Ik vind alleen Tim een echt model. De rest niet echt...ja misschien Bart...maar lang zo sterk niet als Tim. Tim zal wel gaan winnen.
Vond Naomi echt niet mooi met dat haar. Dat roze vond ik ook wel stoer! En Rikkie is gewoon cool haha
Bart zie ik de hockey merken lopen. Cecillia ook toen ze nog haar eigen haarkleur had. Ik denk dat Rikkie en Cecillia de finale wel gaan halen.
Ah nee alsjeblieft niet! Ik krijg echt van die nagels over het schoolbord flashbacks van dat accent van hem. Ik hoop dat hij er snel uit vliegt want ik weet niet hoe lang ik het vol ga houden om er wekelijks naar te luisteren
Even een upje. Heb ook pas net de laatste twee afleveringen gezien. Wat vinden jullie ervan tot nu toe? Ik heb nog niet echt een favoriet eigenlijk.
Ik vond het jammer dat Ramanda eruit ging... vond haar een beetje lijken op de winnaar van vorig jaar.. maar dan de vrouwelijke versie . En afgelopen week had ik écht niet verwacht dat Naomi doorging. Erg jammer dat Danilo eruit is. Favoriet... ook niet echt inderdaad...
Het voelde een beetje alsof ze gewoon het aantal jongens en meiden gelijk wilden trekken. Vond de argumenten om danilo eruit te stemmen niet echt overtuigend. Naomi zit telkens op het randje dus die had er gewoon uit gemoeten. Ik heb verder ook niet echt een favoriet nu.
Ja inderdaad.. ze zeggen ook 'je wil het graag, je doet je hartstikke je best!' - maar anderzijds.. het lukt telkens niet.. nou dan is het toch duidelijk? Het zit er nu (nog) niet in volgens hen... alsof ze anders niet uitkomen op de geplande finalisten ofzo.