Ik mag mij hier ook melden! Vandaag 30 weken. Kleine meid is gisteren gedraaid en ligt nu juist in stuit... maar heb goede hoop dat ze weer terug draait!
Een beetje laat, maar ik heb het dan ook ontzettend druk gehad. Op dinsdag 21 Augustus is onze dochter Nova geboren met een geplande keizersnee. We maken het beide goed! Nu heerlijk aan het genieten met zijn 3e en van de super lieve kraamhulp.
@Orchidea Gefeliciteerd! Hopelijk maken jullie het goed. Geniet van jullie kleintje! Hele mooie naam!! @Knitknot Welkom!
Lief dat je het vraagt. Verlies nog steeds heel veel slijm met bloed.. af en toe harde buiken maar that's it. Helaas. Ga nu proberen te slapen want morgen belt de vk mij over hoe laat ze komt strippen. Balen dat het bij jou ook niet doorzet @LolaBloem Gefeliciteerd @Orchidea. Mooie naam idd. Nu genieten van elkaar en bijkomen..
Gefeliciteerd @Orchidea! Lekker genieten!! Jammer dat het weer rustig is bij jullie meiden. Had toch goede hoop! Maar wie weet gebeurd er vannacht alsnog iets Hier ben ik mijn buik echt even helemaal zat hoor. Kan mijn schoenen niet meer normaal aan krijgen, mijn sokken helemaal niet meer, mijn positiekleding die ik opnieuw heb aangeschaft is alweer te klein. En ik moet nog zo lang pff
Ahh meiden dat is balen!! Hopelijk wordt je vannacht wakker gemaakt voor een goeie haha! Succes en anders hopelijk iig een goede nachtrust!
Ging net even stofzuigen en nu rommelt het weer een beetje. Denk dat we even flink moeten stappen @Mj89 zodat die beebs de onsluitingsweeën wat helpen haha. Heb wel meteen opgezwollen voeten, van enkel de woonkamer stofzuigen en helemaal geen slaap.
Och gerrem s nachts stofzuigen?? Even een vraagje tussendoor .. zijn er meer van jullie die dit termijn juist wat afvielen ? Heb het idee dat ik meer dan normaal eet en juist minder actief ben maar toch afgevallen ??
@capturethemoment vorige zwangerschap niet. Nu kom ik überhaupt al 8 weken niks aan, terwijl ik gewoon eet. Zolang je de baby goed voelt bewegen kijgt hij/zij voldoende voeding. @Mj89 en @LolaBloem hopelijk zet het toch nog door!!!
@Jajo wat een mooi bescheiden buikje! Je bent mooi zwanger.. @capturethemoment ik herken het afvallen niet. Zit bij deze zwangerschap en mijn vorige 2 ook heel veel verschil. Nu bijna 20 kilo aangekomen, bij de meiden 6-7. Ook veel vocht vast houden nu etc. @LolaBloem wat was jij nog actief vannacht! Ik stofzuig bijna nooit meer, dat doet mijn vriend meestal, krijg er veel last van mijn rug en bekken van. Dacht vannacht even dat het door zou zetten, helaas, weer vals alarm. Slijmverlies blijft wel komen.. Had verwacht dat dat inmiddels wel klaar was, het was zo veel. Verloskundige komt vandaag opnieuw strippen, ze zou mij bellen zodra ze wakker was dus daar wacht ik nu op.. Heb even een minder momentje, zie het even somber in dat hij uit zichzelf komt.. Maar zal straks (hopelijk) wat positief gestemd zijn als de vk komt. Wat zouden jullie doen, vragen om nogmaals te strippen of vragen om de vliezen te breken?
@Mj89 ligt er denk aan hoeveel ontsluiting je nu hebt. Als inderdaad blijkt dat er wel wat gebeurd is zou je kunnen kijken of ze je vliezen kan breken, maar weet niet of ze dat doet. Hoop dat ze snel belt en dat er wat man gebeuren! Kan me wel voorstellen dat je het spuugzat bent ondertussen! @LolaBloem rare, om 2 uur ‘s nachts de woonkamer nog stofzuigen @melaniie dan duren die weken nog lang he... Ik loop hier ook echt alleen nog maar op slippers hoor @Jajo mooi, bescheiden buikje! Gewoon mooi zwanger! @capturethemoment dat herken ik ook niet. Toch eens kijken of je wel aan komt als je wat meer eet? Tenzij je overgewicht hebt, dan kan het zijn dat de baby je reserves aan het opsnoepen is. Ben hier het zwanger zijn inmiddels ook wel zat. Buik is enorm gevoelig, iedere aanraking of beweging van de baby doet zeer. Mn bekken doet inmiddels weer zeer. Slaap daardoor ook slecht. En wil gewoon mn lijf weer terug. Aan de andere kant wil dat hij nog 2 weekjes blijft zitten en nog even goed groeit!
Wat een vervelende frustratie is het hé? Hoop dat de verloskundige wat voor elkaar kan krijgen vandaag. Die dagen kruipen voorbij bij in de laatste weken. Toch denk ik dat we achteraf het best mee vinden vallen. Tenminste dat hoop ik