Kan dit nog steeds van de innesteling zijn?

Discussie in 'Zwangerschap' gestart door Apie1, 4 sep 2018.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. Apie1

    Apie1 Niet meer actief

    Hoi meiden,

    Vandaag een onzekere dag. Vanaf de dag dat ik ongesteld zou worden t/m drie dagen erna had ik heel licht, rose bloedverlies. S Morgens een veegje op mn toiletpapier en in de middag af en toe een veegje. S Avonds was het weer weg. Gisteren had ik maar twee keer een heel klein veegje, maar vandaag weer iets meer. Vandaag is de vijfde NOD dag. Bij elkaar is het niet meer dan een theelepeltje per dag. Kan dit nog steeds innestelingsbloed zijn? Ik heb geen krampen erbij.

    Meer meiden die dit gehad hebben?
     
  2. LLxx32

    LLxx32 Actief lid

    5 apr 2018
    427
    215
    43
    Vrouw
    Jazeker. Wel een week lang. Wel voor m’n nod. Maar was wel ongeveer zoveel als wat jij beschrijft.

    Om te checken heb ik na positieve test de VK gebeld. En kon ik terecht voor een vroege echo met 7wk en 4 dagen.
     
  3. Apie1

    Apie1 Niet meer actief

    Wat een geruststellend antwoord! Ik mag over 2 weken. Hoop zo dat alles er goed uit ziet. Gerekend vanaf de eerste dag van mn laatste menstruatie ben ik nu 4 wkn en 5 dgn. Vanwege een echo weet ik dat ik de 20ste mn ei had en ik nu dus 4+2 ben. Dag 12 daarna is normaal gesproken mn Nod. Het rose verlies begon op die dag. Vanmorgen was het even wat meer, maar de rest van de dag verloor ik nauwelijks meer iets. O ik zou wel vast in de toekomst willen zien dat het allemaal goed zit daarbinnen. Vind dit wachten echt moeilijk!
     
  4. LLxx32

    LLxx32 Actief lid

    5 apr 2018
    427
    215
    43
    Vrouw
    Ja begrijp ik. Helaas niet veel meer aan te doen dan wachten.
    Succes!
     
    Apie1 vindt dit leuk.
  5. Apie1

    Apie1 Niet meer actief

    Zo verdrietig! Vanmorgen weer een 1-2 test en een lichter wordend streepje. Ook beginnen de krampen nu. Nog geen bloed, maar ik verwacht dat dat niet lang meer zal duren. Zo lang gewacht op dit mini mensje en nu zal ik nooit weten wie het was.
     
  6. Meg

    Meg Bekend lid

    10 feb 2013
    781
    85
    28
    Ahh wat verdrietig. Is het bloeden begonnen?
    Wat zuur dat je zo lang hebt moeten wachten en dan ook nog dit moet meemaken. Ik hoop voor je dat als het echt mis gaat je snel weer zwanger bent!
     
  7. Apie1

    Apie1 Niet meer actief

    Dankjewel voor je lieve reactie! Doet me goed! Het vloeien zet nog niet echt door. Hopelijk komt het nu snel. Voelt zo triest om zo rond te lopen. Ik hoop ook dat we volgende keer een goede zwangerschap hebben en een gezond kindje!
     
  8. Followyourdreams

    Followyourdreams Fanatiek lid

    10 jan 2018
    1.178
    651
    113
    Even laten weten dat ik aan je denk , dikke knuffel !!
     
  9. Apie1

    Apie1 Niet meer actief

    Wat lief van je! Doet me zo goed! Ik zie dat je helaas ervaringsdeskundige bent. En nu zwanger! Ik bid voor je dat het goed blijft gaan ♡
     
  10. Danty88

    Danty88 Fanatiek lid

    27 jul 2011
    2.899
    584
    113
    huismus
    Veel sterkte:( en een dikke knuffel :oops:
     
  11. Apie1

    Apie1 Niet meer actief

    Dankjewel! Super lief! Nu hopen dat mijn eisprongen vanzelf blijven komen. Dan hoef ik niet meer naar t ziekenhuis en word ik hopelijk vanzelf weer zwanger. En hopelijk blijft het dan bij me!
     
  12. Didi5

    Didi5 Actief lid

    17 nov 2012
    297
    44
    28
    Rotterdam
    Heel veel sterkte:( Ik hoop dat je gauw weer zwanger bent en dat het een plakkertje is. Digitale knuffel:oops:
     
  13. Apie1

    Apie1 Niet meer actief

    Dankjewel voor je lieve berichtje! Doet me goed!
     
    Didi5 vindt dit leuk.

Deel Deze Pagina