Gaan voor 1e kindje zomer 2018

Discussion in 'Zwanger worden clubs' started by Muzieknootje86, Aug 23, 2018.

Thread Status:
Not open for further replies.
  1. Krily

    Krily VIP lid

    Jul 20, 2017
    5,050
    3,780
    113
    Female
    Hey Hey!

    Ik behoor ook niet echt tot de titel, maar zal graag mee schrijven. Wel gezellig om met nieuwe meiden te praten. :) als jullie dat goed vinden?

    Wij zitten nu in ronde 14, hebben alle onderzoeken gehad en die waren allemaal goed. Ze hebben ook de miskramen onderzocht maar hier is niets uit gekomen, helaas. Nu mogen we deze ronde beginnen met utrogestan (hormoon) en die kan een miskraam voorkomen maar hoeft niet. :)
     
  2. Muzieknootje86

    Muzieknootje86 Actief lid

    Aug 17, 2018
    415
    464
    63
    Female
    Hoi @Krily wat leuk dat je mee komt schrijven! Jeetje ronde 14 al en drie miskramen achter elkaar, lijkt mij heftig zeg. Wel fijn dat de onderzoeken positief waren! Hoewel het mij ook dubbel lijkt, dat je misschien ook wil weten waarom het dan zo lang duurt... of valt dat mee? Heb je tijdens die keren dat je zwanger bleek andere symptomen gehad na je eisprong dan de andere cyclussen of kon je daar geen verschil in voelen? Waar zit je momenteel in je cyclus?
     
  3. Muzieknootje86

    Muzieknootje86 Actief lid

    Aug 17, 2018
    415
    464
    63
    Female
    Owh, een oorthermomenter niet geschikt? Ik had er al een beetje m'n twijfels over omdat ze op internet redelijk specifiek over rectaal praatte. Maar ik dacht dat die voor je oor ook gewoon heel accuraat waren. Bedankt voor de tip! Ga ik vanaf nu toch maar anders meten. Hoewel die oor wel lekker makkelijk was 's ochtends.

    En gister dacht ik gezellig op de bank te zitten, zegt ie om half negen ineens: ja ga om negen uur gamen. Heb ik beloofd. En dan vreemd opkijken dat ik een heel verbaasde blik heb.

    Nou ja, nog twee weken en dan lekker op vakantie, ben er echt aan toe!
     
  4. Muzieknootje86

    Muzieknootje86 Actief lid

    Aug 17, 2018
    415
    464
    63
    Female
    Ohja, en gistermiddag dus ineens toch ongesteld geworden...helaas..
     
  5. Phoebe

    Phoebe Fanatiek lid

    Dec 15, 2016
    3,423
    1,209
    113
    Welkom! Fijn dat je nu met utro kunt gaan proberen hopelijk zorgt dat voor een blijvende plakker! ♡ 14 mnd is echt lang pff hier ook al bijna 1,5 jaar alles bij elkaar je word er moedeloos van!

    Nee het is inderdaad rectaal het meest betrouwbaar! Ik meet vul het in en draai me weer om haha zou als je wilt gaan tempen wel daar voor gaan.

    Ohh balen zeg denk je lekker samen avond te hebben gaat hij weet gamen pfff snap dat je er gek van word! Oh lekker bijna vakantiewaat gaan jullie heen?

    Ohneee balen zeg ook dat nog erbij pff echt vervelend! Hopelijk volgende ronde meer geluk!
     
  6. bluedrake

    bluedrake Fanatiek lid

    Aug 1, 2018
    3,694
    4,054
    113
    Female
    Hoi hoi, wij gaan ook voor ons eerste kindje, nog helemaal niet zo lang bezig dus ook veel nieuwe dingen al geleerd haha. Succes!
     
  7. Phoebe

    Phoebe Fanatiek lid

    Dec 15, 2016
    3,423
    1,209
    113
    Welkom!

    Leuk dat je ook mee komt kletsen hopelijk snel een positieve test voor je!
     
  8. Krily

    Krily VIP lid

    Jul 20, 2017
    5,050
    3,780
    113
    Female
    @Muzieknootje86 van de ene kant is het een opluchting maar van de andere kant wil je ook dat er gewoon iets uitkomt. Vooral voor die miskramen, zodat we een oorzaak hebben.

    Als je rectaal niet prettig vind kan je altijd nog vaginaal tempen. Werkt ook goed :)

    @bluedrake welkom! :)

    @lerana Thanx! Ja de maanden worden zo jaren. Gaat echt snel. Hopelijk ook snel geluk voor jou! :)
     
  9. bluedrake

    bluedrake Fanatiek lid

    Aug 1, 2018
    3,694
    4,054
    113
    Female
    Bedankt voor de welkoms berichten dames!

    Hier momenteel 2 weken wachten voor de NOD... Spannend! Nooit gedacht dat ik er zo mee bezig zou zijn al... Het is voor mij ook belangrijk om op tijd te weten als ik zwanger zou zijn ivm aanpassen medicatie... Dus dat vind ik misschien nog wel het meest belangrijke.
     
  10. Phoebe

    Phoebe Fanatiek lid

    Dec 15, 2016
    3,423
    1,209
    113
    Lief dankjewel daar gaan we voor!

    Oh ja snap dat je dat dan belangrijk vind! Gebruik je ovulatietesten of? Wat voor medicatie gebruik je als ik vragen mag?
     
  11. bluedrake

    bluedrake Fanatiek lid

    Aug 1, 2018
    3,694
    4,054
    113
    Female
    Ik heb even een pb gestuurd over de medicatie. Niet schokkend, maar ben bang dat iemand mij anders herkend.
    Ik heb ovulatietesten in huis maar voor deze ronde was ik al te laat ... ;)
     
  12. Muzieknootje86

    Muzieknootje86 Actief lid

    Aug 17, 2018
    415
    464
    63
    Female
    Hoi @bluedrake gezellig dat je mee komt kletsen!
    Jeetje, dat is dan nog best lastig qua medicatie. In elk geval twee spannende weken nu!

    Ik denk dat ik even stop met temperaturen. M'n ei komt waarschijnlijk ergens de eerste dagen van m'n vakantie en m'n nod is ook nog tijdens de vakantie. We gaan namelijk vier weken weg. Dus mijn voornemen om het nu gewoon even op z'n beloop te laten.
     
    bluedrake likes this.
  13. Phoebe

    Phoebe Fanatiek lid

    Dec 15, 2016
    3,423
    1,209
    113
    Ah ja kan je ze volgende ronde gebruiken al is het te hopen dat dat niet nodig zal zijn!!

    Ik ga even je berichtje lezen :)

    Ik zou met vakantie ook niet tempen je slaapt toch anders enzo waardoor het ook weer niet helemaal betrouwbaar is, hopelijk helpt het op vakantie gaan voor een mooie positieve test!! En 4 weken hij heerlijk zeg!!!
     
  14. Phoebe

    Phoebe Fanatiek lid

    Dec 15, 2016
    3,423
    1,209
    113
    Hier ben ik vandaag 8 dpo, maar mn moed zakt me een beetje weg.. heb hele tijd al soort krampen enzo en beginnende puistjes dus ben bang dat ik morgen of overmorgen ongesteld ga worden
     
  15. bluedrake

    bluedrake Fanatiek lid

    Aug 1, 2018
    3,694
    4,054
    113
    Female
    Oei, dat is wel echt jammer.. je durft er ook nog geen test tegen aan te gooien?

    Nee ik hoop ook dat het snel raak is, alleen de eerste ronde lijkt mij wel heel snel.. alleen niks is onmogelijk :)
     
  16. Phoebe

    Phoebe Fanatiek lid

    Dec 15, 2016
    3,423
    1,209
    113
    Nee ga geen test meer doen denk echt dat t einde verhaal is.. dat zeurende gevoel herken ik alleen niet goed maar ga er van uit dat mn temp morgen zakt en ik ongesteld zal gaan worden helaas :(

    Het kan wel, sommige worden snel zwanger en bij andere duurt het allemaal wat langer ( helaas )
     
  17. bluedrake

    bluedrake Fanatiek lid

    Aug 1, 2018
    3,694
    4,054
    113
    Female
    Echt zo jammer.. ik merk het ook als ik ongesteld moet worden..

    Vind het soms stom dat ik zo ongeduldig ben terwijl ik pas net ben begonnen. Maar de wens was er wel al langer, misschien dat het daardoor allemaal los is gekomen sinds we er echt voor gaan (paar keer uitgesteld wegens omstandigheden helaas)
     
  18. Phoebe

    Phoebe Fanatiek lid

    Dec 15, 2016
    3,423
    1,209
    113
    Snap ik wel hoor, ik liep er zelf ook al een tijdje mee maar als alleenstaande is de drempel iets hoger haha als je iets graag wilt is het gewoon lang wachten tot het dan eindelijk zover is..

    Hier is het gevoel nu wel stuk minder.. maar goed ik wacht het af meer dan dat kan niet :p
     
  19. Rietje86

    Rietje86 Actief lid

    Sep 17, 2015
    342
    167
    43
    NULL
    NULL
    Goedemorgen Meiden,

    Ik hoor ook niet echt in jullie groepsnaam, maar zag dat er al nog iemand was die voor een 2e gaat.
    Dit groepje is nog niet zo vol, dus hopelijk mag ik me ook bij jullie aansluiten?

    Ik ben 32, en wij hebben een zoontje van nu net 2, woensdag ga ik voor verwijderen van mijn spiraal. 1e keer in ronde 3 zwanger, zie hier helaas al veel meer rondes... hopelijk voor jullie snel een dikke streep!

    Ik wil beginnen met alleen bijhouden van mijn cyclus en eerst nog maar even afwachten...
     
  20. Phoebe

    Phoebe Fanatiek lid

    Dec 15, 2016
    3,423
    1,209
    113
    Welkom! Leuk dat je mee komt schrijven! De titel is inderdaad al niet meer van toepassing haha :p

    Ohhh spannend bijna spiraal eruit! Hopelijk is alles snel goed op orde en kan jullie 1e ronde snel beginnen!
     
    Rietje86 likes this.

Share This Page