. Ik ben snot verkouden, zit vol puisten en heb wat menstruatie kramp. Zal vast wel ongesteld worden Ondertussen merk ik aan mezelf dat ik elke dag chaggo ben en er echt teveel mee bezig ben.