hoi dames, Net een test gedaan omdat ik me ECHT niet meer kon inhouden en zie hier!! Afgelopen maandag een beetje op het verkeerde been gezet door de gyn die zei dat ik mijn eisprong “ net “ gehad zou hebben.. naar mijn gevoel ( herkende het vruchtbaar slijm ) is deze 15 dagen geleden geweest en maandag was er op de echo alleen verdikt baarmoederslijmvlies te zien. Maaaaar is dit dan niet een te licht streepje? Heb al eerder een mk gehad dusja.. de angst komt meteen weer om de hoek kijken.
Persoonlijk vind ik dit echt *piep* testen want ik zie het nooit goed.. Maar op deze test zie ik hem hoor dus ik zeg Gefeliciteerd!
Mooie streep De een heeft sneller dan de ander een donker streepje dus qua licht/donker zou ik me dus geen zorgen maken Gefeliciteerd !
Prachtige streep! Gefeliciteerd!!! Wat vruchtbaar slijm betreft, dat kun je al vanaf een week voor de eisprong hebben. Het slijm geeft alleen aan dat je in je vruchtbare dagen zit dus kan best daat je iets later je eisprong hebt gehad dan 15 dagen geleden, maar dan nog, je bent gewoon hartstikke zwanger
Goedemorgen, Anderhalve dag later en nog maar een test gedaan.. had er nog 1 liggen. Ziet er goed uit denk ik toch? ( heb de eerdere foto er ook weer bijgevoegd ) Vind het zo spannend! Heb mezelf voorgenomen vanaf nu niet meer te testen! Wordt er namelijk heeeeeeeel nerveus van