Ja ik ook normaal al 100 over 60 ongeveer en dat daalde bij de vorige zwangerschappen ook. Nu ook weer klachten... ben benieuwd morgen
Goedemorgen allemaal! Wat een hoop dames die moe zijn haha. Hier nog eentje! In de ochtend heb ik nog wel energie, maar die verdwijnt als sneeuw voor de zon ergens in de middag. 's avonds ben ik een vaatdoek. Ik werl 4 dagen, en die dagen heb ik letterlijk alleen energie voor mijn werk. Hopelijk is dat rond week 11 weer weg. Dat had ik ook bij mijn zoonbtje, moe moe moe en op een dag in week 11 was ik ineens weer ok! Gisteren intake gehad bij de verloskundige. Ze verzekerde me dat een kloppend hartje echt al een grote stap in de goede richting is, maar snapt dat ik het nog niet helemaal geloof gezien een eerder kloppend hartje die we hadden gezien en dat het toen ook mis ging.
@Mammielove succes bij de echo vandaag Hier nog niks gekocht, ik wacht nog even tot de termijnecho en de pretecho voor de kleertjes. Is het een meisje dan hoef ik niet meer veel te shoppen denk ik.
Nee, ik ga alleen Man had evt wel wat kunnen regelen, maar dan weten ze het daar gelijk al en dat wilden we niet. Met de termijnecho gaat hij wel gewoon mee hoor! De echopraktijk zit hier op 5min fietsen vandaan, dus dat is ideaal! Mn ma komt even op de kids passen Haha, ja dat moet goed komen zou je zegen he?!
Bij een meisje moet ik ook nog wel veel shoppen heb best veel weggedaan de afgelopen jaren en had echt alleen nog maar bewaard waar ik echt geen afscheid van kon nemen @bloeddruk, dropjes eten? Om t wat omhoog te krikken? Of werkt dat niet
Dropjes helpt zeker. Maar eerst even bevestiging dat het echt te laag. Is anders miss juist niet goed om dropjes te eten
Als het een meisje is hoef ik ook niet veel te shoppen maar ik ken mezelf.....Dat doe ik toch wel . Teveel leuks overal .
@shoppen tjaaa ik heb alles alleen voor meisjes. Mijn schoonzusje heeft 3 jongens en 1 meisje en dat zijn 2 tweelingen. Het jongetje en meisjd zijn nu 2 maanden oud dus ik kan heel veel daarvan krijgen. Zeker gezien het feit dat de tweeling 2 jongens zouden zijn maar bij de geboorte toch een meisje erbij zat ♡♡♡♡♡ Ik krijg iets voor de misselijkheid. Heb gisteravond al mijn avondeten eruit gegooid. Dus ik stond op met hoofdpijn. Was gisteren al ziek gemeld dus wil morgen wel echt graag weer werken.
Ik vrees dat het hier einde verhaal is Na de echo van maandag waar ik toch iets of wat door gerustgesteld was, heb ik gisterenmiddag bloedverlies gekregen. Het begon met bruine vegen, maar ondertussen is het bruin/rood geworden. Wel nog echt niet veel (enkel met het afvegen), maar zo begon het vorige keer ook. Ik heb er dus helaas niet meer al te veel vertrouwen in. Als het vandaag niet ophoudt, bel ik morgenochtend de gyn. Maar ik vrees dat het een verloren zaak is
Oh nee vreselijk die onzekerheid. Je weet inmiddels wel dat bloed geen slecht nieuws hoeft te zijn, maar daar ga je je waarschijnlijk ook niet veel beter van voelen.. sterkte ❤️
Succes straks @Mammielove ! He bah @SHN , zou ook zeker morgen bellen als het bloeden aan blijft houden. Hoop voor je dat het toch loos alarm is... Spulletjes: nog niks gekocht deze keer en ook nog niet van plan tot we de 12 weken voorbij zijn. Ik ben nog steeds aan het bedenken hoe we het gaan vertellen aan iedereen. We willen het vertellen na de volgende echo, maar verder dan een echo foto kom ik niet. Ga pinterest maar eens nalopen!
Succes @Mammielove Ik duim voor je!! Hier geen krampen geen bloed.... mijn lichaam pakt nog niks zelf op. Mijn testen knallen het scherm af terwijl de andere vier miskramen al af liepen en of negatief waren voor het los kwam of fout ging... Zelfs de miskraam van 8+1 had op de dag dat bloeden begon nog maar een heel licht streepje Raar vrees voor pillen of curretage... Ik blijf soms nog wel meelezen hier hoe het met jullie gaat hoor. Vind het erg jammer dat ik niet bij jullie groepje kan blijven Was juist een gezellig groepje Wij gaan er hierna toch gelijk weer voor. Maar eerst hopen dat mijn lichaam het zelf snel op gaat lossen
Ik hoop ook dat het niets is, maar heel mijn gevoel schreeuwt dat het een foute boel is Nu, vorige week na de 1e echo zei mijn gevoel ook dat het terug om een bbz ging en dat bleek uiteindelijk niet waar, dus wie weet. Maar het verloop is tot nu helemaal hetzelfde als de mk in juni en dat stemt me niet gerust. Toen duurde het ook 3 dagen met kleine veegjes bloed voor het in alle hevigheid losbarstte.
@SHN he meid ik ga voor jullie duimen dat dit loos alarm is! @Aapje22 fijn dat je iets krijgt voor de misselijkheid! Hoop dat t helpt @MotherOfAnAngel gek eigenlijk dat t dan nog knalt. Ik ben heel benieuwd naar je echo vrijdag....ik blijf ook voor jou toch nog duimen, al is de kans nog zo klein.
Ja en zeker met de blauwe variant van acfion (niet early) Action heeft bij mij nooit geknald... De test streep stond er al voor dat hij doorgelopen was naar de controle streep en is best donkerder dan de controle streep. Ik hoop het ergens ook zo erg dat het nog goed kan komen, maar het bureau was erg duidelijk van niet... En dan weer die verloskundige die wel hoop heeft. En mijn vriendin die mee ging denkt dat het allemaal te vroeg was nog en het komt goed (erg vervelend eigenlijk) Want het is met alles qua timing (seks/ovulatie/+test) niet mogelijk meer dan 2 dagen minder ver te zijn en dat is al uitzonderlijk (+test savonds 7 dpo dus dan) We gaan het zien. Deze onduidelijkheid is killing Al is het voor mij ergens wel duidelijk.