Ik bedenk me dat dit een gevoelig onderwerp is, maar toch plaats ik deze. Vrijdag staat namelijk de BMR vaccinatie ingepland, en ja ik zie er tegenop. Maar blijf bij deze keuze omdat ik er simpelweg meer voordelen in zie. Maar welke bijwerkingen had jullie kindje of had hij/zij amper ergens last van?
Mijn dochter kreeg op dag 12 heel licht de mazelen. Lees 3 dagen wat vlekjes en daarna al over. Dit ook gemeld bij lareb en is meegenomen. Ook gaven zij aan dat dit een bekende bijwerking is.
Ze was een paar dagen niet zo lekker, wat verhoging ook, maar niks wat niet is op te lossen met paracetamol en extra knuffelen . Na een dag of tien ook wat vlekjes maar daar had ze zelf geen last van, trok weg na een paar dagen .
ik was er spaans benauwd van maar echt geen enkel probleem gehad. Ja ze sliep iets meer en dat was t, maar dat tukkie extra kan ik niet als probleem ervaren
De oudste is er een paar dagen héél goed slecht van geweest. Dus toen de jongste moest, zag ik het somber in. Maaar die had dus helemaal nergens last van!
Mijn oudste zoon had na een aantal dagen koorts, niets ernstigs, maar ik moest me wel afmelden voor mijn werk. Daarom gaf ik altijd op mijn werk van te voren aan bij deze prik dat ik misschien de komende week een ziek kind thuis had, dan kwam het voor mijn collega's niet totaal onverwacht.
wat een geruststellende berichten, fijn zeg . Deze prikjes krijgen ze trouwens wel in de armpjes dacht ik he?
Hier was de prik in de armpjes. Op dag 10 een uurtje koorts en wat hangerig. Ik zag er ook gigantisch tegenop, bedankt angst berichten, maar het viel me 100% mee.