Zo klote dit! Je doet er alles aan en nog is het niet "goed genoeg".. alle dingen die mensen zeggen of die je hoort probeer je uit in de hoop dan ook het gelukkige nieuws te krijgen waar je op hoopt. Heel frustrerend, om vervolgens weer opnieuw in de achtbaan te stappen hopen dat het deze x wel het goede eind resultaat geeft. Voel zo met je mee! @Ritoy pff klote zeg! Dikke knuffel! We komen er met z'n alle roze uit, het liefst zo snel mogelijk! Ik ken jullie niet persoonlijk maar na de verhalen die ik hier lees van jullie zijn jullie stuk voor stuk toppers!! Onze tijd komt echt nog wel, laten we maar zeggen geduld loont en hopelijk snel want we hebben stuk voor stuk al veels geduld moeten hebben. Voor iedereen in deze groep een hele dikke knuffel en ik duim echt heel hard mee voor iedereen! Ik ben trots op jullie!!
Zoo ontzettend kut dat het weer niet gelukt is!! Moet stiekem alleen wel n beetje lachen om deze post van je! Maar ik ben er mee eens hoor! Ik heb bij deze ronde besloten te doen alsof het een succes is, voel ik me nu wat beter door en de klap is toch even hard! Ga je iets doen (of eten of drinken) om een beetje weer te landen? Ooh @Ritoy ook zo kut voor jou..Pff we willen allemaal geen rood, we willen babies!
@Ritoy neeeeee! Kut zeg! Pff... baaah .. grrrrr @Coopertje17 ... Het was stiekem natuurlijk ook een beetje flauw/grappig bedoelt. Dat werkt zo lekker altijd voor me, even van me afschrijven. En we waren gisteren van plan naar Blijdorp te gaan, maar het was te slecht weer. We zijn vandaag dus alsnog gegaan. Dat gaf afleiding! Telefoontje met slecht nieuws ook daar gehad. Werkte stiekem perfect want daar kun je niet openlijk janken of boos worden, maar word je wel afgeleid! @Bloem1991 nu heb ik nog meer tijd over en handen vrij om voor jou te duimen!
@Ritoy pff oom voor jouw ontzettend balen. Hele dikke knuffel @Lalalaura haha had je 4 punten van wijsheid niet gelezen, maar ben het volkomen met je eens, maar niet uit hoe je er tegen aan gaat, de uitkomst kunnen op die manier niet beïnvloeden. En inderdaad de vallende sterren die ik in de laatste drie jaar heb gezien, wenste ik altijd op de zwangerschap( die maand) .... zo dat zou officieel ook niet mogen, maar ach...
Pff dit is de eerste keer dat ik er echt wel ff om kan janken hoor. Ik snap het gewoon niet, mijn lichaam kan dit! Het is niet de eerste keer, waarom lukt het dan niet! Klote lijf.. Ik heb het ook nog niet tegen mijn man verteld want ik heb het gevoel alsof ik gefaald heb..
@Lalalaura wat $#@! zeg!! Afleiding is dan idd wel fijn, maar het blijft gewoon echt shit! @Ritoy ook voor jou echt verschrikkelijk!! Ik snap jou gevoel inderdaad, heb he het inmiddels tegen jouw man gezegd? @miniVosje , @Bloem1991 en @Coopertje17 nu duimen voor jullie!! Of vergeet ik nog iemand? Dikke knuffel
Snap het heel goed! Spreek het uit, ook dat je je er zo bij voelt.. Ik heb het heel lang voor mij gehouden en heb er zelf baat bij om erover te praten hoe moeilijk ook.. en je mag er teleurgesteld over zijn en kwaad zijn op desnoods jezelf ook al kan je er niks aan doen ik snap het heel goed! Dikke knuffel en uit je gevoel het lucht vast op!
@Ritoy grrr klote zeg! @Bloem1991 wat een lief berichtje voor ons allen! Duim ook voor iedereen hard mee!
Ik moet gewoon zelf testen en bellen als ik zwanger ben of ongesteld. Dus hoe je het went of keert maandag 10 September kan ik bellen
Ik heb het hem niet in persoon gezegd maar geapt vanmorgen (laf ik weet het) en dankzij een zieke moet ik vandaag tot 21.00 werken dus als ik thuis kom gelijk mijn bed in om morgen om 06.00 weer op de zaak te staan dus waarschijnlijk spreek ik hem morgenavond pas