@Luna86 Ik lijk ook wel vaag iets te zien. Teste zelf altijd in de middag veel duidelijker. Wanneer ga je weer testen?
@Luna86 ik had al gereageerd in je topic, maar ik zie hem zeker! Vind hem ook opgelopen tegenover gisteren. Zoals @Meisje93 zegt, er is wat gaande daarbinnen. Spannend! @SD90 jeetje wat heftig zeg! Dat ze dat hebben kunnen missen. Gelukkig is de andere eileider nu wel goed en kunnen jullie hopelijk snel met IUI beginnen.
Goed nieuws daarnet, volgende cyclus kunnen we normaal gewoon al starten! Nog maar dikke 2 weken geduld dus. Blij om!
Ik kon me net niet inhouden. Wil zo graag een duidelijker beeld.. de test was gelijk aan vanochtend. Opzich met middag urine juist wel weer positief. Ik weet niet zo goed wat ik ervan moet denken. Er gebeurd daar binnen iets.. maar twijfel door de oploop terwijl ik zelf op de action en predictor iets van een hele minimale oploop zie. Morgen hoop ik echt een duidelijker beeld te krijgen!
Ja wat goed!!! Heb je iets om naar uit te kijken. @Luna86 als je naar de verdubbeling van het hcg kijkt. Zou je morgen een mooie oploop moeten zien. mijn duimen draaien voor je.
@SD90 wat bizar zeg!! Fijn dat je weer wat beter voelt. Op naar de volgende ronde!! @Luna86 wat spannend!!!! Ik zie zeker wel iets op je testen. Ik ga heel hard duimen!
Zojuist bruinverlies bij het afvegen.. dat in combi met niet echt duidelijk wordende testen zal wel niet heel positief zijn hè? Morgen mijn temp en test afwachten. Ongi pijn is meer aanwezig maar zo ook echt al wat misselijkheid, zware en gevoelige borsten en donkere rand om mijn tepels. Pff meer dan afwachten kunnen we niet doen
Met een action. (Zonde van de predictors) Action geeft hetzelfde streepje als gistermiddag. Niks geen oploop. Ik wacht nu tot mijn nod. Als ik niet ongesteld ben geworden test ik opnieuw. Gevoel is niet goed
Goodmorning ladies, Ik kreeg weer eens geen meldingen Heb eigenlijk ook niet zo heel veel te melden Afgelopen maandag laatste echo gehad van de follikelmetingen. Deze was goed, Ei stond op springen en deze dinsdag ook duidelijk gevoeld (maandag een superknaller van een ovutest ) en mijn tempkaartje heeft dit inmiddels ook bevestigd Nu 5dpo. Morgen moet ik bloed laten prikken om het kijken of progesteron goed is. Hierna begint het lange wachten tot 1 & 2 oktober... Gelukkig moet ik veel werken en ga in in de tussentijd ook nog een weekje naar de zon laatste week van september. Als ik heel eerlijk moet zijn ben ik met al dat wachten wel klaar. Zowel ik als mijn man zijn er aan toe om te beginnen met de IUI. Dat wachten en proberen voelt gewoon totaal nutteloos..
ook wel fijn dat je je lichaam steeds beter leert kennen. Dat je dus duidelijk de eisprong voelt. hopelijk is je progesteron ook mooi hoog! oh heerlijk dat jullie nog een weekje weggaan. Laat het maar gauw oktober zijn! snap ik wel. Op gegeven moment denk ik ook dat je je hoop helemaal op de IUI vestigd. Al blijf ik voor je duimen hoor.
Ik snap je frustratie heel goed @BlueEyedSoul88... Is het eigenlijk omwille van een wachtlijst ofzo, of willen ze niet vroeger starten? Normaal is IUI toch net iets waar je vlot mee kan starten lijkt me... Mja, hangt misschien af van ziekenhuis tot ziekenhuis.