Ja! Ik hoop het zo voor ons beiden dat het nog duidelijker word Ik ben ook niet zeker van mijn ei, heb hem gemist denk ik. Toen waren de testen op en vond ik het zonde om weer nieuwe te kopen. Denk dat mijn uiteindelijke NOD misschien ook wel later is dan vandaag. We gaan het zien, begin nu weer krampen te krijgen, hopelijk niet van een naderende ongesteldheid *duimduimduim*
Hoooooi! Ja en het ergste is... Ik heb die van gisteren ook bewaard... En dat streepje is nu roze niet geldig natuurlijk. Nog 2 dagen. ..en dan moet het toch wel duidelijk zijn? Het lijkt trouwens wel of de Testpoint Normaal beter zijn dan de Etos Early??
Ik zou morgen nog een keer testen, dan moet ie denk ik ook wel weer wat duidelijker zijn. Tenzij je kan wachten...
@Dicky34 ik zit nog steeds duimen te draaien voor je!! @de zwangeren, van harte gefeliciteerd. Ik vind het best veel zwangeren voor deze NOD lijst. @de tuurders, ik duim voor jullie!! En hopen op een dikke vette positieve streep. @de rest, hopelijk zie ik jullie weer in het volgende lijstje.
Whahaha moet wel!! Net bij de kv en op=op geweest, nog steeds LEGE vakken! geen cb, geen kv, geen predictor of uberhaupt een ander merk! Zelfs bij de dichtstbijzijnde apotheek niks! Had geen tijd meer, moest gelijk mn dochter halen. Anders moet ik morgen even langs de Action hollen.
Beetje ver denk ik nee joh komt goed. Moet morgen aan de andere kant van de stad zijn, daar is een Trekpleister.
@Dicky34 als je in de plaats woont die staat aangegeven op je profiel is het niet heel ver rijden hoor
Ik kom weer even gluren hoor op het nod forum. Ik was zo benieuwd of de meiden met wie ik in het nod groepje heb gezeten nu ook eindelijk zwanger zijn. Spannend dat er nu een aantal van jullie nog op t wachtbankje zitten en super voor iedereen die op roze zijn! Ik hoop voor iedereen hier dat jullie deze ronde of iig heel snel zwanger mogen worden. Hopelijk vinden jullie het niet erg dat ik even kom spieken X en succes allemaal!
Hier bij de op=Op voordeel shop, zijn de predictors weer 1 voor 11 euro. Echt balen! Ik moet altijd een eindje rijden.