Ik hou ook van kookboeken, maar ben geloof ik niet erg kritisch. Ik hoop nu dat het boek voor jou niet tegenvalt. Op bol.com krijgt het ook goede waarderingen, dus dat komt wel overeen met mijn mening. Ik word al blij van het bladeren in een kookboek en het kijken naar foto’s. Soms kook ik er weinig uit, maar is het vooral ter inspiratie. Andere vraag. Ik was net in de bibliotheek en mijn dochter was op zoek naar een vegetarisch kinderboeken. Er lagen 40 boeken met alleen maar vis of vlees. Iemand nog een tip?
Haha nee hoor, maar ik bedoel dat ik kritisch ben omdat ik probeer te minimaliseren hier in huis en kookboeken zijn een beetje mijn achilleshiel maar inderdaad veel goede reviews, daarom ook dat ik toch besloten heb hem te.kopen Als ik aan de Google ga zie ik overal "de lachende koe" voorbij komen bij vega kinderkookboek..
In Rotterdam ken ik er geen (niet dat dat per se iets zegt ), wel een waanzinnig lekkere vegetarische Chinees (waar ze ook vegan dingen verkopen)! Vegaburger bij de Mac vind ik echt niet lekker. Ik laat niet snel eten staan (vind ik zonde), maar dit uiteindelijk wel.
Wij aten voor mijn zwangerschap doordeweeks vega(n). Weekend wel stukje (mooi) vlees vaak. Nu tijdens de zwangerschap schreeuwt mijn lijf vlees dus eten we weer de meeste dagen vlees. Na de zwangerschap vermoed ik dat dat weer terug zal draaien. Ik doe al mijn boodschappen gewoon bij de jumbo en op de markt. Heb mezelf een schop gegeven en een maand vegan gekookt om te resetten, daarna een balans gezocht die goed voelde. Volledig vegN was hier lastig omdat ik geen peulvruchten lust, dus haalde echt mijn eiwitten niet. Dus daarom een tussenweg tussen vega en vegan gevonden.
In Rotterdam heb je jack bean vlakbij het station als het goed is, en ook nog flower burger. Heb het even opgezocht op happy cow, wat een ideale site en app is om vegan of vega eetgelegenheden te vinden. Er staan ook plekken op waar ze ook vlees hebben maar vega opties, echt ideaal. En Mac is sowieso niet te eten dus daar kom ik nooit
Heb net gehoord dat Mac binnenkort 2 nieuwe vega-burgers krijgt. Ben geen enorm fan van de Mac maar wel fijn als je onderweg bent.. Wel een heleboel goede tips in dit topic zeg!! Die mayo ga ik ook kopen binnenkort.
Ik vond de eerste paar happen nog wel aardig, maar hoe meer ik op had, hoe meer ik dacht: “Blegh, waarom eet ik dit?” Laatste paar happen hier dus ook laten staan ja.
Ik eet nu sinds een week volledig vegetarisch en ik had niet verwacht dat het mij zo makkelijk zou afgaan. Ik mis het absoluut niet en heb er ook echt geen zin in. Was dat jullie ervaring ook toen jullie begonnen? Ik vind dit echt verrassend.
Wat goed van je! Aan het begin vond ik het best moeilijk maar toen was ik 17 en woonde ik nog bij mijn ouders en de gehaktballen van mijn moeder roken zo lekker. Maar al snel miste ik het helemaal niet meer!
Mijn dochter vindt het wel wat lastiger. Ook, omdat ze papa en haar zusje wel vlees ziet eten. Nu eten zij ook niet dagelijks vlees, maar vandaag had ze wel even een moeilijk shoarmamomentje. Ik denk dat het ook voor haar snel went.
Ik heb begin deze week forks over knifes gekeken op Netflix. En net what the health. Echt serieus! Ik zat zo --} te kijken.
Eye openers he! Ja dat is wel logisch. Mijn stiefdochters zijn vegetarisch sinds geboorte. De jongste wilde graag vlees proberen als kleuter dus dat heeft ze een paar keer gekregen want we willen ze niet dwingen, maar ze vond het uiteindelijk niet lekker dus heeft het nooit meer gegeten. Maar jouw dochter zal er vast aan wennen! Hier zijn ze ook aan veganistisch gewend, ook al eet niet iedereen in hun omgeving veganistisch.
Ik had n beetje haast (=ik was moe en wilde snel naar huis in bad) maar ik heb er heel snel even in gekeken. Het kwam mij niet direct over als hele "kinderachtige" recepten, daarmee bedoel ik flauwe smaken en veel vet/suiker, de groente verstopt etc. Maar het leken mij zelf wel lekkere en relatief makkelijke recepten, en ik vond het boek erg mooi vorm gegeven. Wellicht hebben ze m op bol.com ook, dat je een paar bladzijden kan inkijken?