Ja ik en kijk er aub mee uit! Had ook nergens last van geen buikpijn niks, ook bij de controle na me eierstokken was alles goed. 1 dag later ben ik met spoed opgenomen in het ziekenhuis want kreeg acute pijn, en toen was er wel een vrucht te zien van 7/8 weken in me eileider. Dus hou het wel in de gate.
27 aug. Licht action test en 31 aug. Kruidvattest je zag de streep wel maar was niet hetzelfde als controle streep (kleur). Ik maak me echt zorgen...
@Ebrum goeie, wat een naar nieuws! Gek toch dat ze niks kunnen vinden? Ik heb het gelukkig Nog nooit meegemaakt, maar ik hoop dat het mee mag vallen, in hoeverre dat nu kan...... Heel veel sterkte hoor!!
@Curitiba Wij gaan zeker een nipt laten doen, ook al ben ik zwanger door een eiceldonatie en mijn leeftijd dus geen factor is.
Jemig @Ebrum wat ontzettend naar! Moet je nu gewoon wachten of heb je al een volgende afspraak in het ziekenhuis staan?
Oh jeetje @Ebrum, dat is schrikken! Zit je nu in een protocol? Ik heb dezelfde ervaring als @Mellshariff, hier ook totaal geen klachten en hele hoge HCG. Na vijf dagen controles ineens avonds met spoed naar de eerste hulp ivm plotselinge buikpijn bij de eileider en 1,5 uur later lag ik op de operatietafel. Toen was het vruchtje ook ineens zichtbaar op de echo. Wil je niet bang maken, maar neem het wel serieus aub! Bij buikpijn direct bellen.:
Dat zei de dokter ookal als ik buikpijn krijg meteen aan de bel trekken. Pf echt heftig, ben wel blij dat ik niet de enige ben. Ik wil wel positief blijven.. momenteel heb ik rommelende darmen. Maar psychisch zit ik er ook mee, elke signaal die mij lichaam geeft reageer ik erop. Ben zo bang dames, probeer me sterk te houden!
@Ebrum jeetje meid...ik schrik ervan! Kan toch niet zomaar kwijt zijn he zou je denken! Maar op 22 aug eisprong en 31e nog geen knaltest hoeft dan ook nog niet he dan ben je nog redelijk aan de vroege kant geweest met testen. Ik vermoed eisprong op 18 aug gehad te hebben en testte voor t eerst op de 31e met een predictor early en die knalde toen ook niet hoor Heftig waar je nu doorheen gaat zeg... toch vreemd dat ze niks kunnen vinden? Maar lees al dat meerdere hier exact dezelfde ervaring hebben succes komende dagen en veel sterkte ook mocht je ineens veel pijn krijgen toch! Moet je nu dagelijks op controle?
Hier gister avond laat na de nachttandarts geweest met me kleine jonge van 5. Nichtje sliep ook hier van 6 en met de knietjes op zijn mondje gevallen ;( allebij de lipjes kapot ( zien er nu weer wat rustiger uit) en ze voortandjes los waarvan ze er 1 eruit getrokken hebben want die hing helemaal los. Wat ik schrik heb ik gehad en echt gehuild gwn wat naar om je kind zo angstig te zien zeg. Ze andere tandjes gaan hopelijk weer vastgroeien ( gelukkig zijn melktandjes) Nu lekker verwennen en vertroetellen qua pijn valt het wel mee bij hem gelukkig.
Ach wat sneu @Mellshariff, dat is schrikken ja! Gelukkig dan melktandjes, al hoop je dat die losse vastgroeien anders loopt hij nog tot en met het wisselen met een wel erg groot gat hè! Staat wel stoer denk ik belangrijkste is dat de pijn meevalt hè! Lekker in de watten leggen!