Hoi dames, Even een vraagje. Wij zijn een huis aan het laten bouwen en nu zag ik dat de dakconstructie bijna klaar is en ik verwacht dan ook ieder moment dat ze de vlag op de nok gaan zetten. Wat is gewoonte om dan te doen? Ik dacht zelf een kratje bier maar aangezien men nog naar huis moet rijden (en aan mijn huis verder moet bouwen ) leek me dat bij nader inzien toch niet zo een goed plan. Wat is gebruikelijk om te doen? Bedankt voor jullie reacties.
Je bedoelt voor de werklui? Krat bier op vrijdag eind van de middag inderdaad neerzetten. En dan neem ik aan dat ze zo fatsoenlijk zijn om 1 of hooguit 2 biertjes te nemen. Maar je maakt ze vast ook blij met een patatje en kroketten / frikandellen tussen de middag. Of warme sauzijcenbroodjes bij de koffie, of een slagroomtaart.
Ik zou zelf nooit alchohol aan mensen aanbieden die nog moeten rijden. Ik zou de vrijdagmiddag vragen wat ze willen eten. En dat ophalen.
Alcohol vrije radlers en schaaltje met worst en kaas? * handig als nog even moet staan tot pauze /einde werkdag?
Hier is krat bier idd gangbaar, en als ze nog moeten rijden zou ik idd iets 0,0% doen en wat lekkers erbij, gewoon als leuk gebaar. Ken ook mensen die een fles speciaal bier gaven, dat namen de mannen dan mee naar huis.
Vrijdag middag kratje bier en een bittergarnituur. Het zijn allemaal volwassen kerels die zelf verantwoordelijk genoeg horen te zijn om niet meer dan 1 a 2 biertjes te drinken voor ze de auto instappen.
Ik zou ook patat met wat erbij halen vrijdag tussen de middag! Geen drank als ze nog moeten rijden en misschien gaar zijn na een week hard werken.
Niet zo zeer betutteling; als ze vlak daarna moeten rijden en geen alcohol wíllen drinken, is 't nogal lullig als ze geen andere optie hebben. Dus ik zou er ook iets alcoholvrij bij doen, en verder kunnen ze het dan inderdaad prima zelf inschatten.
Dit. Mijn man drinkt graag een biertje, maar als hij moet rijden drinkt hij niet. Dus dan is een alternatief altijd welkom.
Ik heb ze allerlei verschillende soorten gebak gebracht van de bakker, voor bij de koffie. Werd goed ontvangen
Volgens mij hoort trouwens bier bij de dakpannen, als die liggen “pannenbier” of is dat als de pannen gelegd kunnen worden ?
Het heet idd pannenbier. Dat betekend dat t hoogste punt is bereikt en de dakpannen gelegd kunnen worden.