Deze link gebruiken ze bij mij in het ziekenhuis: https://www.freya.nl/kinderwens/zwangerschap-en-kind/zwangerschapsduur-en-uitgerekende-datum/ Dan kun je precies doorgeven wanneer jij je terugplaatsing had en hoeveel dagen de embryo was.
@Sun01 en @Bobo1980 van harte gefeliciteerd!! Jullie geduld is eindelijk beloond, geniet ervan @Lola1987 jij hebt je terugplaatsing alweer gehad lees ik. Hopelijk is dit een plakker! Heel veel succes met wachten.... @suusxoxo hoe gaat het nu met jou? Verschrikkelijk vervelend als je mensen om je heen hebt die zo allemachtig verbitterd/jaloers zijn... I know that feeling Probeer er boven te staan, hoe makkelijk dat ook klinkt als buitenstaander. Zulke mensen verdienen jouw/jullie energie niet vind ik. Wees maar trots op het frummeltje dat in je buik aan het groeien is en fuck the rest!
Heb vandaag een goeie dag ! Jaa precies, zo'n mensen he grrrr En hoe gaat t met jou ? Zie dat je maandag een echo hebt! Lijkt me heel fijn om te weten dat je weer door gaat nu. Alvast heel veel succes. Hopelijk snel een nieuwe terugplaatsing!
Fijn dat je gisteren een goeie dag had, hopelijk vandaag ook weer Zulke mensen zijn zéér vermoeiend. Ik begrijp gewoon écht niet hoe het mogelijk is om altijd maar negatief te denken en anderen zo te belazeren. Maargoed, niet druk om maken Ik heb inderdaad morgen weer een echo. Afgelopen maandag was het baarmoederslijmvlies nog te dun dus moest de progynova verdubbelt worden. Er groeit ook een eitje van mezelf. Hopelijk gaat die geen roet in het eten gooien zodat er geen tp gedaan kan worden... Ben benieuwd wat we morgen te horen krijgen
Dank je wel! Zit nu op 1 week wachten inderdaad. Ben vanochtend al begonnen met jouw teststrips, maar tot op heden nog weinig te zien helaas.. Ik hoopte natuurlijk dat ik al wat zou zien gezien het feit dat ik vanuit een natuurlijke cyclus werk, maar dat zou ook nog te vroeg zijn denk ik?! Voel wel dat mijn borsten zwaarder worden, maar nog niet dat ze gevoelig zijn ofzo.. Wat erg he?! Dat je jezelf zo gek kunt maken? Mijn vriend zei ook al, als je denkt dat je misselijk bent, word je vanzelf ook misselijk! Haha! We wachten rustig af! Weet jij al wanneer je de eerste echo hebt?