Hoi meiden, Hier nog steeds op vakantie, kreeg geen meldingen meer dus moest redelijk wat bijlezen. Heb een poging gedaan, maar werkt niet zo fijn op vakantie. Vervelend dat sommigen zich niet lekker voelen. Zit wel goed in m’n vel opzich, maar veel hoofdpijn en misselijk, ook als ik de medicijnen gebruik die ik gekregen heb vooral nog steeds last van vieze nasmaak van alles en sommige geuren bleegh. Laatst gingen we bbq’en met een ander stel, ik kon gewoon geen vlees eten door de geur. Kreeg laatst te horen dat vrienden die net iets verder waren hun zwangerschap verbroken hebben, kindje bleek niet goed na meerdere testen (waaronder de Nipt). Vind het daardoor wel extra spannend wat onze nipt betreft, maar heb gezegd het niet te willen weten tijdens onze vakantie. Dus volgende week bel ik zelf even. Kan er nu toch niks mee. Hebben al wel leuke foto’s gemaakt voor de bekendmaking op fb enzo. Nog een weekje vakantie en dan naar huis, nog even genieten van het mooie (maar iets te warme) weer hier Ps. 7 september heb ik weer een afspraak bij de VK en geslacht blijft bij ons voorlopig een verrassing
Oh dat is erg verdrietig zeg. Blijft altijd een spannend iets. Sowieso vind ik elke zwangerschap spannend op welk termijn dan ook. Geniet nog even van je vakantie
Moest even bijlezen... Vervelend dat veel dames niet lekker in hun vel zitten. Denk goed aan jezelf en geef jezelf de tijd. Zelf een aantal depressies overwonnen met tussenpozen dat ik dacht dat het beter ging of dat ze zeiden gaat wel goed zo. Jullie gevoelens mogen er zijn en vraag hulp ook al is dat soms moeilijk. Wij hebben dinsdag controle gehad bij de vk en alles is goed zelfs heel even mogen kijken en het hartje gehoord. Kleine lag met de voetjes op mijn hartslag te rusten en was heel beweeglijk. Gisteren de verjaardag gevierd van onze jongste dochter alweer 6 jaar. Was een gezellige maar vermoeiende dag. Moet nog bijkomen ben helemaal op vandaag. Vooral omdat een hoop schoonmaakwerk nog moest gebeuren waar ik al weken niet aan toe was gekomen Nog steeds snel moe en niet alles smaakt meer zoals ik zou willen. Vandaar liep ik hier een beetje achter Verschrikkelijk altijd als je de verdrietige verhalen hoort Volgende week de meiden weer naar school en dan weer ritme.... Ben geen ochtendmens maar ritme blijkt mij wel goed te doen Oja en ik heb de kraamzorg geregeld, nu nog bellen voor de 20 weken echo en afspraak bij de gyn want ik moet in het ziekenhuis bevallen en jullie?
Ooooh zo herkenbaar,wij hadden zondag verjaardag van onze dochter.Heb ook echt drie dagen bij moeten komen.Was echt aant eind van de dag doodop. goede reminder,kraamzorg moet ik me ook nog voor aanmelden. Hebben jullie dat ook dat jullie zo ontzettend moe zijn? Soms heb ik het idee, rechtop in slaap te vallen.
Ja dat heb ik dus indd ook.Of wel in slaap vallen.maar der 3x uit mogen voor te plassen.En voordat je dan weer in slaap valt.... Ik heb nu sinds 2 dagen ook een band om,om mijn bekken te ondersteunen. Ik dacht zelf begin er nog maar niet aan.Ben pas in het begin van zwangerschap.Had best last van onder in mijn rug.Toen zei de verloskundige dat ik m beter wel om kon doen.En moet zeggen.Het verlicht echt .
Fijn dat de controle goed was @Silvetris! En nog gefeliciteerd met jullie dochter Verkaardagen zijn sowieso vermoeiend ja en als je zwanger bent helemaal. Wij vieren 15 september de verjaardag van ons jongste zoontje. Gelukkig voel ik me sinds zo dag een stuk energieker! De wolken zijn opgetrokken uit mijn hoofd en ik hoef niet meer te slapen. Ik weet nog van de vorige zwangerschappen dat dat van de ene op de andere dag gebeurt en bij mij was dat dus zondag. Heel blij mee Kraamzorg moet ik nog regelen. Ik ga denk ik volgende week bellen, dan ben ik er nog op tijd bij. Volgende week begint ook hier de school. Oudste zoontje gaat dan voor het eerst echt beginnen, spannend! Dat wordt weer zoeken naar een nieuwe routine haha. En 11 september begint hij met zwemles, ik heb hem vervroegd kunnen laten starten. In de vakantie is hij watervrij geworden dus dat wil ik graag gebruiken en gelijk doorpakken. Straks ga ik naar de gynaecoloog. Een half jaar geleden is er een biopt genomen ivm afwijkende uitstrijkjes. De vk zegt dat je sowieso een afwijkend uitstrijkje krijgt als je zwanger bent, maar het ziekenhuis wil (na twee keer bellen en navragen van mij) toch dat ik langs kom bij de gynaecoloog. Dus maar doen dan. Het biopt was nl ook niet helemaal goed vorige keer. De afwijkende cellen zaten iets dieper, maar nog niks zorgelijks of iets dat zou moeten worden behandeld. Dus we gaan maar weer opdraven daar
Hier goede ckeck up. Alles ziet er in orde uit en nog steeds een meisje hihi Gevraagd over bloedverdunners. Omdat ik een maag operatie heb gehad durft hij het niet aan. Ik krijg wel elke 4 weken een echo en indien nodig vaker. Ze gaan het goed in de gaten houden sowieso.
Ik ben net toch nog maar even bij het inloop-hartjesspreekuur langsgeweest bij de verloskundige. Weer eventjes 5 minuutjes naar ons kindje mogen kijken. Zo leuk en fijn! Af en toe ineens zo onzeker of het nog wel goed is. Dus dan is dat spreekuur toch wel heel prettig. De verloskundige heeft gezien of het een jongen of meisje is. Maar we willen het nog niet weten. Dinsdag staat de pretecho en dan pas mogen ze het zeggen haha! En de vermoeidheid herken ik heel goed! Ik slaap dan wel weer heel snel als ik op bed lig. Alleen ik heb zulke bizarre dromen de laatst weken. Ik ben dan ook telkens zo erg aan het zweten
Oh dat dromen en zweten pfff. Word er niet goed van haha Ik was dus nerveus vandaag want had van de week gedroomd dat dr hoofdje te klein was en buikje te groot. Nouja je snapt t wel he. Dus ik kon wel huilen toen ik zag dat alles normaal was vandaag. En die onzekerheid ken ik ook. Bij mn zoontje heb ik de hele zwangerschap me zorgen gemaakt. En nu nog haha gaat denk nooit over
Dat is ook een nare droom zeg! Dan snap ik heel goed dat je enorm opgelucht bent dat het toch gewoon allemaal normaal was vandaag! En ik denk ook niet dat het ooit over gaat die zorgen haha! @Kinderwens87 Ja echt super fijn dat ze dat doen! Iedere vrijdag van 16.00 tot 17.00 kun je binnenlopen.
Wat fijn @Missannie dat je weer even hebt kunnen spieken ❤ @Nainen spannend weer zo'n uitstrijkje. Hoop dat alles goed is. @Beebylove ah wat nare droom. Dat zijn je zorgen natuurlijk maar zo vervelend dat je dat droomt.