Laatste 10 weken afteltopic deel 2!

Discussie in 'Zwangerschap' gestart door Wolfmother, 28 jun 2018.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. Zonnestralen

    Zonnestralen VIP lid

    22 apr 2017
    12.605
    8.357
    113
    Vrouw
    Haha nee geen jaar laten wachten. Het zou om een paar weekjes later gaan. Daardoor zou het ivbm de kerstvakantie uitkomen in het nieuwe jaar. Toevallig kreeg ik net de brief dat hij eind van deze maand zijn intake heeft. Dan kan ik even vragen over hoe en wat.
     
  2. Elke1708

    Elke1708 Actief lid

    26 mrt 2018
    413
    415
    63
    Vrouw
    Super fijn!! Hopelijk blijft ze dan nu zo liggen! Het zijn boeven, die kleintjes!
     
  3. Jajo

    Jajo Fanatiek lid

    7 aug 2015
    3.462
    904
    113
    Ik heb sinds vanmiddag ineens steken aan de onderkant en mijn buik voelt “zwaar”
    Herkent iemand dit? Baby was vorige week al ingedaald, dus dat is het niet denk ik..
     
  4. Zonnestralen

    Zonnestralen VIP lid

    22 apr 2017
    12.605
    8.357
    113
    Vrouw
    Lag ze al vast?
     
  5. Jajo

    Jajo Fanatiek lid

    7 aug 2015
    3.462
    904
    113
    Zat nog iets beweging in zei de gyn
     
  6. Amelie

    Amelie Fanatiek lid

    8 okt 2013
    3.652
    3.240
    113
    Vrouw
    Noord-Holland
    Wauw wat fijn zeg! Toch nog een natuurlijke bevalling. Hopelijk dat ze niet weer dwars gaat liggen. Letterlijk en figuurlijk. ;)
     
  7. Klinker83

    Klinker83 Actief lid

    20 nov 2017
    487
    629
    93
    Vrouw
    @Zonnestralen dat had ik dus weer verkeerd begrepen! Excuus! Maar perfecte timing dus, van die intake. Je zorgen worden vanzelf opgelost ;)

    @Jajo ik denk dat ik het wel herken. Mij lijkt het alsof hij dan wat extra duwt en trekt daar beneden. Hij zat ook ingedaald maar lijkt soms een beetje opnieuw in te dalen of zo...
     
    Zonnestralen vindt dit leuk.
  8. Dominique1991

    Dominique1991 Fanatiek lid

    29 mrt 2016
    2.257
    1.964
    113
    Eigenlijk geen pijn ervaren alleen op het stukje bij het litteken van mn vorige keizersnede. Ik hoop echt dat ze blijft liggen. Afwachten! Voel mij in ieder geval niet heel lekker op moment. Geen idee hoe het komt
     
    laurazoey vindt dit leuk.
  9. Zonnestralen

    Zonnestralen VIP lid

    22 apr 2017
    12.605
    8.357
    113
    Vrouw
    Zolang ze niet vast ligt kan ze er als het goed is nog een stukje of helemaal eruit schieten.

    Indalen kan ook een lang proces zijn. De jongste is 10 weken bezig geweest met dalen en weer los gaan. Om op het einde niet ingedaald te zijn.
     
  10. Jajo

    Jajo Fanatiek lid

    7 aug 2015
    3.462
    904
    113
    @Klinker83 ja dat idd als of ze echt duwt daar beneden met haar hoofd oid.

    @Zonnestralen hmmm misschien is dat het dan idd! Morgen controle bij de gyn, dus zal het daar eens vragen.
     
  11. Bubblez

    Bubblez Niet meer actief

    @Jajo Ik ken dat gevoel. Mega pijnlijk.
    Misschien zit ze morgen vast, kunnen ze zo voelen.

    Ik ben echt nog ziek man, men zeg. Ben al allerlei dingen (die wel mogen, zijn dr niet veel) aan het proberen om het te verminderen maar tot dusver weinig resultaat.
    Ik had morgen een afspraak bij de vk maar door mn ziek zijn even afgezegd. Heb voor de hele week mn agenda leeggeveegd. Ik mocht dit weekend weer bellen voor een nieuwe afspraak als ik er aan toe was.

    Vanavond maakt mn man mn gipsbuik!! Mn vriendin zou het doen maar door ziekte en tijdgebrek mag mn man het doen haha. Arme vent :p
     
  12. Gelaarsde Kat

    Gelaarsde Kat Niet meer actief

    Gelukkig! Was het pijnlijk?
     
  13. Amelie

    Amelie Fanatiek lid

    8 okt 2013
    3.652
    3.240
    113
    Vrouw
    Noord-Holland
    Wel logisch denk ik als ze zo aan je buik hebben lopen sjorren. Zal je lichaam vast niet heel prettig vinden. Alles moet weer even zijn plekje vinden.
     
  14. Gelaarsde Kat

    Gelaarsde Kat Niet meer actief


    Ik had nog niet alle berichten gelezen haha. Mijn baby ligt ook dwars en ik krijg een geplande ks dat was ook mijn wens na de vorige spoedkeizersnede. Volgens de gyn is het voor een keizersnede makkelijker als de baby niet dwars ligt. Volgens haar kunnen ze de baby draaien als ik dat zou willen zodat de ks makkelijker gaat. Als het niet pijnlijk is wil ik dat wel gaan doen.
     
  15. PerfectLittleTwin

    PerfectLittleTwin Bekend lid

    11 jul 2018
    578
    577
    93
    Vrouw
    Hoi allemaal,

    Had me al eens aangemeld.. was alleen wat vroeg! Dus nu ben ik er opnieuw!

    Hier rommelt het al vanaf 26 weken.. al 2x weeenremmers gehad (met 26 en 28 weken..) nu inmiddels 30+2 en ze zitten nog en alles in rustig!! Jeeeeej!!

    A.s donderdag gesprek over de bevalling en dan ook datum plannen! Dus het eind is in zicht!
     
    qwerty123, Amelie, Jajo en 5 anderen vinden dit leuk.
  16. Florina

    Florina Fanatiek lid

    24 jan 2015
    2.729
    1.165
    113
    Hi dames! Mag ik hier mee kletsen? Even afwezig geweest op het forum maar vind het toch wel leuk de laatste weekjes in een topic mee te schrijven. Ik ben 9 december uitgerekend van een derde meisje :D

    Heb sinds deze week zo’n enorme schoonmaakdrang! Heb de badkamer al 3x gestofzuigd en gedweild (koekoek..:o:) en wil het liefst de hele dag de geur van dettol en bleek ruiken haha.
     
    Silsil, Spoetnik, Jajo en 6 anderen vinden dit leuk.
  17. mxm

    mxm Fanatiek lid

    28 mrt 2018
    2.906
    2.400
    113
    Vrouw
    Ik herken het zo!!! Ik maak ook zo veel schoon alleen voor de chloor lucht en schoonmaak lucht. ZO LEKKER
     
    Florina vindt dit leuk.
  18. mxm

    mxm Fanatiek lid

    28 mrt 2018
    2.906
    2.400
    113
    Vrouw
    Het liefst gooi ik zo’n hele fles leeg door m’n huis. :roflmao:
     
  19. qwerty123

    qwerty123 Fanatiek lid

    16 nov 2015
    1.569
    902
    113
    NULL
    NULL
    Wat voel je dan?

    @Bubblez hoe voel je je?

    @TwinMama4 gelukkig dar ze nog zijn blijven zitten! Hoe voel je je?

    @Florina heel herkenbaar alleen heb ik dat met alles reiniger van Ajax die kent op geur. Ksn gewoon een sopje maken puur voor de geur
     
  20. Tessss

    Tessss Fanatiek lid

    9 jul 2015
    1.240
    445
    83
    Willen jullie schoonmaakmiddelen ruiken ja? Ik heb echt helemaal geen behoefte aan al die chemicaliën. Denk dan alleen maar: ‘niet inademen, slecht voor de baby’. Wil wel een schoon huis maar dus niet zelf schoonmaken (anders dan met een regulier sopje)
     

Deel Deze Pagina