Ik heb er echt totaal geen verstand van maar een hoop andere hier wel en die denken duidelijk dat je zwanger bent. Zou goed verklaren waarom je testen oplopen! Kan je geluk door mijn telefoon heen horen... super mooi! Ik volg dit topic even!
Oh dank jullie wel allemaal. Ik word steeds zenuwachtiger ik ben zo bang dat de test ineens lichter word. Pfffff. Ik zal zeker laten weten hoe het afloopt
Ik denk idd ook deels pregnyl deels zwanger. Althans dat hoop ik heel hard voor je. Zondag 1500 gespoten betekent maandag te zien op je test. Ik hoop alleen echt dat het geen 2besure testjes zijn.
Ja heb 3x pregnyl gespoten totaal. Maar de testen lopen nu pas op. Het zijn de sensitesten niet 2bsure daar had ik slexhte verhalen over gelezen
Ja maandag te zien op test maar dan moet tie daarna toch aflopen en niet oplopen . De 2e test in de rij is 1 dag na de laatste pregnyl en dan zie je m dag 2 en 3 erna toch wat oplopen dus vandaar dat ik dacht huh
Spannend hoor! Maar een oplopende test is een goed teken. Wat fijn voor je! Voorzichtig gefeliciteerd alvast.
@RoGiJuLi . Hoe zou de test morgen moeten zijn denk ik. Dan is er natuurlijk nog minder pregnyl . Wat kan ik verwachten als ik idd zwanger ben?
Dan zal hij hetzelfde zijn, maar hoigstwaarschijnlijk duidelijker. Stel dat je hcg nu 500 is. Waarvan 200 vd pregnyl en 300 van hcg. Dan is de pregnyl morgen 100, maar je eigen hcg ca 500 en dus een totaal hcg van 600
Nou ik zit pas 12dpo dus zit ik lager toch . Maar...hcg verdubbelt per 48 a 72 uur? Ik voelde zondag nacht de innesteling . De testen zijn van vorige week zaterdag , en dan nu maandag di en woe.. hoe weet ik wanneer mijj eigen hcg oploopt dan.
Als zondag de innesteling was dan test je vanaf dinsdag met eigen hcg Maandag was het dan 100% nog van alleen de pregnyl En mijn rekenvoorbeeld was natuurlijk maar een voorbeeldje. Ik zeg daarmee niet dat je hcg nu idd 500 is hoor . Idd hcg verdubbeld elke 48-72 uur vandaar ik in mijn voorbeeld geen verdubbeling heb gemaakt maar iets van 75% verhoogd.
Ja klopt dat is de test van gisteren dinsdag dus en die was ineens wat donkerder . Dus dan zou die morgen wel verdubbelt kunnen zijn want is het 4 dagen na die innesteling pijn. Het loopt dus elke dag wel op hcg , maar verdubbelt met 48 uur zoiets? Het staat dus niet 48 uur stil zeg maar? Maakt het wat uit dat ik. Met gevoelige testen test ? Ik vind het heel lief dat je zo meedenkt eb kijkt . Dank je wel daarvoor
Klopt . En nee, de gevoeligheid vd testen maakt niet uit, wat wel uitmaakt is dat je met dezelfde testen blijft testen en met dezelfde urine, dus altijd de eerste ochtendurine of elke 3 urine of bijv elke urine voor het slapen gaan. Dit is belangrijk omdat de concentratie vd urine elk soort plasje weer anders is (de zogeheten middagtesters of ochtendtesters ).
Het loopt geleidelijk op, en na 48 tot 72 uur is het dan verdubbeld. Het staat niet 48 uur stil en is dan van het ene moment op het Andere moment 2x zoveel. Ik zou voor een volgende test weer dezelfde test gebruiken (wel een nieuwe natuurlijk, maar zelfde merk en type) dan kun je oploop zien. Als je nu van merk gaat wisselen weet je nog niks.
Ja doe ik zelfde test en zelfde plas moment . Ik doe het tegen het middaguur . En heb dan ook even veel gedronken elke dag zeg maar zoooo zenuwachtig voor morgen