Ik vroeg me ook af of je foto's van Google had gebruikt (idd stockfoto's oid) of ze zelf had gemaakt.
Iets te enthousiast met de hoeveelheid mais geweest. In de heat of the moment vloog de deksel eraf. We hebben in ieder geval genoeg .
Upload jij je foto’s online? Ben je bekend met www.skitterphoto.com Hier kun je een account aanmaken en je foto’s uploaden voor gebruik in het public domain. Het leuke is dat je foto’s dan overal voor gebruikt worden. Een foto van mijn man is vanavond op deze manier nog gebruikt in het tv-programma kassa. Afgelopen week kreeg hij bijv. nog een cd-hoesje thuis gestuurd met zijn foto op de omslag. Echt heel gaaf.
Oh leuk! Ik zet ze wel op Instagram, al is mijn laatste foto daar al heel lang geleden. Ik heb begrepen dat je voor stock foto's eigenlijk een fullframe camera nodig hebt omdat ze al snel niet geaccepteerd worden als de beeldkwaliteit niet goed genoeg is. Ik heb geen fullframe, dus verder ook niet over nagedacht om foto's ergens te uploaden. Maar ik kan eens naar die site kijken, leuke tip Edit: oh ik zie het al, op die site bied je je foto's gratis aan en dan mag de kwaliteit lager zijn.
1% van de mensen schiet fullframe en dat kan je niet verwachten. Ap-c is ook goed. Heel toevallig heb ik wat inside informatie van degene die de foto’s accepteert voor deze site. Degene is nieuwsgierig naar je foto’s .