Dit is heus geen pregnyl meer! Je kunt morgen al bellen toch? Enige risico is dat ze je vragen woensdag nog een keer terug te bellen
Ik geloof dat mijn LF nu heel kort is.. Ik had gister wat bruine afscheiding bij afvegen, en nu is t rood, vooralsnog met alleen afvegen... normaal word ik op 14dpo ongesteld... Dit is wel.extreem vroeg.. kan dit komen door de hormonen van de IVF? Maak me dan wel zorgen voor mn cryo tp, als mn LF ineens zo kort is....
Had ik ook in mn rustcyclus! Ik werd 8/9 dagen na eisprong ongesteld. Volgens de gyn is de rustcyclus vaak anders dan normaal. Al had ik nu ook 4 metingen nodig voordat mn eisprong gevonden was (normaal gesproken heel regelmatig!)
Pff ik was zaterdag (2 dagen na tp) beetje misselijk en verder beetje zeurend gevoel in mn onderbuik. Gister ging sex beetje moeizaam, alsof het bij mij “dicht” zat? Verder gister steken in mn buik bij het lachen. Vandaag misselijk, was bang dat ik moest overgeven in de trein en tijdens mn eerste meeting vanmorgen heel warm en t gevoel dat ik bijna over mn nek zou gaan Ik zit nu 4 dagen na 4/5 daagse cryo, zijn die symptomen niet veel te vroeg? Misschien is het wel de spanning.. Ik gebruik geen hormonen (geen pregnyl/utrogestan)
Pfoeeh, mindfuck is het hè! Echt niet leuk Ongelofelijk. Hoeveel dagen nog tot je mag testen? Ik hoop zo voor je dat het gewoon een heel goed teken is!!!!
Ja om gek van te worden.. ik ga zaterdagochtend testen, mn vriend gaat dan naar t buitenland namelijk. Ben dan 13/14 na eisprong en 9 dagen na tp..
Oeh zo spannend! snap dat je nog wilt testen voor hij naar het buitenland gaat. Het is dan nog wel vroeg natuurlijk... Je hebt ook een verse tp gehad toch? Voelt het nu anders?
Nee het was een cryo van 4/5 dagen dus volgens mij test ik dan niet heeel vroeg toch? Ik voel me nu trouwens wel heel anders dan na de verse tp. Toen had ik heel veel last van mn rug door opgezette eierstokken (ik had 22 blaasjes bij de punctie) dus dat voelde ook niet echt als een goede ‘omgeving’ om in te nestelen.. nou ja, we duimen verder!
Hoi, hier beetje gelijkaardig. Zaterdag terugplaatsing gehad van een cryo, 5/6 dagen oud, zaterdagavond en zondag zo misselijk als iets. Vandaag gaat het gelukkig iets beter. Ik steek het voorlopig op de zenuwen... . Ik heb wel pregnyl gehad, maar had daar voor de terugplaatsing helemaal geen last van. Nog even nagelbijten dus. Wanneer mag jij testen?
Zo spannend he.. duim voor je!! Ik ga zaterdag testen, denk dat het dan 13/14 dagen na mn eisprong is en jij?
Meiden, ik heb mijn man kunnen overtuigen en heb mogen testen! Zie het resultaat weet niet of ik al mag juichen, streepje is nog niet zo donker. En ik heb wel eens eerder te vroeg getest en op de officiële testdatum was het weg en werd ik na een week ongesteld maar voor nu zijn we enorm blij!!