@Rosa5 @AmyW Jaaa wisselende diensten tijdens het zwanger worden zou verboden moeten worden haha En inderdaad in de avond getest en dat met een 'gewone' action test. Bij de eerste zwangerschap ook in de avond met een action en gelijk dikke knaller. Dus dat had ik nog in m'n achterhoofd en dan denk je gelijk. Zie je, het is niks. Maar inderdaad het wil nog niks zeggen eigenlijk! Thnx voor de oppeppers! Ook de andere reacties natuurlijk. Heb nu geen testen meer in huis en misschien maar beter ook. Ga het gewoon afwachten en hup allemaal roze!!
hey meiden, ik heb echt echt alles bijgelezen vanaf het begin, wat zijn jullie lief!!! Gefeliciteerd meiden op roze!! Ik ben een beetje onzeker, 1 kindje, net begonnen, en zit mezelf gek te googelen dus ik dacht misschien moet ik me gewoon bij jullie melden om mijn maand te delen: (normaal 27 / 28 dagen, NOD 27/09) CD 10 tot en met 13 ovulatie pijn en lichte bloeding plus bruine afscheiding) Geen ovu testen gedaan dus geen zekerheden. Normaal is mijn ovu later maar heb ook gemiddeld 1x per jaar uitschieter cyclus 24 dagen. CD 16 ( 1 roze veeg savonds laat, geen pijn sindsdien en witte afscheiding) Mogelijke innestelling of toch eisprong op de normale cyclus dag? CD 17 zo een klef sandwich broodje met ham en kaas smaakte voor geen meter zoooo goor zout blegh. In het vliegtuig ontzettend misselijk geweest en duizelig, ik zat echt op het randje van, heb zelfs een tijdje met een plastic tas tussen mijn benen gezeten buhahah.(dit heb ik normaal nooit) CD 18 vandaag hitte aanvallen en bij vlagen duizelig kan me niet concentreren dit alles kan natuurlijk nogsteeds komen door progestoron hormoon Dus ik dacht misschien mag ik meepraten, sta nog niet op de lijst heb een clearblue early (10) en twee andere testen (20) gehaald en wil nog heel even wachten met testen (misschien gek) Liefs
Wowwww respect dat je alles hebt gelezen....en natuurlijk ben je welkom! Als ik je klachten zo lees dan denk ik dat @Namar je op haar testlijstje gaat zetten!
Welkom!! Spannend Uh in deze groep zijn ze FAN van vroeg testen, maar ik wacht zelf ook nog even Wanneer wil je testen? Misschien kan je jezelf op de lijst zetten ( weet alleen niet waar die is gebleven)
@bambiniheart welkom! En veel succes deze ronde. Dat je maar op roze mag komen @AmyW Ikke ga morgen gewoon weer een test verspillen Ik probeer me er maar vast op voor te bereiden dat deze ronde niet geslaagd is en dat ik doorga nar ronde 3
@bambiniheart welkom! Wachten met testen is heel normaal hoor, je bent toevallig op een paar testverslaafden gestuit maar wachten is juist goed. Gewoon doen waar je je zelf goed bij voelt. Wie zoekt de lijst even op?
@Jolicoeur haha ik ben hem tegengekomen maar wil nu niet meer teruglezen .. 6 of 5 dagen voor NOD (als het lukt dus 21/22 ste)
@bambiniheart welkom bij deze testerswaanzin Ik wacht zelf ook tot zaterdag..dan is mijn nod.. spannend
Dochter hier nog steeds aan het hoesten met hazeslaapjes tussendoor. Hoop dat ze nu goed in slaap valt. Arm kind Lig nu naast haar en ga ook proberen de slaap te vatten. Truste dames en op naar een nieuwe roze dag morgen
Jazeker...sta je te springen en gillen en even later in tranen. Ik heb een eisprong meestal op dag 12, soms dag 13 of 14. Lf is altijd 12 dagen.
Ik ga het proberen, maar wie weet staat er s'ochtends ineens een test naast me wanneer ik moet plassen