Gisteren hadden we lasagne voor vandaag ga ik dit topic even in de gaten houden, heb totaal geen idee.
Vanavond is ook oudste dochter de deur uit, dus eet ik alleen met middelste dochter. Zoon krijgt een omeletje met wat rauwkost en boterham oid en als hij in bed ligt eten wij met zijn tweetjes een kogelbiefstukje met gebakken champignons met tijm en frietjes.
Wij eten waanzinnig lekkere kip (https://www.bonapetit.nu/foodblog/waanzinnige-kip-uit-de-oven/) met pasta en gegrilde groentes.
Ik wil dat echt bedacht hebben voordat ik een winkel binnenstap. Anders kom ik thuis met olijven, kaasjes, chips, maar ook salades, een bamipakket, soeppakket en kant en klare lasagne vervolgens vraagt mijn vriend wat we in vredesnaam gaan eten en heb ik nóg geen idee Wij eten vandaag Turkse pizza (Lidl) met stukjes kipfilet erop voor vriend en salade en saus voor mij.