Uitgerekend: 1- 15 mei 2019

Discussie in 'Bevallingslijst forum' gestart door kokjes, 23 aug 2018.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. MotherOfAnAngel

    MotherOfAnAngel Fanatiek lid

    8 sep 2017
    2.764
    2.420
    113
    Vrouw
    Maassluis
    Gewoon erg naar,
    Zal het ook wel snappen als ze het niet meer komt vertellen.
    Is gewoon enorm pijnlijk om dat voor de zoveelste keer tegen allemaal zwangeren te moeten zeggen hier, vond het ook telkens erg lastig nog een bericht in je uitgerekend maand groepje te plaatsen
     
  2. Mammielove

    Mammielove Niet meer actief

    Ja das ook weer zo.
    Ik zou haar alleen heel even bij de sterretjes weghalen. Misschien wilt ze dat niet ;)
     
  3. xxmamaxx2016

    xxmamaxx2016 Niet meer actief

    Ik ben ook niet zo actief lees wel alles. Maar ik werk veel en daarnaast alle tijd met mn man en zoontje. Verder sleep ik me een beetje door de dagen heen. Veel mis selijk en ik weet niet zo goed wat ik moet ete n Veel valt verkeerd. Maar ach voor een goed doel!!
     
    MotherOfAnAngel vindt dit leuk.
  4. Carmina26

    Carmina26 Actief lid

    3 jul 2014
    473
    382
    63
    Vrouw
    Laborante
    Puurs, België
    @Elinetjeee ik zou zo’n werk niet aankunnen.. Ben veel te emotioneel en trek me ook alles aan dusja.

    Deze week ook al paar keren traantjes gelaten. Is sinds de zwangerschap van ons zoontje niet veel veranderd :roflmao:

    Hoe zit het eigenlijk met jullie buikjes? Zien jullie al verschil? Ik vind bij mij persoonlijk wel, ik geraak nog wel in de meeste broeken, maar moet er op letten dat ik dan lossere bloezen aantrek :D
     
  5. MotherOfAnAngel

    MotherOfAnAngel Fanatiek lid

    8 sep 2017
    2.764
    2.420
    113
    Vrouw
    Maassluis
    Oh ik zal het weghalen, helemaal niet bij stil gestaan.
     
    Mammielove vindt dit leuk.
  6. BabyFG

    BabyFG VIP lid

    20 feb 2012
    9.071
    1.917
    113
    omgeving Rotterdam
    @rtl4, geen idee wat is dat dan voor programma? Wij hebben een heerlijk foute film gekeken vanavond :D

    @misselijk, 6 jaar geleden bij de intake en echo bij 8 weken vroeg de vk of ik misselijk was. Ik antwoordde nog niet. Zij zei vervolgens ‘als je t nu nog niet bent dan komt dat ws ook niet meer’

    Je hebt natuurlijk altijd uitzonderingen (koektrommel bijv dus ;)) maar niet iedereen wordt misselijk bij een zwangerschap ;)

    @Buik, nou dr zat sowieso al een boel blubber helaas....en heb wel enorm opgeblazen buik gehad, echt ontzettend geïrriteerde darmen had ik, maar die zijn gekalmeerd lijkt t :thumup: voel me ook weer “slanker” haha
    Maaar draag wel beetje wat wijdere truitjes/shirtjes hoor anders zie je t meteen heb ik t idee (ware t niet dat t dan van opgeblazen darmen en blubber is en nog niet van een groter groeiende baby ;))
     
    Carmina26 vindt dit leuk.
  7. Pien86

    Pien86 Bekend lid

    3 sep 2018
    710
    686
    93
    Vrouw
    Mijn buik is ook opgeblazen! In de middag moet echt de knoop al los :roflmao: ik las daar het volgende over:

    Opgeblazen gevoel
    Al in de eerste drie maanden van je zwangerschap kun je merken dat je kleding niet meer zo lekker zit en kan je al een opgeblazen bol buikje. Dit opgeblazen gevoel komt door de hormonen. Progesteron zorgt ervoor dat je vocht vasthoudt, dat je darmen langzamer gaan werken, dat je darmen groter worden. Vandaar dat je buik uitzet. Oestrogeen zorgt ervoor dat je baarmoeder groter wordt. Bij een tweede of derde zwangerschap merk je al eerder dat je buik is opgezet, doordat door vorige zwangerschap(pen) je buikspieren slapper zijn geworden.

    (Van https://mens-en-gezondheid.infonu.nl/zwangerschap/30591-zwangerschap-de-eerste-maanden.html)

    Dus ga ervan uit dat het mijn opgezette darmen zijn! Voel ook vanalles borrelen en heb ook dat harde gevoel achter m'n navel, zo grappig. Nu vind ik de 'kwaaltjes' als moeheid en slap zijn nog niet erg, misschien piep ik over een paar weken wel anders :p
     
    Carmina26 en MotherOfAnAngel vinden dit leuk.
  8. Flamingo1990

    Flamingo1990 Niet meer actief

    Die ziet er goed uit! Een echte knaller!
     
    Elinetjeee vindt dit leuk.
  9. mamainspe2016

    mamainspe2016 Actief lid

    20 okt 2015
    219
    50
    28
    NULL
    NULL
    @lijst al een flinke lijst idd! Heb alles gelezen maar ik zal vast de helft vergeten:rolleyes: het moet idd niet veel drukker worden maar ik denk dat het vanzelf minder wordt.

    @echo's bij de eerste is mn man meegeweest. Vorige zwangerschap is ie met 12 en 20 weken meegeweest. Ik had elke 2 a 3 weken en echo dus heb mn moeder en schoonzus en keer meegenomen! Deze keer zal mn dochter veel mee gaan. Ga niet elke keer oppas regelen.
    Ook ga ik t met t werk proberen te combineren. Ben verpleegkundige in hetzelfde ziekenhuis dus dan ben ik er toch al:thumup:. Nu doe ik dit juist niet tot we het bekend gaan maken.

    Ik lees dat best wat dames onzeker zijn, wat verdrietig. Eigenlijk hoort een tijd te zijn om te gaan genieten. Komt vast ook na de 12 weken♡.
    De 12 weken kijk ik wel naar uit, in ieder geval dat iedereen het weet. Vind dat verbergen en smoezen voor niet drinken en alles zo vervelend:roflmao:o_O

    @Buik af en toe flink opgeblazen maar dit heb ik altijd al snel. Maar weer aan de zakjes movicolon begonnen..:|


    Morgen gaan we het aan vrienden vertellen die een feestje geven. Dat zijn de eerste die we het vertellen! Dan kan ik mooi sjoemelen met alcohol vrije wijn :D. Als ik ineens niks drink weet iedereen dat ik zwanger ben.. bobben is geen optie t is 2 straten achter ons:confused:
     
  10. Pien86

    Pien86 Bekend lid

    3 sep 2018
    710
    686
    93
    Vrouw
    Wat slim!! En ook leuk om het iemand te vertellen :D

    Mijn beste vriendinnen weten het al, ze leefden al elke maand mee omdat het eventjes duurde :) kan ook eigenlijk niet wachten om het mijn ouders en andere familieleden te vertellen, maar wachten nog even tot na de echo!
     
  11. mamainspe2016

    mamainspe2016 Actief lid

    20 okt 2015
    219
    50
    28
    NULL
    NULL

    Ik kan me voorstellen dat je dan helemáál niet wilt wachten en wat fijn dat ze zo mee leefde! Ronde 12 is ook echt wel lang ja:cry:

    Bij onze dochter en deze zwangerschap was ik ronde 1 zwanger, maar vertel het het liefst alsnog zo snel mogelijk. Alleen manlief wilt dat niet.. ik zei ja t is of hun 2 of heel de vriendengroep en je voetbal team die het weten :p.
     
    Pien86 vindt dit leuk.
  12. Elinetjeee

    Elinetjeee Niet meer actief

    Dankjewel. Het is nu even heftig, maar gelukkig komt het niet heel vaak voor dat er cliënten overlijden. Nu toevallig zo snel achter elkaar, dit is echt wel een klap in het gezicht. Ook voor de rest van de cliënten komt het keihard aan. Ze zijn ontroostbaar en er komen regelmatig woedeaanvallen voor de afgelopen dagen. Echt heel triest om te zien.

    Mijn buik zie ik ook echt duidelijk verschil en veel broeken kan ik niet meer aan, nu dus al een paar positiebroeken. Ben wel bang dat mensen het zien onder mijn tshirt dat dat stof om mijn buik zit.

    Gisteravond gelijk maar met mvm begonnen en die fles was wel heel snel vol.. volgens mij plas ik zo'n 3 a 4liter per dag :p
     
  13. Elinetjeee

    Elinetjeee Niet meer actief

    #1973 Elinetjeee, 14 sep 2018
    Laatst bewerkt door een moderator: 14 sep 2018
    Dit had mijn man ook. Ik wilde het al aan ouders vertellen. Enkel ouders. Ik dacht als het misgaat hebben wij daar ook steun aan.. maar nee.. hij wilde het dan broers zussen en beste vrienden ook al vertellen.. nou dat vind ik een beetje te veel risico mocht het misgaan..
     
  14. Flamingo1990

    Flamingo1990 Niet meer actief

    Ah bah wat verdrietig :(
     
  15. BabyFG

    BabyFG VIP lid

    20 feb 2012
    9.071
    1.917
    113
    omgeving Rotterdam
    Ik kan t ook niet voor me houden hoor :D en met mij onze dochter ook niet haha.

    Man wilde liever wachten met vrienden en alles,
    Maar hebben elke weekend deze maand wel een verjaardag of 2, en dochter gaat natuurlijk mee ;) dus voor de 1e echo weet iedereen t zo ongeveer wel :roflmao:

    Ouders hebben we vorige x meteen dag na de test verteld met rompers ‘ik word opa/oma’ zoiets. En vrienden toen op verjaardag van mn man, toen was ik zo’n 8 weken en hadden we een goede echo gehad. Met 10 weken toen geloof ik op fb gezet, na weer een goede echo.

    En nu dus weer op man zn verjaardag, maar dan alleen de familie, en dochter vertelt t nu dus overal op school en bij de bso enzo ;) en die zal t dit weekend op de verjaardagen gok ik zo ook niet voor dr houden ;). Maar ach. Geeft niet.
    Mocht t misgaan dan weet iedereen waarom er verdriet is en hebben we steun van iedereen.
     
    mamainspe2016 en Pien86 vinden dit leuk.
  16. Mammielove

    Mammielove Niet meer actief

    Hier weet nu alleen mn moeder en schoonmoeder en mn beste vriendin het.
    Dochter is bijna 7, dus die willen we het pas vertellen als iedereen het mag weten, dus rond de 10 weken denk ik.
    En dan zullen we het ook de familie gaan vertellen :) Pfftt.... duurt nog zoooo lang!
     
    BabyFG vindt dit leuk.
  17. Koektrommel

    Koektrommel Fanatiek lid

    15 feb 2017
    1.511
    1.100
    113
    Vrouw
    Haha ik doe er ongeveer 2 dagen over om 1 fles vol te krijgen :eek:
     
    Elinetjeee en Flamingo1990 vinden dit leuk.
  18. Koektrommel

    Koektrommel Fanatiek lid

    15 feb 2017
    1.511
    1.100
    113
    Vrouw
    Hier weten heel veel mensen al af van de zwangerschap. De oudste heeft het meegekregen en die vertelt het ook rond op school aan vriendinnetjes. Heb al 3 moeders bij me gehad om het te vragen (Ben ik dan de enige die daar nooit om zou gaan vragen? Vind het een beetje raar, je hoort of ziet het vanzelf toch).
     
  19. Flamingo1990

    Flamingo1990 Niet meer actief

    @ vertellen aan anderen: ik heb het alleen aan mijn manager op het werk vertelt omdat ik na het bloedverlies een dag niet ben gaan werken door de paniek. Vrienden en familie vertellen we het na de eerste echo.

    @ moeders voor moeders: ik ben gisteren begonnen, maar man wat is het zwaar om die fles te openen en opnieuw urine erbij te doen.....! Ik ben echt meteen misselijk van de intense geur.

    @ misselijk/kwaaltjes: ik zit momenteel in de trein en heb echt een neiging tot overgeven, niet best..... Mn borsten zijn lekker opgezwollen en Mn buik ook. heel soms nog een ini mini beetje bruin verlies..... ik probeer me er niet druk om te maken. Ik voel de hcg door Mn lijf tieren met al die kwaaltjes. Probeer dat als een positief iets te zien. Soms ben ik bang voor een mola zwangerschap, heb mezelf weer gek zitten lezen
     
    MotherOfAnAngel vindt dit leuk.
  20. Koektrommel

    Koektrommel Fanatiek lid

    15 feb 2017
    1.511
    1.100
    113
    Vrouw
    Haha jep die geur in combinatie met misselijk zijn is echt hel.

    Geen dingen op internet gaan lezen hoor! Daar staan meer horror verhalen dan je lief is. En meestal staan juist alleen de slechte verhalen erop. Het komt wel goed!
     

Deel Deze Pagina