Voor sommige vrouwen is het blijkbaar zo dat als je kiest voor kinderen, je alleen maar moeder bent. Ik ben dan nog steeds degene die ik was, en ook moeder. Niet ineens alleen maar moeder. Ik snap oprecht niet wat er erg aan is dat mn dochter weleens bij oma slaapt. Die past al ruim 3 jaar op, dus dat bed daar is ook haar eigen bed. Niet alleen dr bed hier thuis.
Haha We doen nog genoeg samen! Elke avond hebben we voor ons samen. En mochten we echt perse weg willen zorgen we voor een oppas thuis.. en gaan bijv wT later van huis zodat we zelf kids nog naar bed kunnen brengen... En zouden we nachtje weg willen gaan gaan kids gewoon mee, ze horen nu eenmaal bij ons
Waarom ben je nou weer 'alleen moeder' als je je kinderen niet wegbrengt voor je eigen plezier? De eerste maanden genoten wij zo intens van die kleintjes dat het niet in ons opkwam om ze weg te brengen, we wilden juist samen met die kleintjes zijn. En ook al doe je nooit wat samen? Wat is daar toch zo raar aan... Nu is het bij mij niet meer van toepassing, maar ik vind het altijd zo'n kansloze opmerking, 'alleen moeder' omdat je je kind niet wegbrengt omdat je zo nodig tijd samen nodig hebt.
Nou ja, het feit dat ik ze af en toe “de deur” uit doe, doet niets af aan het feit dat ik heel graag kindjes wilde. Ik wilde ze ook gewoon heel graag hoor Ik vind het altijd raar dat moeders die dat nooit doen het zien je als hummeltje verlaten en dat het gek is omdat je ervoor gekozen hebt, en ouders die het wel doen, doen alsof je geen leven hebt als ze nooit uit logeren gaan
Dan vraag ik terug: waarom wordt er gezegd dat ik mn kinderen ergens dump, omdat ik werk of mn dochter af en toe eens gaat logeren. En: je hebt toch niet voor niks voor kinderen gekozen? Vind ik net zulke kansloze opmerkingen. En dan je laatste zin: zo nodig tijd samen nodig hebt. Wat is daar mis mee als je het fijn vindt zo af en toe samen iets te doen, zonder kind? Ik vind wat een ieder ander doet helemaal prima. Ieder moet doen wat ie fijn vindt. Maar ik heb daar dan verder weinig mening over, omdat het alleen anders is dan ik doe. Maar andersom krijg je het wel te horen hier. "Je dumpt je kinderen en het is zielig voor die kinderen. Het is niet nodig." Het is aan niemand anders te bepalen wat nodig is, dan wijzelf.
Niemand die hier aangeeft dat het erg is...je zit snel op de kast. Iemand vroeg naar beweegredenen en die worden gegeven. Van mij uit zonder negatief oordeel over anderen. Tuurlijk ben je meer dan alleen moeder! Het feit dat je kinderen kunt baren definieert je niet.
De zin van Roever: "ik wilde graag kindjes, dus waarom zou ik ze dan de deur uitdoen", zorgt voor een gevoel van op de kast zitten ja. Dat zijn juist die opmerkingen die laten blijken dat ik het dan schijnbaar niet 'goed' doe. Terwijl goed voor iedereen anders is. En ik vind dat prima, ik zou zelf zulke opmerkingen niet maken.
Ik heb dat niet gezegd. Alleen mijn laatste zin, tja zo sta ik daar in. Ik vind het vrij onnodig, jij niet. Prima. Ik heb er verder geen mening over hoor, ik vraag me alleen af waarom je meteen alleen moeder bent als je je kind niet wegbrengt voor je eigen plezier. Daarnaast wordt er altijd vrij verbaasd gereageerd als je je niet kind niet wegbrengt voor tijd samen, best wel raar aangezien absoluut niet iedereen die behoefte heeft. Maar goed, ik ben alleenstaand dus ik ga er verder ook niet meer op in. Kinderen die worden weggebracht (om wat voor reden dan ook) zijn niet zielig, moeders die hun kind niet wegbrengen zijn niet alleen moeder en mensen die niet perse iets samen willen doen kunnen ook een prima relatie hebben.
Met dat laatste ben ik het helemaal eens hoor! En het is hier ook niet zo dat ze elke maand logeert, en als het gebeurt, vertrouw ik alleen mn sm ermee, haha.
Ons zoontje ging voor het eerst met 9 weken logeren. Ik was gewoon moe en wilde gewoon een keer een nacht goed slapen. Was hier 2 straten verderop bij een vriendin. Heerlijke nacht gehad Haha
Gewoon doen als jij vertrouwen hebt in de personen bij wie hij dan logeert. Opa/oma doen het 1 of twee nachtjes en halen die slaap wel weer in! Het is anders dan wanneer je elke nacht door je baby wakker wordt gehouden Wij hebben in ieder geval al vanaf vroeg (oudste zoontje 4 maanden en tweeling zelfs nog eerder) de kinderen regelmatig laten logeren. Wij vinden het ook een heel fijn idee dat als er eens iets voorvalt waardoor wij er onverwachts niet kunnen zijn, zij zo vertrouwd zijn bij opa en oma dat ze zonder problemen daar slapen in een onverwachtse (nood)situatie.