@Mila27 hopelijk mooi geen bijwerkingen met de spuiten. Hoeveelste dag spuit je nu? @SD90 hopelijk blijven bij jou de bijwerkingen weg. Het kan dat de een en meer last van heeft dan een andere he. @Jess89 super goed dat je al 4 kilo kwijt bent. Ga zo door bikkel.
@MinnieM dat gaat helemaal goedkomen dus. @Jess89 knap hoor! Alleen maar goed dat je langzaam afvalt. En met deze omstandigheden is afvallen sowieso al een hele kunst. Topper!
Ik heb vandaag de gyn even een berichtje gestuurd ivm de thyrax. Ze hadden 10 dagen geleden opgehoogd maar ik heb een beetje het gevoel dat het te hoog is. Ik voel me beter als maanden geleden. Veel fitter en energieker. Maar heb nu een beetje het gevoel alsof ik te veel koffie of red bull op hebt. Ik ben daarom bang dat ik nu iets te hoog ingesteld ben. Even afwachten waar ze mee terugkomen. Ik durf niet zo goed zelf de medicatie aan te passen.
wat fijn dat je je fitter en energieker voelt! Denk dat ze dan eerst willen dat je je bloed laat prikken.
Hi all, hier weer even een update. Inmiddels eerste gesprek gehad met de fertiliteitsarts. We waren daar twee weken na laatste dag ongesteldheid dus heeft ze meteen maar een echo gedaan. Ze was positief over hoe het eruit zag. Vermoedelijk eisprong gehad en er zaten genoeg eitjes voor de volgende ronde. Vriends zaad gaat nog worden onderzocht en bij mij gaan ze een bloedonderzoek doen om te kijken of ik voldoende progesteron aanmaak.
@marb Ja klopt, dan krijgen we weer een zaadonderzoek en aan de hand daarvan gaan ze beslissen of het IUI gaat worden, of IVF. Erg spannend dus! @sssannnie ooh fijn dat de afspraak goed is gegaan! Ik hoop dat jullie snel wat wijzer zijn. @MinnieM ohjee dat lijkt me een naar gevoel als je zo hyper bent, goed van je dat je aan de bel trekt!
Oh, ja... Dat lijkt me idd spannend. Ik duim voor een goede uitslag! @MinnieM : hmja, dat klinkt idd als te hoog ingesteld. Fijn om je energiek te voelen, maar te gejaagd is ook niet prettig... @sssannnie : stapje voor stapje, maar fijn dat de dingen die ze al bekeken hebben er goed uitzagen...
Gefeliciteerd! Wat bijzonder beide een andere geboortedatum. Nu lekker thuis verder genieten en herstellen.
Voel me eigenlijk nog best goed. Alles moet met wat meer geduld en de misselijkheid begint weer toe te nemen, maar dat is eigenlijk alles. De baby ligt nog steeds goed gelukkig. A.s. donderdag weer controle. Verder in huis nog best wel druk. Alles hier bijhouden lukt momenteel ook niet. Dus kom af en toe eens spieken hier.
Fijn! Ja, die laatste weken kan je lijf toch een heel nieuwe staat van ongemak voortbrengen... Ik kan me voorstellen dat het pittig is met een peuter thuis. Rustig aan en succes
Hier vandaag nog een positieve ovu test. Vandaag ook een dipje in temp. Ik verwacht dan vandaag mijn ei en morgen geen positieve ovu test meer. En anders overmorgen geen positieve ovu test meer. Ik ben benieuwd. Vandaag maar weer ff seksen.
Als het goed is mijn ei inmiddels gehad, zodra FF hem met een rode streep bevestigd zal ik mezelf op het wachtbankje zetten. En dan begint het wachten weer.. Al begon dat nu al vóór mn ei Iets met #mijngeduldraaktop
Hier op de 3 dpo inmiddels. Gelukkig een paar volle dagen de komende weken. Dat scheelt in het wachten. Al ga ik inmiddels helemaal nergens meer van uit.
Vandaag 5 weken zwanger, voelt toch klein beetje als een overwinning Het begint steeds meer “echt” te worden. Vanavond komt moeders voor moeders langs, wil heel graag mijn steentje bijdragen Vind het een mooie gedachte om iemand anders er mee te kunnen helpen