@Mom86 Ik hoop het het beetje roze en daarna bruinverlies na vanmiddag is gestopt. Ik had gisteren ook een mini mini stipje echt speldenknop en vrijdag tijdens sex iets verlies. Had jij nu ook iets bruinverlies?
Alleen afgelopen vrijdag tot 3x bij et afvegen.. daarna niks meer. Verder ook geen buikpijn gehad of iets. Bij de zwangerschap van m'n dochtertje heb ik een week lang serieus bloedverlies gehad na de positieve test, maar ondanks dat deed zij et gewoon goed in de buik. Dus bloedverlies hoeft niet altijd slecht teken te zijn
Ja Hahahaga ik hoop het Ik durf nog niet heel blij te zijn. Probeer te vertrouwen totdat het tegendeel er eventueel komt en niet in angst te blijven.. Qua symptomen voel ik van alles, maar dat had ik al even. De arts zei een streep is een streep ik mag er vanuit gaan dat er een vruchtje is. Nu kijken wat het gaat doen. Ben op 12 dpo pas en als ik uit ga van eisprong op 13 sept pas 11 dpo. Ik test nu alleen nog predictor en geen andere meer om de oploop te kunnen zien.. Voor jou komt het nu ook dichter bij he?
Ik begrijp dat je niet staat te juichen nog. Heb je je man al iets verteld? Ja hier is van alles bezig. Ik heb echt steken in beide kanten van mijn baarmoeder. Als ik me draai of een plotselinge beweging maak. Doet echt zeer. En die borsten he. Poeh. Ik deed net mijn bh uit. Dat deed best zeer.
Zijn er nog testers morgenochtend behalve @Mom86? Ik niet morgenochtend. Mijn testen zijn s’middags/s’avonds beter
Nou en wat dacht je dat ik nu echt een emotut ben. Ik jank om alles. Zal het dan toch de utro zijn. Ik hoop het niet haha
Een emotut De signalen klinken herkenbaar! Ik ga hard duimen dat we samen in het bevallingsgroepje zitten. Kan nog net als jij op schiet En die van mij blijft