Ten eerste weet ik dat ik belachelijk vroeg ben.. Maar iets in mij zette mij er toe om een test te doen, 6 dagen na een cryo terugplaatsing van 4 dagen oud. Omgerekend naar een 'gewone' cyclus zou ik nu 10dpo zijn. Ik weet niet of het mogelijk is om 6 dagen na cryo tp al een lichte positieve test te hebben? Heeft iemand dit ook meegemaakt? Graag jullie mening.
Nou zolang dat beide geen medicatie is met hcg erin zeg ik dat het een mooi begin is van een zwangerschap
Met een 4 dagen oude cryo is dat "gewoon" 10 dpo. Dan testen er genoeg licht positief. Je zou een predictor kunnen doen. Als je kv een te fotograferen streepje geeft, geeft die vaak al een mooie duidelijke streep.
Ja ik weet dat het idd 10 dpo is. Ik kan het gewoon niet geloven dat het misschien wel bij ivf poging 1 al gelukt is. Bij onze dochter is het pas bij de allerlaatste tp van poging 3 gelukt..
Hier ook zo'n test 6 dagen na cryo tp. Het resultaat trekt nu mijn schoenveters los. Voorzichtig gefeliciteerd!
Ik zie het ook! Die van mij was rond 10dpo ook zo. Gefeliciteerd ik hoop enorm dat je snel een hele duidelijke test hebt
Ziet er positief uit. En als het vergelijkbaar is met 10 dpo kan je zeker al positief testen. Hopelijk loopt hij mooi op.