Ik heb aleen nog 1 testje liggen van sensitest.. misssss doe ik die later of vnvnd nog hahaha. Maar predictor heb k niet in huis. Hcg (mits et er is) zal toch ook niet zo snel stijgen toch hihi..
Ik zie hem wel staan hoor! Maar hij lijkt idd wat scheef te staan....50/50 blij voor je en hopelijk morgen een rechte streep
Op je eerste foto zie ik wel iets, maar staat niet op de goede plek. Heb hem bewerkt voor je. Ik zou trouwens niet met teveel verschillende testen gaan testen, maar het bij 1 test houden
Jij bent altijd zo lief om echt de tijd te nemen om goed te kijken en zelfs te bewerken! Nee ik ga indd ook weer de predictor halen maar heb toevallig nog (4 zelfs) over van sensitest dus die gooi ik er tussen hihi maar ga kijken weer op de predictor.. Thanks!!!
Ja ik moet ook eerlijk zeggen dat mijn ochtendplasje niet echt veel gecocentreerder is dan normaal hoor... Ik hou jullie op de hoogte!
Ik heb hem ook voor je bewerkt vanaf de laatste foto, ik zie wel wat je bedoelt maar vind het niet echt de streep die er zou moeten staan (geen strakke lijn zoals ik van predictor gewend ben). Hopelijk morgen of overmorgen wel een mooie strakke duidelijke streep
Bedankt voor het meekijken en bewerken zelfs! Superlief van je. Heb ze besteld bij op is op.. dus zodra ik ze binnen heb doe ik er nog eentje..
Ik zie bij de foto wat je zelf donkerder gemaakt hebt ook echt wel een licht lijntje ! Finger crosses
Thnx voor t meekijken! Ja ik ben echt heel erg benieuwd want zie t met t blote oog toch ook echt waar ik anders kan turen tot ik scheel ben en niks zie.. Dus of tis n pechtest of ik word blij verrast. Ik kan echt niet wachten tot ik die testen morgen heb
Hmm als ik op deze foto kijk lijkt het eerder dat de vloeistof nog niet helemaal erdoor is. Kijk maar: links van die streep is het wit. Rechts donkerder. Maar laten we ons glas halfvol houden Op naar morgen!
Ja zo lijkt het op de bewerkte foto indd. Maar de onbewerkte zie je dat dat niet t geval is. Hij was goed doorlopen en na denk n min of 5 gemaakt ong. Ik denk dat dat aan de angle van hoe ik de foto heb genomen ligt. Ik ben gwn ongeduldig en vroeg met testen.. guilty as charged!! Hahah Kan nog alle kanten op. Woe is nod.. Morgen zal t uitwijzen.... met 1.dag zie je wel vershil toch op een zelfde soort test?
Vaak wel maar het hoeft niet. Hcg verdubbeld niet elke dag dus vooral zo vroeg mag het nog hetzelfde zijn.
@Nieuwsgierigbijtje Nou een sensitest gedaan.. maar die is omootje wit hoor.. Hoe maak je jezelf gek Ook weer wat krampjes dus hoop verdwijnt langzaamaan weer.. Zodra predictor er is probeer ik die nog eens.. Duim duim duim @Bioluun oke.. thnx
He kak maar idd hou het bij de predictor. Bij ons verkopen ze het wel bij de Kruidvat en DA sowieso. Etos weet ik niet
Ja precies.. nou ik denk dat t niets was gister dan toch.. wil te graag hihi.. Als k predictor heb gedaan kom ik m og wel ff showen. Thanks v jullie meekijken en berichtjes!!
Nou. Predictor is omootje wit. Bleghhh Helaas pindakaas.. Misschien toch maar weer eens gaan tempen.. even gericht mikken haha