Haha, ik heb vorige week al gedroomd dat mijn vriendinnen me vertelden dat ik toch echt niet zwanger was
Ik droomde van vannacht dat de gastouder zwanger was . Waarom ik niet? Haha 8dpo 2day. Geen klachten, hoge temp. Over 2 dagen ga ik testen!
Oooh dames jullie maken het ook spannend. Het klinkt allemaal veelbelovend!! Ik laat het maar even los.... even niet testen... gewoon (on)geduldig afwachten....
Spannend, want jij kan eerder testen dan ik. Al denk ik dat het deze ronde niet raak is bij ons.. 6 dpo vandaag.
@Mamavand Wat een heftig verhaal zeg, jeetje @Siamara Ik heb getest op 11dpo bij de vorige zwangerschap, en binnen een halve minuut stond er al een duidelijke streep. Op 15dpo was het meteen zichtbaar tijdens het doorlopen en was het echt een knaller! @Meisje6 Dit heb ik bij mn zwangerschap ook gehad, de hele dag enorm zeurderig gevoel ik viel uiteindelijk bijna flauw omdat het ineens zo zeer deed. Achteraf was dit de innesteling geweest. Haha @ all, wat een spanning allemaal he! Wie zal de eerste zijn, en hoeveel
Ik ben vandaag pas 2dpo, maar droomde vannacht dat ik weer zwanger was. Maar werd badend in het zweet wakker.. onze dochter is een maand te vroeg geboren en heeft bijna 3 weken in het ziekenhuis gelegen. Ik vond dit zo een rotperiode dat ik enorm bang ben dat dit bij een volgend kindje weer gaat gebeuren. Kan er nu al echt nachtmerries van krijgen pff.. Ik was nog zo niet klaar met zwanger zijn, en ineens was ze daar. En dan uiteindelijk thuis komen zonder baby in je buik en geen baby in het bedje, wat een drama vond ik dat. Maargoed, hoop dat als ik uiteindelijk zwanger mag zijn ze me iets beter in de gaten houden of alles goed gaat van binnen.
Ojeej ik heb bruin verlies (best veel met een veeg rood). Geen krampen.. Natuurlijk hoop ik dat het een innestelingsbloeding is.. Maar ben toch bang dat het mijn ongi al is. Voor mijn dochter had ik een LF van 9/10d. Zit nu op 8 dus als de ongi morgen door breekt zit ik weer op 9. Grrr was nog wel zo kalm deze ronde
Mijn oudste is ook te vroeg geboren met 36 weken heeft 2 weken in zkh gelegen.... de tweede met 37,5 en mocht naar 2 sagen mee naar huis, n mocht wel gewoon bij mij blijven dus niet naar de couveuse ons derde zoontje kwam met 37,1 en was de kleinste van alle drie en mocht gelijk mee naar huis. Ik hoop dat je dit een beetje gerust stelt! Het kan ok goed gaan!
Ik zie het niet maar ik vindt op foto’s altijd dat tuurstreepjes minder zichtbaar zijn. Hopelijk is de volgende test duidelijker. Ga je morgen weer testen?
@Mamavand ik zie hem helaas ook niet. Zag je het streepje zelf al toen hij nog in de huls zat? Want is een predictor toch? Ze zeggen hier dat hij valse streepjes kan geven als je hem uit de huls haalt. Geen idee hoe dat werkt hoor.
Ik zie het helaas niet. Nou vind ik turen op mn telefoon altijd erg lastig! Als t streepje zo licht is dan is het ook vaak moeilijk op de foto te zetten.. hoop dat hij over een paar dagen duidelijker is