Bij mij zijkant het pijnlijkst maar tepels zijn ook "gevoeliger"merk ook dat mn hempjes strak zitten en ik mn bh al 3 dagen niet aan wil doen.. Heb ook meer "trek" zo ontbijt ik eigenlijk nooit en nu word ik wakker met een honger gevoel, mn koffie smaakt nog.. maar maakt me wel misselijk en mn eten lijkt net iets te vaak "verkeerd" te vallen waardoor ik dus ook misselijk word. Voor de rest slaap ik een gat in de dag en ben ik nog moe. Zoveel symptomen maar het zegt nog niet zoveel. Ben al 600x naar de wc geweest, en om te plassen maar ook om te kijken of er al iets van een ongi aankomt. (Kramp in mn boven benen en dan denk ik jaaaa zie je wel daar is het) en dan is het er niet.. pfff het vrouwlijk lichaam. Stuur mij maar gwn een mailtje vant this raak,of het is niet raak. En op dit moment is de enige zw die ik durf te doen eentje die je online kan invullen aan de hand van die vragenlijst heb ik 64% kans dat ik zwanger ben Heel verhaal excuus maar moest het ff kwijt grrr
Vandaag je NOD.. en je hebt nog niet getest? Haha knap hoor!! Ik heb al wat testen versleten deze week . Ik vind dus dat ik me nu moet proberen in te houden omdat ik bruinverlies had vanochtend.
Ik probeer me in te beelden hoe dat voelt, maar schaafplekken? haha, dat lukt me niet. Dat moet pijn doen Elinetje. Ik herken wel het gevoel dat het lijkt alsof je tepels in de fik staan.. dat heb ik wel es. Dan word ik écht gek, want dat doet zeer hahaha.
Ik heb al getest en die waren negatief (maar teste bij mn vorige 3 zw ook "laat" positief) dus geen idee wrm ik het al zo vroeg probeerde.. nu hou ik me in tot maandag hoop ik! Dan ben ik toch al (met vandaag meegerekent) 5 dagen overtijd. Wel altijd een nette cyclus van 28 dagen. Wrm ik zolaat pas positief test idk! En bruinverlies zegt niet altijd iets he! Dus hou moed ik duim met je mee
Spannend hea allemaal. Haha ik had die online test vorige week gedaan kwam ook rond de 70 procent uit. Dat percentage zou ik mezelf ook een beetje gegeven hebben ik moet zeggen dat ik de laatste dagen weinig symptomen voel,al moet ik zeggen dat sommige dingen ook wennen waardoor het minder opvalt. Zo ben ik snip verkouden,ben ik altijd moe,zere rug vaak misselijk als ik lichamelijke inspanning verricht. En mn tepels merk ik eigelijk het meeste als ik mezelf was. Verder kom ik er niet aan zo klinkt het alsnog als een heel lijstje, maar ja... het kan ook allemaal bij verkoudheid horen.. behalve die tepels dan maar dat kan ook toeval zijn
Hahaha dan ben ik niet de enige haha!! En een zere rug van een verkoudheid ken ik ook niet hoor dus dat is er toch alweer 1
Hahaha,ja normaal heb ik echt totaal geen gevoel in mn tepels. Bedoel ook eigelijk net alsof je een schaafwondje op je knie heb zegmaar. Maar dan op je tepel. Pijn valt wel mee,maar meer vervelend gevoel.
Ja dat is waar,maar dat kan dan ook weer van mn werk komen,ik werk in de zorg,en dat is niet altijd even goed voor je rug oja ik vergeet bijna te benoemen dat ik ook meet afscheiding heb sinds een week voor mn nod. Daarom begon ik vroeg met testen omdat ik normaal die tijd juist heel droog ben
Is toch best gezellig zo'n forum, mooi met zn allen zeuren over kwaaltjes en hopen dat we allemaal zwanger zijn hihi
Dat heb ik ook op het moment. En owja humeurig als de pokke. Dan zegt mn vriend dat ik iets schattigs doe (test in het negatief zetten omdat ik wel wat zag) en dan lacht hij en dan kan ik wel janken.. en het geduldt van een rotje op het moment. Oef ja zorg is indd niet heel super voor je rug. Maaaar dan wel heel toevallig hoor!
Jaa stiekem wel, jullie snappen mn geklaag iig! En dan voel ik me niet zo alleen. En indd duimen draaien bij mij overuren! Laten we allemaal indd maar zwanger zijn!
Tja... als je er later aan terugdenk dan is het ook eigelijk best grappig. Ik zat vandaag ook te denken van ja... waar maak ik me nu eigelijk druk om. Of ik nou nu weet of ik zwanger ben of volgende week. Het weten maakt helemaal niks uit. Want als je het weet dan word je weer zenuwachtig op de echo waar we waarschijnlijk ook weer even op moeten wachten. Kindje groeit wel.. als hij er is tenminste. Ik zou het alleen zo naar vinden als nu die menstruatie komt. Heb me er mentaal al helemaal op voorbereid dat ik eventueel zwanger zou kunnen zijn.
Ja indd! Is het er 1 zijn het er 2 ?? Groeit ie goed etcetc. Maar de spanning van zo een rot test. Pffft doe mij maar gewoon dat emailtje haha! Maar indd later kan je denken "was ik daaarom zo een heks" Het komt goed voor ons allemaal! Uiteindelijk. Dus dames welke dag word streepjes dag voor ons?!
Goedemorgen dames Hopelijk mag ik erbij komen. Hihii. Ik ben nu 5dpo. Over 1 weekje mag ik testen dus nog eventjes wachten . Daar ben ik nu toch goed in geworden.. wachten Groetjes Vanessa
Haii goedemorgen en welkom bij het klaagbankje,owneej ik bedoel wachtbankje Ooh spannend!! En nog een hele week wachten hoe hou je het vol!? Hier met gisteren (nod) meegerekent 2 dagen overtijd en nog geen spoor te bekennen van een naderende ongi! Net wakker en wel super hoofdpijn! En jij al het gevoel dat het raak kan zijn?
Haha dank u!! En heb jij al getest? Buiten hoofdpijn geen symptomen? Ja ik kan momenteel wachten omdat ik weet 7 dgn voor nod is wel vroeg haha dus ga ik toch negatief testen. Ik ben deze cyclus begonnen met duphaston (van dag 20 tem 25 2x per dag pilletje nemen) en vandaag dag 3 en ik heb wat last van steekjes en gevoelige borsten. Maar ik PROBEER alles wat ik voel te negeren anders zoek ik achter alles iets haha. En zoek ik het op bij dokter google
Owjeej dokter google die ken ik wel ja! En jaa hoop symptomen -pijnlijke boobs - emotioneel - sago -moe -hoofdpijn -misselijk -krampjes (komen en gaan dus denk telkens dat mn ongi eraan komt) - warm/koud - geen ongi. En nog wel een paar. Maar jaa heb heel vroeg getest en die waren negatief, nu durf ik niet meer (bij mn andere zwangerschappen teste ik pas laat positief dus ga maandag pas weer testen als er dan nog niks van mn ongi er is. Maar pfffff wat duurd het lang