Laatste 10 weken afteltopic deel 2!

Discussie in 'Zwangerschap' gestart door Wolfmother, 28 jun 2018.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. louan

    louan Niet meer actief

    @Wolky84 nee helaas. Ook niet echt best gedaan. Morgenochtend meteen halen:D.

    Gefeliciteerd @Kaatje 86

    Hier nu sinds 2 uurtjes onregelmatige harde buiken om de 5-6 minuten soms snellen soms iets langee. Hoef ze niet weg te puffen, soms wel ff beetje. Ben benieuwd wat dit gaat doen. Merk wel dat je dan toch wel wat zenuwachtig wordt.
     
    laurazoey en capturethemoment vinden dit leuk.
  2. Nanoe2

    Nanoe2 Niet meer actief

    Oeh spannend!
    Duim voor je dat het doorzet!
     
    louan vindt dit leuk.
  3. Daaantje

    Daaantje Actief lid

    25 mei 2014
    119
    5
    18
    NULL
    @kaatje gefeliciteerd met de geboorte van jullie zoon! Fijn dat nu alles goed gaat.


    Hier zit t kindje al weken ingedaald en vast volgens verloskundige... echter hier al hele avond last van een druk op mijn vagina. Morgen 37 weken...
     
  4. capturethemoment

    capturethemoment Bekend lid

    30 dec 2017
    526
    366
    63
    Vrouw
    @louan , spannend! Hier al de hele dag een ongemakkelijk gevoel. Veel harde buiken en menstruatie gevoel. Maar dan nu op weer rustig. Op harde buiken na... geloof niet dat het hier iets doet. Ze doen ook niet echt pijn maar voelen wel ongemakkelijk.
     
    louan vindt dit leuk.
  5. NiHeJa

    NiHeJa Bekend lid

    30 jun 2014
    845
    85
    28
    Gefeliciteerd kaatje
    Louan spannend, misschien hoef je dan morgen helemaal niet meer te halen :p
     
    louan vindt dit leuk.
  6. louan

    louan Niet meer actief

    Lijkt weer wat afgezwakt. Wel veel steken hier en daar. Drukke baby. We zullen zien wat de nacht brengt.:p
     
  7. capturethemoment

    capturethemoment Bekend lid

    30 dec 2017
    526
    366
    63
    Vrouw
    Hier net krampaanval harde buiken en leeg op de wc.. ben benieuwd als het nu rustig wordt was dat het waarschijnlijk haha
     
  8. brownielover

    brownielover VIP lid

    9 mrt 2009
    8.150
    3.026
    113
    Nederland
    Gefeliciteerd @Kaatje 86 :) klinkt als een pittige bevalling maar gelukkig alles goed en lekker genieten nu!

    Hier zit ik er voor het eerst even doorheen en ben ik er wel klaar mee. Gister in de winkel nog gezegd dat ik niet klaar ben om te bevallen en nog wel weken door wil lopen (Ben ik ook niet) maar was vanavond wel even klaar met het zwanger zijn. Zere buik, veel steken, enorme druk down under en die buik is gewoon een enorme lastpak met in de weg zitten. Hopelijk voel ik me morgen wat beter:D
     
  9. Jajo

    Jajo Fanatiek lid

    7 aug 2015
    3.462
    904
    113
  10. Nanoe2

    Nanoe2 Niet meer actief

    @melaniie mag je soms ook best hebben!
    De meeste dagen gaan goed, maar soms heb je er van die dagen en momenten tussen zitten dat je er compleet klaar mee bent!

    Hier hele nacht onrustig, veel harde buiken, oefenweeen en ook wel een paar die wel echt goed pijnlijk waren.
    Van mij mag het wel doorzetten!
     
  11. femmie88

    femmie88 Actief lid

    22 sep 2014
    356
    474
    63
    Hier is gisteren onze dochter geboren. De hele zaterdag had ik last van lichte krampen en een klein beetje bloedverlies, dus hoopte al dat de bevalling eraan zou komen. Vervolgens vanaf 3.00 tot 7.30 elke 10min een wee gehad waardoor ik niet meer kon slapen. Daarna stopte het een uur en rond 9u kwamen de weeën elke 3 minuten. Om 11u kwam de vk voor een controle en zat ik pas op 3cm. Afgesproken om rond 13u bij het kraamhotel elkaar weer te zien. Daar zat ik pas op een kleine 4cm waarna ze mijn vliezen heeft gebroken. De kleine bleek gepoept te hebben, dus werd ik direct medisch.

    Vervolgens ging het na het breken van de vliezen op een mooi tempo door en heb ik gevraagd om pijnstilling. Dit kreeg ik in de vorm van van een remifentanilpompje. Heerlijk om de scherpe randjes ervan af te halen en tussendoor te kunnen rusten. Om 17.15 kreeg ik plotseling flinke persweeën waarvan ik de 1e twee weg heb moeten puffen, omdat het pompje uit moest en de ontsluiting gecheckt moest worden. Ik bleek volledige ontsluiting te hebben en na 2 persweeën meepersen is onze mooie dochter geboren.

    Als alles gewoon goed blijft gaan, mogen we vandaag voor de middag al maar huis!
     
    Elraange, mxm, Jajo en 9 anderen vinden dit leuk.
  12. laurazoey

    laurazoey Fanatiek lid

    20 mrt 2015
    4.485
    2.225
    113
    Vrouw
    twente
    Van harte gefeliciteerd met jullie dochter en zusje
     
    femmie88 vindt dit leuk.
  13. Relax

    Relax Fanatiek lid

    26 sep 2009
    1.865
    2.057
    113
    Vrouw
    Na gister weer ruim een halve dag regelmatige voorweeen die tot niks geleid hebben sluit ik me even aan bij de ikbenhetzatters!:oops: Liep ik dan in de action weeen weg te puffen o_O

    Maar kom op dames vandaag weer een nieuwe dag en laten we het positief blijven bekijken.. er gebeurt iets en bij de meesten van jullie zal t nu echt niet lang meer duren!
    Hopelijk voelen jullie je vandaag beter!

    Mijn man heeft gister de koelkast gepoetst en de enveloppen voor de geboortekaartjes geschreven. Weer wat van mn lijstje :thumup: Drukke week voor de boeg met toneel van mn man, sport en schoolreisjes.. we bekijken het maar één dag tegelijk..:oops:
     
  14. Relax

    Relax Fanatiek lid

    26 sep 2009
    1.865
    2.057
    113
    Vrouw
    Gefeliciteerd @femmie88 ! Fijn dat jullie waarschijnlijk al zo snel naar huis mogen!
     
  15. capturethemoment

    capturethemoment Bekend lid

    30 dec 2017
    526
    366
    63
    Vrouw
    Gefeliciteerd @femmie88 . Klinkt als over het algemeen een mooie bevalling. Toen je medisch werd moest je zeker naar het ziekenhuis? Of kom het wel in het kraam hotel? Iig geniet ervan en hopelijk mogen jullie vandaag maar huis
     
  16. brownielover

    brownielover VIP lid

    9 mrt 2009
    8.150
    3.026
    113
    Nederland
    @femmie88 gefeliciteerd!! klinkt als een mooie bevalling verder. Fijn dat jullie waarschijnlijk al zo snel naar huis mogen! Geniet ervan!
     
  17. Lisetje

    Lisetje Actief lid

    26 jan 2017
    315
    246
    43
    Vrouw
    Reisadviseuse
    Schiedam
    @femmie88 gefeliciteerd met de geboorte van jullie dochter en zusje!
     
  18. Nanoe2

    Nanoe2 Niet meer actief

    @femmie88 van harte gefeliciteerd met jullie dochter!
     
  19. Jajo

    Jajo Fanatiek lid

    7 aug 2015
    3.462
    904
    113
    @femmie88 gefeliciteerd!!

    @Relax kan me voorstellen dat je er dan klaar nee bent.

    Hier gister toch weer hardebuiken en enorm last van maagzuur. Vandaag koos kinderloos. Dus zit nu lekker thee te drinken bij de lapjesmarkt, waar ik zo babyinkopen ga doen voor lakentjes, babynestje en de maxicosizak.
     
    laurazoey en Bezige bij vinden dit leuk.
  20. mxm

    mxm Fanatiek lid

    28 mrt 2018
    2.906
    2.400
    113
    Vrouw
    Eindelijk ''legaal'' mee schrijven hier. Haha nee hoor! Had vorige week ook al m'n verhaaltje gedaan hier.

    Gefeliciteerd met de geboorte van jullie kindjes, mama's!

    Hebben jullie trouwens op tv gehoord over dat er meer echo's moeten komen voor vrouwen die zwanger zijn? Ik heb morgen zelf maar een echo gepland bij een echobureau. Ik wil haar gewoon toch weer even zien, en kijken hoe het met de groei gaat.
     
    Bezige bij vindt dit leuk.

Deel Deze Pagina