Sorry.... jullie zullen de komende 20 weken nog veel topics van mij gaan zien.. Ik hoop niet dat ik jullie er mee verveel.. We blijven twijfelen over elke naam die we op ons lijstje hebben.. Zo ook over Ha.nnah...we vinden dit echt een mooie naam... maar ja dochter heet dus J.anne. Wat vinden jullie?
Vind het los al in de verste verte geen mooie naam en icm. met het zeer mooie Ja.nne ook geen beste combi. Sorry!
Ik denk dat als je de kinderen in de toekomst zal roepen,geregeld je tong over de namen breekt.De namen lijken gewoon teveel op elkaar.
Ik denk dat het heel snel Hanne en Janna gaat worden. Ik vind het te veel lijken. Daarnaast vind ik het ook niet zo’n leuke naam.
Ik vind het wel kunnen samen! De verwarring zou misschien wel kunnen komen, maar zo naast elkaar vind ik het niet raar! De naam zelf vind ik niet zo, maar dat is gewoon smaak.
Ik vind het een beetje jut en Jul en het lijkt me verwarrend. Maar als jullie het mooi vinden zou ik het lekker doen
Dankjewel voor jullie reactie. En geen sorry Enerzijds vinden wij het ook jut en jul...maar aan de andere kant wel een mooie naam en als het DE naam blijkt te zijn kunnen we daar misschien wel overheen stappen... maar ja voorlopig is nog niks de naam
Ik denk dat je vooral over de naam struikelt wanneer je het in de volgorde zou zeggen van Janne en Hannah. Andersom is dit voor mijn gevoel niet zo. Heb het zojuist hardop uitgesproken alsof je ze zou roepen Hannah vind ik een leuke naam!
Dat het een mooie naam is ben ik met je eens. Smaakdingetje. Maar vanwege de naam van grote zus zou ik 'm direct van het lijstje halen... 'jammer maar helaas'. Zo te lezen heb je gelukkig een lijstje met namen en blijven er nog andere namen over.
Als je echt het gevoel hebt van dit is hem dan doen! Zijn ook mensen die hun kids tim en tom noemen dus alles kan. Vind dat nog meer jut en jul dan J.anne & H.annah Of je eerste dochter een andere naam gevengrapje hoor.
Nee ik zou echt niet voor Hannah gaan ivm Janne. Er is toch nog wel een andere naam te verzinnen die ook leuk is en er niet zo op lijkt?
Ik kan het alleen maar hopen je zou ons savonds eens moeten zien.... "Nee niet leuk... " "nee den dieje van den dieje heet zo" "Ik wil geen tje" "mwahhh" "saai" (meestal mijn mans reacties... )
Hahaha oké dat is wel lastig. Misschien hier nog eens een topic openen? Of bijvoorbeeld naar de bibliotheek gaan en langs boeken gaan lopen en namen van schrijvers bekijken ofzo. Soms zie je dan ineens iets wat je niet op lijstjes had zien staan.