Vanmorgen getest geen idee van dpo ik moet over 4 a 6 dagen ongesteld worden. Dit verschilt nogal. Ik ben na mijn bevalling begonnen met de pil maar bleef de hele maand ongesteld letterlijk. Dus op aanraden van de gyn daar mee gestopt. Wij hebben icsi gedaan om onze dochters te krijgen dus dit zou een wonder op zich zijn. Nou heb ik vanmorgen getest vanwege symptomen en er verscheen een licht streepje binnen afleestijd. wat donkerder op droog. Helaas heb ik vaker streepjes geplast in het verleden dus vanmiddag weer getest en weer een licht streepje maar deze bleef licht. Zijn ze nou vals positief? Of kan ik echt zwanger zijn? Bovenste vanmorgen onderste vanmiddag.
Ik zou een predictor kopen. Die zijn gevoeliger en geven geen valste strepen. De early van de action lees ik gemengde ervaringen over. Voorzichtig gefeliciteerd met jullie wonder
Ik zal eens gaan kijken voor een predictor. Dit is trouwens niet de early maar de gewone. Ik ga er ook totaal niet vanuit zwanger te zijn en houd een heel groot slag om de arm maar evengoed bedankt ik heb allemaal emoticons toegevoegd maar kan zijn dat ze het niet doen hahaha
Oeee...dat zou een mooi cadeautje zijn. Als de testen hier op de foto korte tijd na afleestijd gemaakt zijn, heb ik goede hoop. Vind het niet echt een tuurstreepje ofzo. Ben ook benieuwd naar je predictor.
Op de foto was hij al helemaal opgedroogd en dus niet van binnen de afleestijd. Ik heb wel foto van 1 minuut na testen maar daar was het nog super turen. Zal hem bijvoegen al denk ik niet dat je hem er op ziet hahaha
Nee dat niet was uurtje later. Moest dochter naar school brengen . Maar ik test morgen gewoon opnieuw. Als hij morgen is opgelopen kan ik ervan uitgaan dat ik zwanger ben toch?
Action gewone test droogt altijd duidelijker op. Ik begon ook op 7 dpo met zo'n streepje op de action. Ik zou de predictor doen ernaast maar ben zelf sowieso wel tevreden geweest over de normale action testen
Dit is dus de eerste maand na het stoppen met de pil en je hebt geen idee van je eisprong? Het zou dan ook zo kunnen zijn dat je nu iets ziet wat reageert op je lh piek (jaja, hier is mevrouw nuchter weer ). Overigens zie ik op je test van binnen de afleestijd niks, maar op die na een uur wel (wat misschien ook wel een indroger kan zijn). Hopelijk is je volgende test mooi duidelijker en zit ik er compleet naast met mijn reactie-op-lh-piek-streep en/of indroogstreep.
Ik zie op alle testen een streepje, maar zou idd een lijntje van je LH piek kunnen zijn. Morgen, of beter nog overmorgen, testen dan weet je het zeker!
O wat spannend! Dat zou niet helemaal de bedoeling zijn toch? Of lees ik het fout? Ik duim met je mee dat er uitkomt wat jullie willen.
Ben benieuwd morgen bij je test ! Hier nog zo een... deze is van vanmorgen na 3 min. Erg happy maar nog erg onzeker. Heb 2 kinderen en de wens van een 3 de is er ontzettend!! Bij de andere twee teste ik ruim voor nod positief en nu 2 dagen overtijd en nog heeeel vaag ! Wat zien jullie ?? Eerlijk ?
Ik zou ff een eigen topic openen. Dan krijg je meer reacties. Ik denk dat je nog niet over de 14 dpo bent, meer 8-9 dpo Ben je wel zeker van je eisprong?