@de dames die op rood moeten wat ontzettend jammer zeg Hier al heel de avond buikpijn alsof ik ongesteld moet worden, zou wel erg vroeg zijn aangezien ik pas op cd 22 zit. Vorige rondes waren 30 en 28 dagen. Misschien zijn het gewoon Mn darmen, of de weeromslag heeft er iets mee te maken. Wat wel gek was ik moest net niezen en toen sterkte het heel erg bij mijn schaambeen. Als je op je lichaam gaat letten gebeuren er een partij gekke dingen soms
Hè wat jammer, @Cinsam! Heel veel sterkte de komende ronde! @LittleSweetGreyBunny93 ken dat... Hier idem.. Elke keer denk ik: Huh? Dat had ik vorige keer niet! Ondertussen moet ik nog een week wachten. ..
Ah balen degenen die ongesteld zijn geworden ... op naar de volgende ronde! Ik had gisteren een halve dag af en aan erg pijnlijke steken. Voelde anders dan menstruatiepijn, ovulatiepijn of darmkrampen. Vandaag heb ik dat niet meer gehad. Mijn temp is nog mooi hoog (al heb ik alleen vandaag en gisteren getempt). Gisteren ook dat gele snotterige verlies en dan vandaag niet meer. Komende dagen veel afleiding; hopelijk kan ik het uitstellen tot mn NOD!
Ik denk ook dat het daaraan ligt. Als ik naar mijzelf kijk zal dat bij mij denk ik ook zijn want ik ga s’nachts altijd naar het toilet anders kan ik niet meer slapen maar overdag moet ik soms maar vergeet ik het daarna soms nog wel eens als ik druk ben en is de dag ineens om dus zit er dan meer tijd tussen dan als ik s’ochtends zal testen. Dus misschien wel een goed idee om s’middags te gaan testen
Hey meiden hier een vroege test gedaan. Uiteraad negatief. Dan denk ik jeetje wat stom dat je het toch doet, want bij mijn dochtertje testte ik 10dgn na NOD pas echt positief. Ik had 12/13 mijn eisprong vroeger dan verwacht maar wat ik vermoedt 23 innesteling. Stel dat mijn gevoel waar en ik dus een vroege eisprong heb gehad en een late innesteling. Hoeveel dagen na innesteling is het hcg dan evt meetbaar? Dus wanneer kan ik dan het beste testen met een gevoelige test (etos 6dgn voor nod)? Kan het op internet nml wel vinden na eisprong of voor nod maar niet gebasseerd op het moment van evt innesteling.
Hier ook net negatief getest.. echt omo wit. Kan wel huilen. Waarom wacht ik nooit m'n nod af Een paar dagen langer in spanning wachten is echt een veel leuker gevoel dan deze vroege teleurstelling.. nu ga ik nog 4 dagen lopen twijfelen, vreselijk. @meisjemeisje85 daar kan ik je jammer genoeg niet mee helpen.. hopelijk iemand anders hier wel. Ik duim in elk geval hard mee dat je snel een positieve test mag hebben!
Mijn kaartje van vorige maand. Lijkt op een innesteling op 10dpo. Ik testte op 11dpo 'pas' positief (9dpo nog neg.).
Balen dames die al ongesteld zijn geworden. Ik hoop dat jullie de volgende ronde een dikke vette positieve test hebben!