Hoi dames op het forum, Mijn man en ik zijn alweer aan ronde 12 bezig voor ons eerste kindje en zaterdag 6 oktober is mijn NOD, op 22 september heb ik geovuleerd. Nu heb ik voor het eerst sinds we proberen zwanger te worden wat gekke 'klachten': - 10 DPO een hele heftige kramp in mijn baarmoeder gedurende 5 min. - 11 DPO een goede veeg helderrood bloedverlies - 12 DPO (vandaag) druk rechts bij mijn eierstok Wat denken jullie? Herkennen jullie dit van jullie zwangerschap? Of juist van ongesteld worden? Groetjes, Aoibhe
Klinkt als een mogelijke late innesteling. Ik heb hetzelfde meegemaakt alleen zonder bloedverlies Maar dan tussen dpo 5-7
Bedankt voor je reactie ! En, ben jij dan nu zwanger? Of zit je ook nog op het wachtbankje? En hoe was de kramp bij jou?
Wachtbankje, ik zit nu op 8dpo. Maar ik heb goede hoop. 4dpo erge kramp half uurtje. 5-6 dpo veel steekjes en nu 7-8 dpo menstruatiepijn en ook wat hoger in de buik
Spannend! Is het herkenbaar van je eerdere zwangerschap? Ik ga voor je duimen! Wanneer is je NOD? En vanaf wanneer kan je testen? Huisarts zegt echt niet eerder dan NOD, maar hier zie ik anders!
Officieel dinsdag 10 oktober. Ik test het liefst pas vanaf 12dpo want dat scheelt tuurstreepjes. Maar ik ben veel te nieuwsgierig haha. Ik test nu al om te kijken of de medicatie die ik geprikt heb al uit mn systeem is. Die gaf gisteren helaas nog een vals streepje (vandaag weer weg)
Ik heb dit zelf ook gehad met Mn 3 e zwangerschap en de pijn was 6 dagen na Mn eisprong zo heftig!! Dat ik gestopt ben met werken die dag ( ik deed lichaamelijk zwaar werk) dat was op vrijdag En die week erna op zaterdag had ik een licht positieve test
Bedankt voor je reactie! Helaas toch bruinverlies, waarschijnlijk voorbode van menstruatie. Maar er is misschien wel íets gebeurd!