Zelf maak pizza. Mijn man heeft het deeg al klaar en we zouden er zelfgemaakte kruidenboter bij eten maar dat heeft hij laten vallen. Het was helemaal gesmolten dus hij wilde het in de vriezer in de schuur doen. Zet de dombo het op iets wat niet stabiel stond en boem op de grond. En hij had een grote voorraad gemaakt want het is lekker om ingevoren te hebben voor onverwachte momenten.
Vers gerookte paling! De laatste keer dit jaar want na 1 september mag er geen paling meer worden gevangen op het IJselmeer.
Ik heb pizzabodems die we zelf kunnen beleggen dus lekker makkelijk. Mijne wordt lekker met artisjok, gegrilde paprika, olijven en kaas. Vriendlief wil met zoveel mogelijk vlees erop hahaha.
https://www.flyingfoodie.nl/recept/truffel-risotto-prosecco/ Ik maak altijd deze. Gebruik verse truffel van de delicatesse winkel, maar met alleen de olie (als je een goede hebt!!) smaakt ie ook al heerlijk.
Zelfgemaakte loempiaatjes, direct zoveel dat ik ook voldoende heb voor morgen.. heb na een dagje dierentuin denk ik geen zin meer om te koken haha
Kippenpoten gestoofd in ketjap/chilli saus, koolsalade, mais, gebakken aardappelblokjes en gebakken banaan.
Gisteren bij de Italiaan wezen eten (Bistecca alla gorgonzola e spaghetti) Vandaag (zelf)gepaneerde schnitzels, witlofsalade, puntpaprika gevuld met kruidenkaas en aardappels met rozemarijn, knoflook en rode ui.
Gisteren Thais gegeten: vegetarische loempiaatjes en tofu,groenten en rijst met sojasaus. Toetje ergens anders gehaald: wafel met chocolade-ijs, aardbeien en slagroom <3 Vandaag kip madras met sperziebonen
Gister uit eten bij kookplus. Vandaag: veldsla stamppot met spekjes en tomaat/rode uit salade met balsamico dressing
Zelfgemaakte kipshoarma op Turks Brood met tzatziki en daarbij wat knapperige tuinerwten. Onder het mom van nog een beetje extra groenten