Meubelset of verschillende meubels

Discussion in 'De lounge' started by MSL12, Sep 18, 2018.

Thread Status:
Not open for further replies.
?

Wat hebben jullie?

  1. Meubelset

    52 vote(s)
    27.7%
  2. Verschillende meubels

    136 vote(s)
    72.3%
  1. In your eyes

    In your eyes Niet meer actief

    Ik snap inderdaad wel wat je bedoelt hoor, maar in je eerdere post vergeleek je dat met een meubelset. Ik krijg persoonlijk echt de kriebels van dat idee, en ik wil niet dat mijn zorgvuldig uitgekozen meubels zo gezien worden :oops::roflmao:
     
    MyMiracle, Suusjeee and Debaky like this.
  2. Amberxx

    Amberxx VIP lid

    Nov 6, 2013
    5,020
    5,232
    113
    Ik bedoel meer mensen die een set degelijke meubels kopen en dan 30 of 40jaar (Of nog langer) nog hebben staan. En dan geen antiek of iets bijzonders. Maar zo'n standaard set.

    En meubels vervangen hoeft absoluut niet duur te zijn. Op marktplaats zijn prima spullen te krijgen voor bijna niets. Of je pimpt zelf een meubelstuk op. Hoeft ook niet veel te kosten (en erg hip ook nog).

    Iedere 3 of 5 jaar hoeft van mij trouwens ook niet. Maar een leven lang gedateerde meubels in huis vind ik dus niets...
     
  3. Debaky

    Debaky VIP lid

    Apr 22, 2013
    10,348
    5,392
    113
    Leven lang zou ik inderdaad ook niet mee kunnen leven.
     
  4. riean

    riean VIP lid

    Apr 21, 2014
    5,783
    7,372
    113
    Altijd verschillende meubelstukken gehad, we houden niet zo van standaard.
    Voor we trouwden hadden we niet zoveel geld, dus deden we het goedkoop. Ik rommel zelf ook graag, we zijn gestart met een antieke buffetkast die ik wit had geverfd, die is in elk huis gebleven. Hij is steeds minder wit, door alle stootputjes, en stukjes verf die eraf gaan en dat maakt hem steeds mooier :)
    In het eerste huis gecombineerd met een suffe koloniale eettafel en salontafel (omdat dat toen in was ofzo :D ), in het tweede huis een grote grijsrieten mand met dienblad als salontafel en een ovale tafel met witte poot en houten blad in exact dezelfde kleur als de vloer gebeitst.
    In dit huis is alles tijdelijk, het gaat nu even meer om het formaat en praktisch, er staat een grijzig gebeitste pallettafel op wielen in de woonkamer plus de witte buffetkast en in de eetkamer een (te lange) grenen eettafel die oerlelijk is, met een hele donkere grote kast die nog lelijker is.
     
  5. Koektrommel

    Koektrommel Fanatiek lid

    Feb 15, 2017
    1,511
    1,100
    113
    Female
    oke
     
    tuc likes this.
  6. iMoeder

    iMoeder VIP lid

    Oct 30, 2015
    5,943
    6,290
    113
    Mijn woonkamer is el een beetje bij elkaar geraapt zooitje. Kwa kleuren is er wel over nagedacht. Dat wil zeggen; een vriendin van mij die dat goed kan en leuk vind, heeft er samen met mij over nagedacht. En ik hou een beetje 1 stijl aan, ook met tips van dezelfde vriendin. Maar verder staat inrichting nou niet echt hoog op mijn prioriteiten lijstje moet ik zeggen. Ik ben wat dat betreft net een man denk ik; het praktische staat voorrop. En ik hoef sowieso niet in een wooncatalogus te wonen.
     
  7. Betsy

    Betsy Niet meer actief

    Ik doe niet aan sets. En ook niet aan prullaria.
    Rust en ruimte. En een kek kleurtje op de muur :D
     
    Nescio likes this.
  8. Glass

    Glass Fanatiek lid

    May 29, 2017
    2,199
    1,056
    113
    Female
    Hier allemaal verschillende dingen. Mix van Ikea, kringloop, zelfgemaakt. Oh en 2 antieke kasten, die passen dan qua kleur eigenlijk niet in ons interieur maar die wil ik gewoon vanwege de emotionele waarde niet wegdoen.
     
  9. Glass

    Glass Fanatiek lid

    May 29, 2017
    2,199
    1,056
    113
    Female
    En dit, tot grote ergernis van een vr edin, die van inrichtingen haar werk heeft gemaakt :D
     
  10. 2littlemonkeys

    2littlemonkeys Fanatiek lid

    Feb 27, 2015
    4,563
    2,765
    113
    Female
    Noord Nederland
    Het is geen set, maar ook geen bij elkaar geraapt zootje :rolleyes:

    Alles past wel bij elkaar, ondanks dat we niet alles in 1 koop uit een woonmall hebben geplukt.
     
    Koektrommel likes this.
  11. iMoeder

    iMoeder VIP lid

    Oct 30, 2015
    5,943
    6,290
    113
    Ik denk dat het ook uitmaakt hoe je over zoiets denkt. Voor mij is mijn huis een soort reflectie van wie ik ben. Dat was vroeger op mijn kamer bij mn ouders thuis, ook al zo. Dus hang ik dingen aan de muur die ik mooi vind, waar ik blij van word, die ik gaaf vind of die ergens voor staan. Bij een wooncatalogus huis heb ik al heel snel dat ik dan denk, ja mooi, maar wie ben jij dan eigenlijk? Dat er geen persoonlijkheid in zit of. En dan 'leeft' het voor mij niet.

    Misschien leg ik het een beetje zweverig uit zo. Maar dat dus.
     
    In your eyes, blossom85 and Manque like this.
  12. blossom85

    blossom85 Fanatiek lid

    Jan 4, 2013
    4,621
    1,576
    113
    Female
    het oosten
    Daarom vind ik het ook zo heerlijk als ik een grote boekenkast vol boeken zie staan bij iemand. Boeken zeggen ook veel over iemand.
     
  13. aYh4L8

    aYh4L8 Niet meer actief

    Wij hebben het tv meubel, een dressoir en koffietafel van dezelfde set ze hadden ook nog een eettafel van die set maar die vonden we niet mooi , dus de eettafel hebben we apart maar past er kwa looks helemaal bij en eetkamer stoelen hebben er ook apart erbij maar wel 6 dezelfde die er bij matchen en ja de bank natuurlijk die is ook apart, en dan onder de eetkamer tafel en bij de bank hebben we dezelfde tapijten liggen
     
  14. Deedee91

    Deedee91 VIP lid

    Jun 10, 2015
    13,667
    5,701
    113
    Ons tv meubel, eettafel en buffetkast zijn het zelfde . Het lijkt mij heel moeilijk iets passend te krijgen. Mits je natuurlijk een heel groot huis hebt ofzo. Er staan verder genoeg dingen in ons huis om het niet een geheel te laten lijken
     
  15. iMoeder

    iMoeder VIP lid

    Oct 30, 2015
    5,943
    6,290
    113
    Kijk en die heb ik dus! Lekker uitpuilend zoals het hoort. Iedereen die hier voor het eerst binnen komt, loopt er ook meteen naartoe. En de mensen die dan uitgebreid gaan staan kijken welke boeken er staan, daar hou ik dan stiekem al meteen een beetje van. Ik doe dat zelf ook altijd, super leuk om te kijken welke boeken mensen allemaal hebben. En mensen die 0 boeken in huis hebben... Sja
     
    blossom85 likes this.
  16. LVtje

    LVtje Fanatiek lid

    Jan 20, 2014
    3,128
    1,100
    113
    Female
    Wij hebben geen set, maar toch is het ook geen bij elkaar geraapt zooitje. ;)


    Ons tv-meubel/dressoir is op maat gemaakt. Van hetzelfde hout is een grote inbouwkast gemaakt die ingestuct (is dat een woord? o_O) is in de muur.

    Dan hebben we nog een zwart stalen kastje. Dat zwart staal komt weer terug in de zwarte kachel en in de poten van de eettafel. En dat is een joekel van een boomstamtafel.

    Salontafel hebben we nog niet, er staat nu een klein rond bijzettafeltje.
     
  17. femkes

    femkes VIP lid

    Jul 24, 2007
    9,088
    10,382
    113
    Ik heb aardig wat IKEA spul, dus dat maakt het weer een set toch?:p

    Ik ben nog nooit een set tegen gekomen op het moment dat ik er geld voor had, die ik leuk vind, dus hebben we geen set. Wel ben ik langzaam steeds wat aan het vervangen en daarbij probeer ik wel op te letten dat het bij elkaar past. Maar momenteel heb ik zowel rood/wit als blauw/wit. Ik wil het rood uitfaseren.
     
  18. Torretjeee

    Torretjeee Niet meer actief

    Geen set, ook bijna geen meubels eigenlijk. Een kastje voor de tv een bank en een eettafel. Beetje eclectische inrichting hier, en verander ook vaak van spullen. Kringloop of marktplaats.
     
  19. Debaky

    Debaky VIP lid

    Apr 22, 2013
    10,348
    5,392
    113
    Hier geen enkel boek in huis :oops: Ja kinderboeken maar die hebben ze lekker boven in hun eigen speelgoed kast verstopt.

    Maar wat zegt dat volgens jou dan over mij dat ik geen boeken in huis heb? Ik kan gewoon niet de rust vinden in het lezen van een boek en ik word er kriegel van huizen met van die overdreven grote kasten met al die boeken. Gewoon een nieuwsgierigheidsvraag trouwens, bedoel er niets mee ;)
     
    DastyQueen likes this.
  20. pippa26

    pippa26 Fanatiek lid

    Mar 14, 2015
    3,030
    2,030
    113
    Zie je bij VT Wonen wel eens een meubelset? Nooit, het is ook niet “hip”. Het is burgerlijk.
     
    Koektrommel likes this.

Share This Page