@2Bmom heel veel sterkte! Ik heb dit exact hetzelfde gehad ook op 29 juni en het voelt alsof de wereld stopt met draaien. Vreselijk leeg en oneerlijk. Maar ik was heel snel weer zwanger en ik hoop van harte dat jij ook heel snel zwanger mag worden weer en een gezonde zwangerschap hebt dan.
Inderdaad, en ik heb ook gewoon seks en daarna nog steeds geen bloedverlies. Hij zit goed vastgeplakt denk ik dan maar
Ik zit alvast in mijn vaginale-echo-look (Jurk) Heb maar een bikinibroekje aan gedaan dat zit lekkerder dan die vrouwenboxers met zo'n strak elastiek , merk dat het niet prettig zit(lekker raar haha) Nog een uurtje aftellen en dan officieel duidelijkheid Hartje of geen hartje ? Ik wil geen twijfel-hartje meer! Kom maar op met dat knipperlichtje Voel me zo positief maar o zo zenuwachtig dat ik onterecht positief ben.. Spannend... Nog heel eventjes
@2Bmom wat een verdrietig nieuws.. sterkte! Hele dikke knuffel voor jou in deze rollercoaster aan emoties. @Kenikela helemaal herkenbaar je gevoel! Ik heb volgende week ook m’n echo op maandag, maar heb in tussentijd wel beetjes bloedverlies.. het maakt me zo onzeker maar het zet bij mij tot nu toe nog niet door dus ik heb ergens nog goede hoop. Voelt heel dubbel allemaal, vooral door de verliezen hier
Niet overal! Bij mijn gyn wel, maar tijdje geleden hadden we het hier ook al over en niet iedereen krijgt de 1e echo inwendig.
Ja dood eng, ik word er helemaal neurotisch van en ga ook elke keer naar de toilet simpelweg om te controleren of er geen bloed zit.. het is elke keer zon beetje bruin bloed en dan de rest van de dag weer niet.
Ja snap ik! We tellen met je mee af tot aan de echo. Gelukkig veel vrouwen die dit hebben gehad tijdens succesvolle zwangerschappen. Hopelijk kan je wat afleiding vinden!
Bedankt voor jullie lieve reacties allemaal. Het is eigenlijk niet te beseffen..alsof die zwangerschap dan toch een droom was. Maar ik was het wèl..ècht zwanger en dat doet pijn. Ik zal er verder niet over schrijven, kan me voorstellen dat het anderen verontrust. Wil jullie echt, echt het beste toewensen en dat er een stel prachtige kindjes geboren mogen worden in mei!
@2Bmom wat naar! Heel veel sterkte! @liefwolkje wauw een tweeling! Wat een verrassing! En fijn alle goede echo's, gefeliciteerd allemaal! Hier heeft de misselijkheid genadeloos toegeslagen. Wat voel ik me beroerd zeg! Bah
We zijn er ook om te delen in het verdriet hoor! Juist omdat we ons er een voorstelling bij kunnen maken. Bij deze geef ik je dan ook een hele dikke digitale knuffel!
Bloedverlies hoeft niks te betekenen he. Dat moet je voor jezelf onthouden en positief blijven. Zorg dat je afgeleid word in de tussentijd dat helpt mij ook om positief te blijven. Komt goed!