De biechtstoel

Discussie in 'De lounge' gestart door Manque, 27 jun 2018.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. born2bme

    born2bme Fanatiek lid

    3 aug 2015
    1.406
    287
    83
    @Mississippi dikke knuffel voor jou. Ga verder niks zeggen want wat heeft @Manque het mooi omschreven! Daar sluit ik me bij aan
     
    Mississippi vindt dit leuk.
  2. iMoeder

    iMoeder VIP lid

    30 okt 2015
    5.943
    6.290
    113
    Mississippi vindt dit leuk.
  3. cactusje

    cactusje VIP lid

    12 feb 2015
    6.752
    1.993
    113
    Mississippi vindt dit leuk.
  4. Hopsatee

    Hopsatee Niet meer actief

    Awww wat heftig is het toch @Mississippi Veel sterkte vanavond en een knuffel!
     
    Mississippi vindt dit leuk.
  5. Zonnestralen

    Zonnestralen VIP lid

    22 apr 2017
    12.607
    8.358
    113
    Vrouw
    Mississippi vindt dit leuk.
  6. In your eyes

    In your eyes Niet meer actief

    Mississippi vindt dit leuk.
  7. DastyQueen

    DastyQueen Niet meer actief

    en was het leuk om hem te gebruiken? Welke heb je gekocht?
     
    Lisanne1811 vindt dit leuk.
  8. DastyQueen

    DastyQueen Niet meer actief

    Heb je er wat van gezegt over hoe je je daarbij voelt?
     
  9. Betsy

    Betsy Niet meer actief

    Mississippi vindt dit leuk.
  10. DastyQueen

    DastyQueen Niet meer actief

    Dikke digi knuffel. Wat een pijn zal dit doen aan je hart. :cry:
     
    Mississippi vindt dit leuk.
  11. Jules!

    Jules! Bekend lid

    26 jun 2017
    822
    1.065
    93
    Vrouw
    Mijn hart breekt @Mississippi
    Ik wens je alle kracht toe en veel liefde van iedereen om je heen
     
    Mississippi vindt dit leuk.
  12. marb

    marb VIP lid

    21 okt 2007
    11.070
    4.729
    113
    Ik kan me niet indenken hoe je je moet voelen, maar ik voel letterlijk de pijn uit je bericht. Heel dikke knuffel, want meer kan ik je niet geven...


    Mijn biecht: ik heb altijd een soort onredelijk angst als ik aan jouw situatie denk en het heeft me zelfs even tegengehouden om zwanger te worden van een derde :oops: Omdat jouw dochter overleed tijdens de zwangerschap van de jongste en omdat mijn oudste ook gehandicapt is (zij het in mildere mate). Zeker nu mijn derde ook een meisje is.
    Stom hè? :oops: :(
     
    Mississippi vindt dit leuk.
  13. MyMiracle

    MyMiracle Fanatiek lid

    2 jun 2013
    4.657
    2.872
    113
    Waar mijn huis woont
    Mooi en enorm verdrietig....
    Al die herinneringen is waar ze in voort leeft, wat je hart een beetje vult met warmte en geluk. Mooi om te lezen(en "mee" te voelen).
    Zo enorm verdrietig dat je haar moet missen. De pijn, het gemis en het verdriet straalt ook van je bericht af en raakt me enorm.

    Hoe die enorm intense gevoelens zo naast elkaar kunnen leven.....
    Mooi en knap dat je dit met ons deelt!
    Dank je!
    Een hele dikke knuffel voor je!
     
  14. Lisanne1811

    Lisanne1811 Fanatiek lid

    2 dec 2016
    3.701
    4.591
    113
    Ik heb een clean Maxx gekocht. Mijn god wat een vuil kwam er van onze vloer af! Het tapijt schoonmaken viel een beetje tegen, daar komenkniet veel vlekken uit. Maar ik vond het leuk om hem te gebruiken, heb zelfs de hele benedenverdieping opgeruimd door die schoonmaakinspiratie :p Heb niet het idee dat dit de beste kwaliteit stoomreiniger is maar hij doet het en hij was goedkoop, dus als het bevalt koop ik een keer een betere.
     
    DastyQueen vindt dit leuk.
  15. femkes

    femkes VIP lid

    24 jul 2007
    9.088
    10.382
    113
    Ik ken die angst ook, zeker bij een derde kindje is dat volgens mij ook best veel voorkomend. En toen bij de twintig weken echo twijfel kwam over haar gezondheid heb ik ook regelmatig gedacht: zie je wel, ik had blij moeten zijn met wat we hadden, dit is mijn"straf". En omdat het nu een meisje was en de eerste jongens, werd ik ook nog doodgegooid met opmerkingen over dat ik vast wel blij was dat het eindelijk een meisje was, terwijl ik alleen maar hoopte op een gezond kindje (vanaf het begin al). En nu alles gewoon fantastisch gaat, ben ik regelmatig bang voor alles wat er fout kan gaan, het leven is vol risico en ik kan niet alles in de hand houden, dat wil ik ook niet, maar het is regelmatig beangstigend.
    Volgens mij zijn die emoties normaal, die angsten horen een deel bij het moederschap. En in jouw geval snap ik ze heel goed, angst is heel vaak niet rationeel, dat is prima.
     
    Hopsatee en DastyQueen vinden dit leuk.
  16. Vulpen

    Vulpen Fanatiek lid

    30 jul 2014
    3.163
    3.806
    113
    Ah, dan is het anders. Dit was pas in de derde of vierde van de middelbare, op een computer ;)
     
    iMoeder vindt dit leuk.
  17. marb

    marb VIP lid

    21 okt 2007
    11.070
    4.729
    113
    True, ik heb de angst ook in het algemeen. Maar dus extra bij deze situatie in het bijzonder :oops:
     
  18. birds86

    birds86 VIP lid

    13 mei 2013
    5.305
    2.002
    113
    Vrouw
    Dank je wel. Altijd al overgewicht gehad en deze dames dus niet. Maar als ik langs hun loop ben ik dikkertje dap dus op fotos ga ik meestal alleen met schouder en hoofd. En der worden altijd veel fotos gemaakt. Maar goed, het was wel helemaal top! Nadat ik daar was en de rest van Nederland zag dacht ik weer bij mezelf. Mijn haren zitten best wel goed, ik heb mijn make up mooi gedaan en ik heb plezier :thumup:
     
    RoBiJe, Ella1988, femkes en 1 andere persoon vinden dit leuk.
  19. birds86

    birds86 VIP lid

    13 mei 2013
    5.305
    2.002
    113
    Vrouw
    Lief! Dank je :D
     
    Waxinelichtjes vindt dit leuk.
  20. Lisanne1811

    Lisanne1811 Fanatiek lid

    2 dec 2016
    3.701
    4.591
    113
    Ik had dat op de middelbare school en dat was in 2003 of 2004! Maar de typjuf vond dat we het beter konden leren op een typemachine.
     

Deel Deze Pagina