Wat mooi, gefeliciteerd! Wat bijzonder ook, dat er nu al zo veel positieve testen zijn! Dit wordt een mooie lijst
Ik mag ze gebruiken tot 12 weken. Daarna rustig aan afbouwen. Anders gewoon even vragen of je er meer kan krijgen omdat het voor jou gevoel niet lekker zit dat je moet stoppen en je graag door wil gaan. Denk dat ze dat wel snappen! En gefeliciteerd!
Ik hoop dat ik zondag ook mag aansluiten in het roze... het is toch altijd weer afwachten of het wordt bevrucht en blijft plakken
Mijn nod is maandag, dus ik moet helaas nog even. Nu een test doen heeft echt nog geen zin. Ik wil zondag op z'n vroegst testen. Al word ik wel nerveus van het zien van al deze testen Wanneer mag jij?
Hihi, ik word ook zo nerveus... nog even wachten. Ik durf eigenlijk niet meer te testen voor NOD, iedere keer een teleurstelling.
Mijn NOD is dinsdag pas... Ik heb een druk weekend, dus dan heb ik eigenlijk ook gewoon geen tijd om te testen. Ik kan dus eigenlijk pas maandag op z'n vroegst testen en daar ben ik wel blij om, dat ik er het weekend geen tijd voor heb, haha! Mijn cyclus was tot nu toe steeds 25 dagen sinds het stoppen met de pil, de voorspelling is dat mijn cyclus nu rond de 28 dagen gaat duren, omdat m'n ei later gesprongen is dan verwacht. Eerst zou mijn NOD zaterdag zijn, dus als ik maandag nog niet ongesteld ben, wordt het wel spannend!
Dat heb ik ook!!! NOD is volgens ziekenhuis maandag, maar ik denk zelf dinsdag. Ik word ook nerveus en een beetje opgewekt van deze berichten. Hoop dat wij volgen
Dat is goed om te weten. Als de volgende test positief is dan weet je zeker dat dat niets te maken heeft met de Ovitrelle. Succes met wachten
Net een blokje om gelopen en ineens zeurende bandenpijn in m’n onderbuik. Maar ook opkomende pukkeltjes... dus het kan nog steeds alle kanten op.
Jahoor overduidelijke streep!! Je kan met je vraag altijd je huisarts en anders misschien een verloskundige bellen.