Ja t is erg leuk, zeker! Maar er komt zoveel bij kijken, mijn toemalig beste vriendin had ook onverwachts een beetje pups (10 stuks) en de helft heb ik voor haar alles geleerd enzo, want ze kon t niet aan zoveel.. dat heeft ook onze vriendschap gekost, ik moest me met mn eigen zaken bezig houden, want ik vond niet dat ze goed omging met de beestjes.. (ze waren niet gesocialiseerd, vader was agressief en bracht dat over op de pups, moeder wilde niks van de pups weten.. Ik vind t leuk om bij andere te zien, maar zelf zou ik t niet willen, omdat ik weet wat voor een werk je eraan hebt, vooral als je een groot nest blijkt te hebben Ik ben wel heel benieuwd voor jou hond hoor! Wie weet is ze schijnzwanger
Komen die ook buiten?? De mijne dus wel en heb geen zin een kat met kattenaids of leukemie doordat de ongecastreerde katers uit de buurt op haar springen. En ook binnenhouden met de krolsheid is geen pretje. Niet voor haar, niet voor ons en ook niet voor mijn andere kitten, die nu niet in haar buurt mag komen omdat ze dan zowat aanvalt. Er was een reden natuurlijk dat wij gekozen hadden voor een castratie bij onze poezen
Nee ze hebben een kattenren. De jongste maakt ook echt een heel concert word je gewoon gek van. En de buurt katten gaan voor de deur zitten.
Aha... tja ik lees dat het vaker voorkomt (restweefsel achter gebleven), dus dat zou het bij de katten van je ouders ook kunnen zijn. Waar ik bang voor ben is dat de dierenarts gaat opereren... restweefsel weghaalt en dan zegt dat het ergens anders aan lag om zo de kosten door mij te laten betalen ipv voor eigen rekening te nemen
En daarom heb ik een katertje haha nee hoor, we hebben er geluk mee. Na zijn voor en na zijn castratie niet gesproeid. ‘T is echt een schatje ❤️
Hahaha wij hadden hiervoor ook een katertje, netjes laten helpen en ook nooit gesproeid. Heeft helaas maar 9 mnd mogen worden en bleek toen fip te hebben.
Hier nog geen bloed gespot. Benieuwd of hij morgen hoger of lager is. Normaal als je slecht slaapt is hij juist hoger toch? Had vanacht echt een ruk nacht sliep pas om 2 uur.
Het is dat ik weet dat ik met de deze temp niet zwanger zal zijn maar zit toch echt zilveruitjes die over zijn van de verjaardag op te snaaien.
Als je temp terecht is snap ik je... maaarr je hebt dus blijkbaar een kortere nacht gehad en dus een onterecht lagere temp
Ja dat was echt zeer verdrietig. Heb hem dagenlang om de 3-4 uur met een spuit gevoerd (dwangvoeren) omdat hij niet meer at. Ook in de nacht dus. Helaas mocht het niet baten. En heb ik hem 5 dagen na het ziek worden moeten laten inslapen.
Heb even terug gerekend. Zit nu op 15dpo. Maar durf niet te testen. Langste cyclus was 32 dagen dus op dag 33 ongesteld. Ga die dus aanhouden. Al was me ei dan altijd pas op dag 21.