Hahaha persweeen wegpuffen is niet te doen. Tegen mij zeiden ze ook: even wachten nog want we zijn allemaal nog bezig.. En toen ik zei ja maar dat lukt echt niet meer zeiden ze: ow begin dan maar vast. Huh!? Ik heb nog nooit een baby uitgeperst dus geen idee waar te beginnen. Tot ze ineens met spoed binnen kwamen en hij met de pomp gehaald moest worden
Volkomen te begrijpen dat je gevoel niet meteen mee wil met je verstand hoor. Lijkt mij ook heel eng om mee te maken
@pooh82 bij mijn 2e dochter moest ik met volledige ontsluiting halverwege persweeën stoppen met persen. Vraag me niet hoe, maar het lukte! Bij de derde geen persweeën en m eruit moeten persen. (9 ponder) Vraag me ook niet hoe ik dat voor elkaar gekregen heb. Ik ben ook super benieuwd hoe het nu allemaal zal gaan.. @Dominique1991 fijn dat ze nog steeds goed ligt. Hopelijk heb je straks een mooie gewone bevalling! @Jajo wat een zorgen kunnen er zijn in een zwangerschap. Ik hoop dat je straks een goede bevalling hebt en een gezond kindje in je armen mag sluiten. Wat betreft dutjes: ik begin er (nog) niet aan. Tenzij ik echt een heel erg slechte nacht heb gehad en s avonds nog het één en ander moet doen. Ik ga wel regelmatig eventjes op de bank liggen, ook om een andere houding te hebben. Maar meestal slaap ik dan niet. Als ik echt ga slapen is het s Avonds geen doen om in slaap te komen. En ik ben te onrustig om s middags te slapen + de jongste gaat s middags niet meer naar bed, dus erg lastig.
Ik kan me niet half voostellen hoe dat voor je moet zijn @Jajo. Lijkt me inderdaad zo fijn voor je als die kleine straks op de wereld is. Fijn dat ze nog goed ligt @Dominique1991, dat moet vast een geruststelling zijn na al die onzekerheid. Jeetje @pooh82! Dat zijn nog eens snelle bevallingen. Soms heb ik echt het gevoel alsof ik zelf nog nooit bevallen ben. Dat komt denk ik doordat ik een ruggenprik heb gehad. Daardoor heb ik echt het gevoel alsof ik een belangrijk gedeelte gemist heb. Ben dus heel benieuwd hoe het dit keer zal gaan. En ben hierdoor nog meer vastberaden om het zonder te doen dit keer. Is er iemand die dit herkent?
Ik heb altijd gezegd. Ben niet voor en niet tegen maar wel heel bang voor bijvoorbeeld een ruggenprik. Laat het echt van het moment afhangen. Vorige keer bij de check was ik dus al 7 cm en mocht ik niks meer. Als ik die eerste 7cm weer bereik zonder dat het al teveel pijn doet (zoals de laatste 3 cm) dan vind ik het prima weer zonder te doen
Nou het is voor mij ook wel een beetje dubbel omdat er dus op advies van de verloskundige al bij 1 cm een ruggenprik heb aangevraagd uit soort van voorzorg. Ik wilde eigenlijk nog een paar uur aankijken maar zij zei toen dat het nog best 24 uur kon duren en dat als ik erover dacht om er een te nemen, ik dat beter meteen kon doen omdat het lang kon duren voor ik hem uiteindelijk zou hebben i.v.m. CTG en beschikbaarheid van de anesthesist. Toen ik die eenmaal had gekregen, was ik ook al 7 cm onderweg en de weeën die ik tot dan toe had, kon ik ook nog goed aan. Dus ik ben er ook van overtuigd dat het niet nodig was geweest. Dat is toch een beetje zuur. Maar ja, dat was toen de situatie.
Helaas zegt dat helemaal niks. Vorige zwangerschap had ik al voorweeen vanaf ruim 30 wkn. Van 30 tot uiteindelijk 38 wkn regelmatig opgenomen gelegen in het zkh ivm serieuze weeen die volgens een CTG geen gewone voorweeen waren. Ze waren een iedere keer van overtuigd dat ze kleine zou komen. Met ruim 34 wkn slijmprop verloren maar pas met 38 wkn dacht ik dit voelt anders en nu ga ik wel bevallen. Twee uur later was ik moeder. Nu dit ook alweer vanaf ongeveer 33- 34 wkn. Ik maakt me niet zo druk. We zien wel wanneer het wel doorzet. Kan morgen maar kan met voorweeen en verloren slijmprop ook nog tot 42 wkn duren
Ja dat is ook zo maar vind het zo moeilijk, alles voor de kleine is al klaar ivm medisch gezien kans op vroeg geboorte wou mijn vriend alles al klaar hebben staan... en verder Netflix en Videoland wel een beetje gezien haha... kan ook niet zoveel meer dus dat is ook wel een dingetje
@Amelie zelfs als je bevallen bent zonder pijnstilling kan je hebben dat je denkt: waar hebben ze het over. Mijn oudste is thuis geboren zonder pijnstilling. Toen een schoonzus daarna bevallen was en ik met nog een schoonzus ff ging kijken zei ze: oh die laatste cm en als dat hoofdje staat, doet zo zeer! Maar ik wist werkelijk niet waar ze het over hadden. Heb dat bij de oudste en jongste (beide zonder pijnstilling) niet ervaren. Gek genoeg bij de tweede wel. Dat was een inleiding. Bij de bevalling van haar had ik een pompje..
Nog even snel dames: hier buikpijn, een baby die rondjes draait ofzo en de hik heeft en veel slijmverlies. Ik ben benieuwd wat vannacht gaat brengen! Keep you posted - of ik slaap gewoon als een roosje vannacht haha
Wat een boel gerommel hier! Vandaag mijn laatste werkdag gehad en nu eindelijk verlof. Ik keek er zo naar uit! En nu heb ik alleen maar het gevoel dat ik morgen nog gewoon vrij ben hebben/ hadden jullie dat ook? Mijn vriendin is zo lief geweest om vandaag de babykamer te schuren en alles in de grondverf te zetten. Nu kan ik morgen en vrijdag gaan schilderen en zaterdag sausen. Dan is de babykamer ook klaar en kunnen wij langzaam opruimen en schoonmaken en de kamer inrichten. Pfff mijn hoofd Komt steeds minder tot rust. Normaal ben ik er vrij rustig onder maar heb nu toch wel last van stress.. nu scheelt het iig al ontzettend dat ik nu verlof heb en overal voor mijn gevoel alle tijd voor heb dat ik niet nog ernaast moet werken.
Yes! Verlof! Voelt altijd gek in het begin, net als wanneer je vakantie hebt. Snap wel dat je gestresst raakt hoor. Ik zou er echt niet op zitten wachten. Scheelt misschien wel dat de tijd wat sneller gaat omdat je nog veel moet doen. Dat is dan misschien een voordeeltje. Ik weet inmiddels niet heel goed meer wat ik met mijn tijd moet doen. Ben nu al bijna 4 weken thuis en heb ook alles wel een beetje gedaan. Voor de baby vrijwel alles klaar en Netflix ook wel gezien. Ben nu mijn puzzel van 1000 stukjes maar aan het afmaken. Daar was ik al weken geleden aan begonnen maar steeds niet genoeg rust en tijd voor. Maar ik geniet nog wel even van de tijd die ik heb hoor. Als die kleine er is dan heb ik het weer druk genoeg. Ik ga vanzelf iets zoeken om te doen als ik me echt ga vervelen. Misschien kom ik nog eens aan dingen toe die ik al heel lang wil doen.
Toch een beetje geruststelling. Elke bevalling en vrouw is anders natuurlijk, dat weet ik ook. Hopelijk lukt het dit keer zonder pijnstilling en zonder al te veel pijn.
Nou niets aan de hand hier hoor Voorweeen, steken en hoofdpijn genoeg maar daar houdt t ook mee op. Heb een pcm genomen in de hoop dat ik nog even kan slapen. Slaap lekker wakkere dames!