Ik probeer 125 euro per week aan te houden. Inclusief voor de poes en de ganzen. Maar dat zijn geen grote bedragen. Met een verjaardag o.i.d. ga ik eroverheen, maar ik blijf er ook regelmatig onder, dus gemiddeld red ik die 125 euro prima. Met 2 volwassenen en 3 kinderen die voor vol mee eten.
Op dit moment leven wij door vervelende omstandigheden met zijn 3en van een 1 persoonsbijstandsuitkering en dat is best pittig. Probeer onder de 50 a 70 p week te blijven maar dat lukt niet altijd. Lijkt wel alsof alles met de dag duurder word ook schrik me elke keer rot terwijl ik niks bijzonders haal.
Hier eens ervoor gezeten en kwam erachter dat wij makkelijk €1400 euro uitgaven aan boodschappen. Vaak halen wij ook bij de Makro dus dan zit er ook kleding bij of een huishoudelijk apparaat. Ik ben toen echt gaan schrappen om rond de 750 euro per maand te gaan maar mijn man houd van goed en vooral duur eten dus als hij gaat boodschappen doen schrik ik mij altijd kapot! As we speak zit hij nu weer bij de Makro dus ik zal mijn hart maar weer vasthouden
Wij werken met een maandbudget van 400 euro per maand. Dat komt neer op 87.50 euro per week + 50 euro voor voorraad/goede aanbiedingen/zo nu en dan een keer luxe. Dit is voor 2 volwassenen, een peuter, een kind van bijna 8 jaar, een kleine hond en 2 katten. Nu had ik bijvoorbeeld 96 rollen toiletpapier besteld bij bol voor 25.99. Samen met de voorraad die ik nog had hoef ik het komende half jaar niks te halen en hebben we weer iets speling in het weekbudget voor andere dingen. In deze 400 euro zit alles. Voeding, drinken, verzorgingsartikelen, schoonmaakproducten en alles voor de dieren.
€150 per week zitten geen verzorgings producten bij zal iets van 20,- zijn per maand en nog geen honden voer kost iets van €80,- per maand ( ze krijgt vers vlees )
Ongveer 100 euro per week wat we echt nodig hebben en verbruiken. 2 volwassenen en een baby. Exclusief luiers en wasmiddel enz. Maar we zouden heir wel wat op kunnen bezuinigen als we willen. Maar: we gaan tussendoor ook nog vaak naar de winkel, bijv. omdat we geen zin hebben in het eten wat ik die dag zou maken, omdat we onderweg zijn en iets snels willen, omdat we toch zin in een fles bubbels hebben of omdat we visite krijgen. Dit tel ik niet mee omdat dit er extra bovenop komt. Maar tel gem. 100 euro per week.
Hier ben ik het mee eens. Soms heb ik echt een schijttasje met 4 dingen ofzo en dan moet ik al 15 euro betalen. En dan heb ik bijv. vlees, een fles shampoo, een fles zwitsal en wat broodbeleg ofzo..
Wij zitten tussen de €500-€600 per maand, excl luiers. Voor 2 volwassenen en 3 kinderen (om het weekend nog 1 extra kind). Omgerekend ongeveer €140,- per week
Ik ga uit van 140 euro in de week, voor drie volwassenen, een kleuter, twee honden en een kat. Sinds mijn kind naar school gaat doe ik elke dag boodschappen en heb dan een budget mee van 20€. Soms is dat op, maar heel vaak ook niet. Dat wat ik over hou gaat in een aparte envelop om voor iets leuks te sparen.
Hier ongeveer 100 per week. En dan eten we veel vis en groenten. Incl luiers. 2 vw en 2 kinderen. Gisteren stond er een man en vrouw voor me in de Jumbo. Die hadden 1 kar vol met eten. Dat bedrag was absurd.. 217 euro. TWEEHONDERDENZEVENTIEN. What theeee... en het was nou niet dat de kar tot het plafond was opgestapeld...
Makro is echt zonde van je geld, zelfs groot verpakkingen zijn duurder dan de gemiddelde slagerij of bakker. Als je wilt besparen is marko skippen de beste manier
Hier geen flauw idee wat we per week uitgeven. Ga wel bijna elke dag langs de supermarkt. Vlees kopen we bij de slager en brood bij de bakker (bijna een brood per dag). We zijn met 2 volwassenen en 3 kinderen. Nu wil ik vanaf aankomende week toch met een budget gaan werken. Wil als proef 400 euro pinnen en dan kijken hoe ver we de maand in komen. Aan de hand daarvan een budget vaststellen voor de boodschappen. Ik merk ook dat alles duurder is geworden.
wij zitten meestal rond de 150 euro per week soms wat meer wij zijn met 2 volwassenen en 2 kinderen, waarvan 1 nog in luiers, maar met een pak doe ik wel lang. overigens heb ik soms echt voor mijn idee maar heel weinig in mijn kar en zit ik al aan 60 euro. noten en kaas zijn erg duur, en dat eten we veel. ook fruit en verse groente, lekker vlees van de slager. brood bij de bakker. dan kom je snel aan wat meer. soms bezuinig ik weleens op producten, maar die zijn niet altijd even lekker. dus dan kom ik vaak weer uit bij een merk of een duurdere huis variant, of biologische variant.
Hier houden we max. 100 euro per week aan voor boodschappen/drogisterij artikelen.. meestal redden we dit wel!
Klopt en mijn ervaring is dat als je bijv. van lekkere dingen groot verpakkingen mee neemt die veel sneller opgaan dan als je normaal 1x per week een klein verpakking mee neemt. Omdat je jet in huis hebt blijf je pakken.
Ja joh noten en kaas zijn idd duur. Ik weet wel dat als er een kleine bij komt, wij toch wel proberen rond die 100 te blijven, maar meestal si dit wel wat meer. Maarja, stel dat mijn man een andere baan zou krijgen waarbij hij ineens 300 euro meer zou verdienen ofzo (even hypothetisch), tsja, dan zou ik ook wat gemakkelijker méér uitgeven.