Waar heb jij je over verbaasd vandaag?

Discussie in 'De lounge' gestart door Ffion, 18 aug 2018.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. DastyQueen

    DastyQueen Niet meer actief

    Dat bedoel ik. Niet dat ik slecht wil spreken ovet de politie maar denk inderdaad dat een paar kleerkasten meer indruk maken dan ome agent die komt vragen naar zijn kant van het verhaal en als je geluk hebt zegt "niet meet doen meneer".
    Maar mijn mening/idee daarover zal erg impopulair zijn en als tokkie/volks/aso/simpel worden bestempelt door het grootste deel van de dames op zp.
     
    Vitamientjuh, famofthree, Biny en 4 anderen vinden dit leuk.
  2. tuc

    tuc Niet meer actief

    Ik ben weer verbaasd over hoe het brein van mijn zoontje werkt:roflmao:
    De dingen waar hij over nadenkt en de vragen die hij heeft, de oudste had dat nooit, dus even wennen voor mij.
     
    RAppel vindt dit leuk.
  3. Lisa2

    Lisa2 Fanatiek lid

    21 apr 2013
    3.539
    1.551
    113
    Ik zou precies hetzelfde doen als ik de mogelijkheid had. Maar mijn man is zo breed als een paling tussen z'n ogen:roflmao:
     
    DastyQueen vindt dit leuk.
  4. Spikkel19

    Spikkel19 VIP lid

    18 okt 2011
    8.460
    361
    83
    Ik heb een ezoek van de politie gehad, het word op mijn verzoek alleen goed in elkaar systeem gezet met daarbij de melding dat als er nog iets gebeurd ik direct moet bellen zodat hun direct actie ondernemen. Ze wouden er ook wel langs gaan maar omdat ik angstig ben voor consequenties deden ze nu wat ik graag wou..

    Toch een klein beetje opgelucht nu rustig worden en vooral zorgen dat de kids rustig buiten durven te gaan spelen
     
  5. In your eyes

    In your eyes Niet meer actief

    @Spikkel19 logisch dat je van slag bent! Ik zou ook zeker aangifte doen..


    Ik ben verbaasd dat in het sportcomplex hier in de buurt waar de meeste buitenschoolse clubjes zitten er geen bereik en/of wifi is voor wachtende ouders, behalve wanneer je per ongeluk je telefoon in het zwembad-kluisje laat liggen. :rolleyes:
     
    Vulpen vindt dit leuk.
  6. Ysabella

    Ysabella VIP lid

    27 jan 2017
    9.041
    16.546
    113
    Nou dan is mijn mening ook onpopulair. De gene over wie ik aangifte had gedaan werd niet voorgeleid omdat “ hij zijn leven had gebeterd. “ Mijn moeder zegt nog steeds hadden we maar zelf wat geregeld. :oops:
     
    Vitamientjuh, Lieke1989 en DastyQueen vinden dit leuk.
  7. toch3

    toch3 VIP lid

    28 dec 2013
    18.279
    17.157
    113
    Gisteravond.
    Dat het bloeden zo snel stopte toen zoontje gat in zn hoofd viel. Flinke diepe snee die gelijmd moest worden maar binnen 5 minuten bloedde het haast niet meer
     
  8. Luna86

    Luna86 VIP lid

    11 jan 2009
    14.792
    9.310
    113
    Gelderland
    Mijn zoon, die maakte net een doelpunt hè! Ronaldo is er niks bij :p
     
    Vulpen, puzzelstukje, Fietwordtmama en 3 anderen vinden dit leuk.
  9. marb

    marb VIP lid

    21 okt 2007
    11.070
    4.729
    113
    Dat er mensen zijn die mij oprecht beschrijven als 'easy going' :eek: :D
     
    Nescio, Manque en Oceanna vinden dit leuk.
  10. Aegyo

    Aegyo Fanatiek lid

    3 jan 2015
    2.446
    1.463
    113
    Dat de oude bewoner van ons huis nu al twee keer zichzelf heeft proberen uit te nodigen om te komen kijken...wtf.

    Niet binnengelaten dus :p
     
    Vulpen, Vitamientjuh, Zusterke en 2 anderen vinden dit leuk.
  11. Appeltje22

    Appeltje22 Niet meer actief

    Dat ze in Frankrijk een Hema hebben én daar dus ook pepernoten verkopen!
     
    qwerty123, Kukido, Vitamientjuh en 4 anderen vinden dit leuk.
  12. Ffion

    Ffion Fanatiek lid

    23 okt 2017
    1.750
    2.475
    113
    Vrouw
    Ik heb me er zojuist over verbaasd dat het verhaal van mijn dochter dat een meisje die bij haar in de bus zit gisterochtend een boterham van dochter heeft opgegeten wel eens waar zou kunnen zijn.

    Arm kind, haha, ik nog zeggen “Nee joh, S. heeft toch geen boterham opgegeten?!” Ik dacht dat ze het verzon of iets anders bedoelde. Maar omdat ze doodserieus was en echt bij haar verhaal bleef mailde ik het voor de zekerheid toch maar aan de juf en die mailde terug dat het zomaar zou kunnen kloppen bij deze leerling.
     
  13. Valerie

    Valerie Fanatiek lid

    22 jun 2007
    4.206
    1.041
    113
    Vrouw
    En stroopwafels. :D
     
    Appeltje22 vindt dit leuk.
  14. tantetoos

    tantetoos Bekend lid

    17 nov 2010
    619
    530
    93
    ik was in de supermarkt en 2 kinderen (ik schat 5 en 7 jaar ongeveer) kregen van hun vader beide een blikje red bull "omdat ze zo goed geluisterd hadden tijdens het boodschappen doen"
     
  15. Manque

    Manque Niet meer actief

    Die van mij (bijna 6) krijgt altijd een flesje Radler.

    ;)
     
    qwerty123, Bailey07, Adje en 1 andere persoon vinden dit leuk.
  16. marb

    marb VIP lid

    21 okt 2007
    11.070
    4.729
    113
    Mijn eigen ontspanning vanochtend. Chaos in huis en nog steeds een puinhoop, maar ik kon best makkelijk rustig blijven. Waar dat nou aan ligt dat ik de ene dag compleet opgenaaid ben en de andere dag niet... ?
     
  17. Torretjeee

    Torretjeee Niet meer actief

    Ik las net toevallig dat de helft van basisschool leerlingen 1 keer in de week een energie drankje drinkt :eek:
     
  18. MyMiracle

    MyMiracle Fanatiek lid

    2 jun 2013
    4.657
    2.872
    113
    Waar mijn huis woont
    Wat heftig voor je! Zijn er familieleden of vrienden die je een beetje kunnen helpen?

    Dat jij een "normale" onbezorgde kraamtijd wil, waarin je in de watten wordt gelegd en je man juist een stapje harder loopt, zodat jij goed kan herstellen.....nee dat is niet egocentrisch! Natuurlijk wil je dat, juist na de vorige keer.
    Ik denk dat je jezelf de ruimte moet geven om teleurgesteld, verdrietig enz te zijn. Het is gewoon echt niet leuk dat het weer zo moet gaan.

    Verder neem ik mijn pet voor je af! Diep respect! Dikke knuffel!
     
  19. Sunnygirl79

    Sunnygirl79 Actief lid

    11 jul 2018
    233
    63
    28
    Vrouw
    dat ik om 8.28 de school binnenstap met mijn kind van 4 die 1,5 geleden met school is begonnen en dat ik van de directeur te horen krijgen dat we te laat zijn en eerder moeten komen. ;( Denk dat ik de volgende keer mijn kind maar afmeld als we 8:25 niet redden
     
  20. Biny

    Biny VIP lid

    10 feb 2011
    17.556
    5.653
    113
    Vrouw
    Ehm, begint school nie gewoon om half 9?
     

Deel Deze Pagina