Thnx! Ja er zijn meer vrouwen die dat hebben inderdaad. Ik hoef ook geen ovulatietesten te gebruiken want voel het altijd precies. Wel ideaal!
Haha ja idd Ik hoef ook geen ovutesten t gebruiken want ze werken niet goed bij mij alles met echo's nu, heerlijk.
Jaa te leuk he de babyuitzet! Ik ben al volop bezig haha. Ben al 3 dagen niet meer ziek geweest!! Halilujaa!! Hahha Jaa mn buik begint naar voren te komen. En hoe gaat het met jou? Hopelijk alles goed
Ja ik kan me maar moeilijk bedwingen om geen spullen te kopen.... En het wachten duurt dan heel lang, heel erg lang!!! Ik voel me prima, behalve dat ik erg moe ben heb ik geen kwaaltjes. De 22-10 heb ik mijn 2de echo en dan mag ik vanaf 24-10 bij een verloskundige terecht. En jij? Blijf je onder begeleiding van een gynaecoloog? Fijn dat je kwaaltjes minder worden!!
Kheb weer te hard geroepen denk ik.. ben weer hondsberoerd vandaag. Ja ik blijf bij de gynaecoloog. Was al de bedoeling doordat ik medicijnen slik, maar nu met de bloeddruk sowieso. Ik weet ook nu al dat ik en de kleine de eerste 24uur opgenomen gaan worden maar dat vind ik opzich niet erg. Fijn dat jij je goed voelt! Wat moet dat heeerlijk zijn!
Lekker joh een dagje in het ziekenhuis ... ik lag er drie dagen na mijn keizersnee en vond het heerlijk! Lekker slapen 's nachts en alleen wakker worden voor de voedingen... echt top
Vandaag echo voor follikel meting gehad. Vrijdag hebben we eindelijk onze punctie voor de tweede behandeling. Ziet er tot nu toe veel beter uit dan vorige keer. Nu 3 en 4 blaasjes boven de 13 (geloof 3 rond 18) en nog zo'n 4 rond de 10. Dus veel meer dan de 4 totaal van vorige keer . Hopelijk krijgen ze veel eitjes te pakken en komen er mooie embryo's uit . Ik kijk gewoon uit naar de punctie
Dat klinkt goed ! Fijn om alweer zover te zijn! Alvast heeel veel succes met de punctie vrijdag. Ik ga heeeel hard voor jullie duimen! En laat je maar lekker verwennen erna! Je doet het dan toch maar weer. Kun je nagaan hoe sterk dat je bent meid!❤ Hou ons op de hoogte
Sorry dames! Het heeft iets op zich laten wachten.. maar we hebben afgelopen woensdag een heel mooi hartje zien kloppen!! ❤️ Qua grootte lag hij/zij perfect op schema en het hartje klopte mooi snel genoeg! Wij zijn helemaal verliefd!! ❤️❤️ Lig alleen sinds gisteren helaas ziek op bed.. iets teveel kwaaltjes tegelijkertijd dus rust nu nog even lekker uit en ga maandag weer met frisse energie aan het werk! We hebben het woensdag aan mijn schoonouders verteld en gaan het zondag aan mijn ouders vertellen. Kijk er zo naar uit!
Heel veel succes vandaag meis!! Hopelijk kunnen ze alle eitjes aanprikken en zijn het ook goede eitjes. We duimen allemaal voor jullie!!