Ik vraag me dit al een tijdje af, ligt het nou aan mij, of is het echt zo'n rotstem? En dan doel ik op de radio reclame voor Village Nature Paris. Een center parks vlakbij parijs en disneyland. Deze reclame hoor ik vaak als ik in de auto naar mijn werk zit en elke keer denk ik 'yak'. Ik vind de (oudere?) vrouw dit dit heeft ingesproken zo alles behalve enthousiast en overtuigend. Het maakt totaal niet dat ik denk: ''nou dat klinkt als een leuk park!''. Ik vind haar zo ouwig, en oplezend en on-enthousiast overkomen! Dat ik me er elke keer weer aan irriteer! (En nu maar hopen dat ze niet jonger is dan ik denk en hier op het forum zit!). Kent iemand deze reclame en wat vind jij er van? (En de kruidvat dame blijf ik een rotstem vinden hebben).
Frank Lammers Over Michiel de Ruyter heb ik een keer of 5 gedaan.... goede acteur maar die stem mogen ze wat mij betreft nasynchroniseren.
Ik vind de stemmen van de meeste radio dj's heel vervelend. Zo overdreven. Ik luister daarom liever geen radio, of ik luister naar een zender met alleen muziek en weinig gepraat. Radio 4 kan ik ook nog wel tolereren
Die kruidvat reclame vind ik ook erg vervelend net zoals de reclames van fonq. Verder weet ik nou niet of ik de stem van Kim Feenstra grappig of irritant vind.
Ik vind de stem van de Eyewish reclame ontzettend irritant. Echt zo'n slome vent die een beetje nasaal praat. Komt op mij niet echt uitnodigend over, terwijl ik Eyewish als winkel dan wel weer prettig vind. Oh en alle nieuwe 'jingles' die ze aan radio-reclame toevoegen zodat je de reclame beter onthoudt . Ik doe ook ont-zet-tend m'n best om ze allemaal niet op te slaan.
Haar stem / spraak komt omdat ze doof is. Geen idee of dat wat uitmaakt hoor wat je van haar vindt maar wilde het wel even benoemen
Oh, dan ligt het niet aan mij. Ik erger me ook die Centerparcs reclamestem. Kruidvat is ook vreselijk. Verder vind ik die van babymelk (wat vroeger Friso was), de Efteling en Pearle ofzo irritant. Klinkt allemaal hetzelfde. Als een soort blij kakmeisje. Hier in de buurt woont een kind met een stem als Kermit de kikker. Is ook nog eens een klier, maar zo weet ik het altijd wel meteen als hij buiten speelt. En zangers die slissen, ook irritant. James Blunt heeft ook een vervelende stem. Femke Halsema moet ook haar mond houden.
Toevallig hadden we het hier gister op werk over. Bij far de combinatie van accent en stem van annie schilder. Mijn nekharen gaan er recht van overeind
Een beetje beroepsdeformatie denk ik, maar toen ik de titel las was ik bang dat het Vieze woorden-topic een psychose bij je had getriggerd
Die interieurstylist in het programma Rob's Grote Tuinverbouwing vind ik ook zo'n nare stem hebben, brr...