Hoi allemaal, net lid geworden en kom gezellig meepraten . Ik ben 35 jaar en nu zo'n 4 maanden van de pil af. Sinds 2 maanden voel ik mijn eisprong. Heb verder niet getemperatuurd oid, maar voel hem zo duidelijk en hij klopt zo precies met mijn ongesteldheid, dat ik op mijn gevoel vertrouw. Afgelopen do heb ik "het" gedaan met m'n vriend, 1e ronde als poging om zwanger te worden, en die avond en vrijdag had ik last van mijn eisprong. Nu zit ik pas op m'n 5 DPO en heb ik toch wat vage klachten, waardoor ik heel hard hoop dat het raak is, ook al weet ik dat het heel erg vroeg is. De opvallendste vind ik een zeurende pijn in mijn vagina, ik denk in de buurt van mijn schaambeen. Herkent iemand dat? Als ik zoek vind ik wel mensen die er steekjes voelen, maar geen aanhoudende zeurende pijn.. Ik heb 't nu 3 dagen en met name in de avond. Verder ben ik grieperig, kouwelijk en heb ik veel keelpijn en buikkrampen, maar ik kan ook gewoon een griepje onder de leden hebben natuurlijk...
Goedemorgen allemaal Ik zit ook op het wachtbankje en vind het weer reuze spannend. Waarschijnlijk wordt ik het elk moment maar ik zit nu in mijn 5de week en nog geen ongesteldheid te zien.en verder voel ik ook niks geen buikpijn of krampen dus als ik het zondag nog niet ben haal ik die test volgende week. Met mijn andere zwangerschappen kwam ik pas in week 6 erachter dat ik zwanger was dus nu heb ik ook zoiets ik w8 het gewoon af hoe spannend ik het ook vind. succes voor iedereen die net als ik ook op het wachtbankje zitten en degene die een mooie streep hebben alvast gefeliciteerd want het blijft toch altijd maar weer een wonder dat zo n mooi kindje in je buik mag groeien.
Ja ik ga morgen wel een test halen want ik voel letterlijk niks van pijn of krampen wat ik al die andere maanden wel had en ik heb de laatste 2 dagen wel behoorlijk last van hoofdpijn gehad en is nu weg gelukkig en al iets ouder dan toen de zwangerschappen had maar we gaan het zien. en lief je reactie x
Ik zit net in m'n eerste ronde voor m'n eerste kindje, nu pas 7 DPO, maar heb sinds 4 DPO enorme buikkramp en lage rugpijn. Wat kun je je gek maken als je gaat googlen... Het kan iets betekenen, maar kan ook niks betekenen... Het valt me zwaar om geduldig af te wachten. En dit is pas ronde 1..! Herkenbaar?
Ik heb ontzettend last van m'n borsten. Vandaag weer ineens met vlagen misselijk en zelfs 1 keer kokhalzen. Morgen gaat echt de eerste test er tegen aan...
Knap! Ik hoop dat mijn ongeduld er na ronde 1 een beetje af is, maar ik vrees dat het alleen maar erger wordt Spannend!! Ik duim!!
@Siamara heel herkenbaar... vreselijk dat wachten en denken wel/niet . Hoe gek je jezelf kan maken he haha
Hallo iedereen! Allereerst wil ik iedereen heeeeel veel geluk wensen en op naar vele knal positieve testen Ook deze Mvr. Ongeduld zit op het wachtbankje Nja eerder schopstoel Mijn NOD is over 8 dagen en ben er voor het eerst ‘zo goed als..’ niet TE bewust mee bezig, maar toch begint het nu wel te kriebelen, nu ik dit type voel ik zenuwachtige vlindertjes in mijn buik Maar ik ben een brave meid deze keer.. alle testen de vorige keer weggemieterd, wat een rust!! Mijn eitje voel ik ‘helaas’ altijd goed ploppen *TokTok* Dus wis dondersgoed dat er geklust moest worden maar dit deze keer niet tegen vriendlief gezegd Hem lekker verrast, en van elkaar genoten met in gedachten, laat de natuur zijn gang maar eens gaan.. Ik heb ook een duidelijke afspraak met mijzelf gemaakt dat als mijn ongi uitblijft ook pas na 4 dagen een test mag halen.. Oh oh oh!! Babydust to you all!!
Allebei negatief en ik denk zelf ook nog veel te vroeg getest, maar geen bloed is hoop dus ik blijf nog even zitten op het wachtbankje.
Zenuwbrekend voor je zeg, heb je verhaal verder nog niet gelezen hier maar wanneer is of was jouw NOD als ik vragen mag? Ik duim in ieder geval met je mee!
Dat weet ik nu helemaal niet meer. Ik heb m'n ei gevoeld toen hij ging groeien, vorige week maandag en dinsdag. Ik dacht zelf dinsdag pas NOD maar kan nu ook donderdag zijn. De vorige keer had ik een cyclus van 25 dagen en nu zit ik al op dag 26.
Dat moet verwarrend voor je zijn allemaal zeg.. dus OF je bent 1 dag overtijd of je cyclus wijkt af als ik het goed begrijp. Heb je normaal wel een regelmatige cyclus? Je hebt in ieder geval nog geen enkel teken dat je ongi word gaf je aan. Meestal voel je dat toch de voorafgaande dagen, ik wel.. en geen bloed te bekennen. Kan me heel goed indenken dat het je in de war maakt.. als het over 2 dagen uitblijft toch maar een testje wagen? Ik zat net op de wc en oke niet smakelijk maar wilde mijn afscheiding zien, tot mijn schrik was deze zeer waterig met wat koperbruin erin.. kan ook goed zijn maar heb dit dus de afgelopen rondes ook gehad hoewel het toen helderrood was waarna mijn ongi toch doorbrak. Ben nu dus best bang voor een korte cyclus deze maand.. je gaat echt aan alles twijfelen en je onzeker voelen en uiteindelijk heb je er zelf geen invloed op, en stress is ook weer slecht Probeer dus wel bewust dingetjes te doen waarin ik mijn ontspanning uit haal en het hele ‘babygedoe’ wat naar de achtergrond verdwijnt.. Het verlangen is zo enorm groot hè Hoop voor jou dat je snel goed nieuws krijgt, hou ons op de hoogte
Heel erg! Google kan je beste vriend zijn maar ook je vijand en hetzelfde geld voor je lijf, kan je behoorlijk voor de gek houden al hoop ik natuurlijk dat dat voor jou niet geld.. 1ste ronde en gelijk raak, dat zou echt super zijn. Wachten is inderdaad geen pretje maar probeer het toch wat los te laten, nog een (lange) week wachten zou je kunnen testen.. ik duim met je mee! En btw ik ben 8 dagen DPO dus we gaan samen op
Moeilijk he, ik ben 14 juli gestopt met de pil dus nog niet heel erg regelmatig. Eerst 16 augustus ongesteld en daarna 10 september. Nee, ik voel nog helemaal niks van een nadere ongesteldheid. M'n borsten zijn heel gevoelig en verder voel ik mij vrij goed. Soms wat duizelig ineens of misselijk, maar dat kan van alles zijn. Voor jouw ook verwarrend dan of je een korte of lange cyclus hebt. Ik ga pas weer een test doen volgende week dinsdag ofzo. Of nog later... Tenzij ik eerder bruinverlies krijg, dan weet ik genoeg. Voor nu wacht ik nog gezellig mee
@summertime1975 Wat spannend weer zeg, hoop voor je dat je BINGO hebt en van je zwangerschap mag genieten
@bluedrake mijn cyclus is 30 dagen en word altijd op hooguit een dag na stipt en altijd ‘s avond ongesteld en goed ook dus zou dit heel vreemd vinden.. maar wil mijzelf ook geen valse hoop geven dus zoek overal maar andere verklaringen voor Gewoon ongeduldig afwachten.. Ik heb dus nog niet eerder dit soort afscheiding gehad in de afgelopen rondes.. zeg al lichtkoperbruin ipv helder rood, ook mijn afscheiding zelf is slierterig net als tijdens mijn ovulatie en best veel ( ben echt met de vingers gaan voelen. Afgelopen rondes werd het al snel stug melkwit