Vreselijk en ze dienen nergens voor!! Ze lusten heel graag zwangere vrouwen bloed dus extra vervelend! Hopelijk heb je wat kunnen slapen?
Dat vooral, het is eten voor andere insecten meer niet. Ik ben tot laat doorgegaan, elke keer als ik de lamp uitdeed kwam er weer maar op een gegeven moment ben ik beloond met een mugvrije nacht. Haleluja. Zwangeren zijn over t algemeen warmer dus komen ze eerder op af. Ook te merken
Wij genieten van onze vakantie. Momenteel in Hoenderloo met onze caravan en hiervoor in Slovenië. Heb geen idee meer wat er allemaal is gezegd sorry. Weet alleen nog over echos... officieel ben je alleen verzekerd voor de termijn echo en 20 weken echo in NL. Maar.. zodra er iets afwijkt, of je bevalling wordt zoiezo medisch, dan komen er meer echos om de hoek kijken. Dus dat is juist vaak als je wat afwijkt. Hier is mijn bmi gewoon te hoog. En omdat wij beide vrij lang zijn verwachten ze, geheel onterecht bleek bij onze zoon, een grote baby. Maar ik vind het natuurlijk niet erg om 3 groei echos te krijgen. Meestal krijgen mensen die alleen de standaard echos krijgen bijv ook geen suikertest. Want het vermoeden is vaak niet dat er wat kan zijn. Wat in mijn ogen ook niet altijd terecht is...
Ola meiden! Hier heb ik eind van de middag een groei echo. Ben onwijs benieuwd hoe groot ze nu is en of alles een beetje kloppend is met het termijn ♡
Bij mij klopte de schatting op basis vd echo ook niet eens haha. Hij zou klein zijn, maar was gewoon 3510g en 53cm. Veel plezier @Dominique1991 Ik ben ook wel benieuwd naar morgenochtend.
Hoii lieve meiden Ik kom echt tijd en energie te kort om te reageren hier haha echt heel erg Ik ga vanmiddag alles ff terug lezen van jullie Ik ben al gestopt met werken dus heb al “verlof” ik trok het niet meer met last van me rug En nu ik niet meer werk heb ik gelijk geen last meer alleen als ik hele dag loop zonder rust tussendoor Ik heb ook 2 weken geleden suikertest moeten doen en was net op het randje dus moest op me eten gaan letten en dan volgende week opnieuw die test zie er nu al tegenop want vorige keer werd k beetje duizelig van dat drankje Hoop dat alles goed gaat hier met iedereen (ga k snel terug lezen hihi)
Helemaal mee eens! Volgens mij zijn ze er wel mee bezig om te zorgen dat iedereen rond 30 weken nog een echo krijgt omdat er dan nog afwijkingen naar boven kunnen komen die van levensbelang kunnen zijn bij de geboorte. Dat je daardoor in het ziekenhuis moet bevallen bijvoorbeeld.
Heb ook wel meer dorst maar niet specifiek in de ochtend, gewoon hele tijd. Ik ga niet vooraf kolven. Ik ga wel weer borstvoeding geven. Mijn dochtertje heeft de eerste dagen ook een aantal keer een flesje gekregen omdat ze te veel pijn had van de vacuümpomp om uit de borst te drinken. Dat is ook allemaal goed gekomen en ik ga er vanuit dat het nu ook weer goed komt. Ik vind het kolven opzich al niet een hobby dus mocht het nodig zijn, ga ik bij kolven als de kleine er is. En anders gewoon een flesje af en toe kan ook geen kwaad.
Nou inderdaad! Zouden ze ook kunnen zien dan of er een navelstreng om de nek zit oid? Want dat was de reden waardoor mn vriendin thuis beviel, maar toch naar het ziekenhuis moest!
Ja zo denk ik ook hoor. Flesvoeding is geen vergif, dus als het niet anders is, is het niet anders. Mijn zoontje had ook 3 dagen hoofdpijn van de vacuumpomp.
Wij willen geen kunstvoeding maar omdat bij ons eerste kindje zonder overleg zomaar kV is gegeven in het ziekenhuis wil ik nu zelf een vooraad inslaan Ieder moet dit natuurlijk zelf allemaal weten! Geen verwijt
Ik ga ook niet Kolven hoor. Ik heb tijdens de kraamweek een paar dagen een beetje moeten bijvoeden en daarvoor hebben we wel gewoon kunstvoeding gebruikt. Verder heeft hij borstvoeding gekregen en dat nog tot ruim 2 jaar. Kan me niet voorstellen dat die kleine beetjes kunstvoeding zoveel uitmaken. En ik ben ook geen tegenstander van kunstvoeding hoor! Iedereen moet dat lekker zelf bepalen.
Groei echo was nooi. Ze wordt op zo'n 1400 gram geschat nu. Klein hoofdje en buikje is iets aan het afbuigen, maar niet zorgwekkend. Ze lag gisteren nog in stuit en net bij de groei echo weer in hoofdligging. Stelt toch enorm gerust dat ze nog lekker kan draaien, aangezien de 1e in stuit bleef liggen en daardoor een keizersnede werd. Op naar de 30 weken en dan langzaam aan aftellen ♡
@Dominique1991 Oo dat is mooi dat alles goed was! En ze kunnen idd nog lekker draaien. Ik hoop ook dat ze snel in de goeie positie gaat ligge . Ik ga dit keer geen borstvoeding geven. Heb er zoveel mee getopt vorige keer bij me dochter. Het was een drama. Heb toen 5 weken fulltime gekolft en dat was ook een drama. Vond het zo zwaar . Constant te weinig melk. Tepelkloven. En een fikse borstontsteking met 41gr koorts. Ben erna in een depressie geraakt en vind de kraamperiode echt nare periode om op terug te kijken. (Niet dat het alleen door de borstvoeding kwam) Hoop er dit keer wel van te kunnne genieten! En door rust te creëeren ga ik gewoon de fles geven. Hoop dat ik dit keer wel een mooie kraamperiode mag hebben. Want die rozewolk heb ik vorige keer niet gezien. Eerder een donderwolk....
@rissie10 wat naar zeg, dat je er niet echt van hebt kunnen genieten! En jammer dat de borstvoeding zo lastig ging. Ik geef mijn zoontje op dit moment nog steeds melk, en het lijkt erop dat er nu al weer druppels melk uitkomen! Dus kolven en op gang krijgen van de borstvoeding wordt hier waarschijnlijk geen probleem, maar ik denk dat ik wel een keer of 2 kolf om iets achter de hand te hebben voor de zekerheid.
Bij de vorige 10 mnd borstvoeding gegeven. In het begin ook veel moeten kolven om productie op peil te krijgen. Eerste dagen/ wkn heeft ze dus wel eens wat KV bijgekregen. Het liefst heb ik dat ze meteen volledig bv gaat krijgen en het vele kolven me bespaard blijft maar ben er bang voor.
Wat je zou kunnen doen is om vanaf 36 weken te gaan kolven om de productie op gang te brengen en eventueel een voorraadje te maken Zelf krijg ik binnenkort alvast een afspraak met een lactatie kundige Misschien is dit ook iets voor jou?