Laatste 10 weken afteltopic deel 2!

Discussie in 'Zwangerschap' gestart door Wolfmother, 28 jun 2018.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. Dominique1991

    Dominique1991 Fanatiek lid

    29 mrt 2016
    2.257
    1.964
    113
    Dacht ik bijna eens een hele post van je te lezen die alleen maar positief was Paracetamol & door....
     
    Vrouwke87, laurazoey en Olifantje vinden dit leuk.
  2. Dominique1991

    Dominique1991 Fanatiek lid

    29 mrt 2016
    2.257
    1.964
    113
    Zo herkenbaar! heb het 1 keer gehad en ik kon mij totaal geen houding meer geven. Wat doet dat een pijn zeg! Nog 2 dagen last van gehouden!
     
  3. Dominique1991

    Dominique1991 Fanatiek lid

    29 mrt 2016
    2.257
    1.964
    113
    Haha heeerlijk. Hier ook maandag 22 oktober bij 38.1 weken nog een kinderfeestje. Heb er zin in -_-
     
    Besco vindt dit leuk.
  4. Amelie

    Amelie Fanatiek lid

    8 okt 2013
    3.652
    3.240
    113
    Vrouw
    Noord-Holland
    De verloskundige is geweest. Geen ontsluiting gelukkig maar ze was toch een beetje bezorgd. Kan indaling zijn want de kleine heeft nog een beetje ruimte in mijn buik en als ze hem een beetje op zijn kontje duwde dan schoof ie nog wat verder mijn bekken in en dat was erg gevoelig. Moet ook voor de zekerheid urine laten checken op blaasontsteking natuurlijk. In ieder geval vandaag bedrust en vanmiddag even bellen hoe het gaat en dan een plan voor de avond / nacht maken. En natuurlijk bellen als het in de tussentijd erger wordt. Het is in ieder geval nog niet minder geworden. Hoop dat ik het toch minimaal kan uitzingen tot volgende week. Al verwacht ik zelf totaal niet dat ik eerder beval want ons dochtertje was ook te laat maar dit soort dingen maken toch dat je je beetje zorgen gaat maken.
     
    Clueless01 vindt dit leuk.
  5. Vie87

    Vie87 Fanatiek lid

    17 sep 2012
    2.802
    1.646
    113
    @Amelie wat spannend zeg! Gelukkig geen ontsluiting in ieder geval. Nog ff blijven zitten baby!

    Hier ook erg moe. Zoontje was vanaf 5u wakker en vond t wel mooi geweest.
    Net even wat boodschappen halen en heel veel steken/harde buiken oid tijdens lopen, was niet erg prettig! Maar goed, we hebben het weer overleefd :D nu maar even lekker rustig aan hoor.
     
  6. Amelie

    Amelie Fanatiek lid

    8 okt 2013
    3.652
    3.240
    113
    Vrouw
    Noord-Holland
    Ik vind het wel bijzonder dat er zo veel verschil zit tussen mijn eerste en tweede zwangerschap. Ook al is het verloop tot nu toe vrijwel hetzelfde. Maar bij ons dochtertje helemaal geen voorweeën of wat dan ook en nu al zo veel gerommel en gedoe. Had ik echt niet verwacht ook al is dat wel algemeen bekend bij een tweede. Ik word er bijna hypochonder van. Vind die onzekerheid echt irritant, niks voor mij.
     
  7. Jajo

    Jajo Fanatiek lid

    7 aug 2015
    3.462
    904
    113
    @Amelie je maakt het wel spannend! Ik had ook geen voorweeen bij mijn zoontje hoor. Wel
    Hardebuiken, maar die waren niet pijnlijk. En het gerommel van deze zwangerschap (bloedverlies, slijmprop verloren) herken ik ook niet. Schijnt vaker voor te komen bij een vervolg zwangerschap
     
  8. Danty88

    Danty88 Fanatiek lid

    27 jul 2011
    2.899
    584
    113
    huismus
    Had ik een heel verhaal getypt druk ik een verkeerd knopje in.. weer opnieuw

    Ik heb 22/09/17 een Gastric bypass gehad en heb pds “darmziekte” en i.c.m de zwangerschap gaat dat niet zo goed. Mijn lijf kan door de darmaanvallen niet voldoende voedingstoffen opnemen en zij pakt inderdaad alles van mij en hierdoor raak ik ondervoedt.

    De p waardes weet ik niet dat zeggen ze hier in ziekenhuis niet maar ze liep nu nog maar een week achter met haar buikje en de rest goed op schema. Dus ze was erg tevreden over haar :D en ik zelf ook. Wat een opluchting weer voor nu. Het wordt een klein kindje zei de gyneacoloog. Nou waren mijn andere kids ook niet groot. 48 cm en 2835 gr en 49 cm 3180 gr dus ben benieuwd wat ze uiteindelijk zou wegen.

    Ik zelf blijf gewoon dooreten zoals ik al doe en dat is veel... eet 2x per dag warme maaltijd en fruit en zuivel en ook nog genoeg snaaierij... zodat ik aan meer dan 6 eetmomenten per dag kom

    Ze gaan wel nu met de diëtist van mij overleggen om eventueel sondevoeding want ben in 2 dagen tijd weer 2 kilo kwijt geraakt. Dus nog even afwachten
     
  9. laurazoey

    laurazoey Fanatiek lid

    20 mrt 2015
    4.485
    2.225
    113
    Vrouw
    twente
    Vandaag komt ons nieuwe bed. Mijn man had gister avond de boxen van het oude bed vast weggelegd en we sliepen dus op matras op de grond. Geen succes kan ik jullie vertellen. Vanochtend 2 wasjes gedraaid en buiten gehangen. De 3e draait nu. Kwam ineens nog van alles tegen wat gewassen moest en meteen natuurlijk beddengoed gedraait. Boven stof gezogen aangezien het bed aan de kant was en alles gedweild. Nu ben ik gaar en ga ik effe proberen mn ogen dicht te doen tot het bed komt.

    Straks ook nog even een lijstje maken met wat ik nou eigenlijk in hemelsnaam allemaal nog moet aanschaffen voor de baby komt:oops:
     
  10. Amelie

    Amelie Fanatiek lid

    8 okt 2013
    3.652
    3.240
    113
    Vrouw
    Noord-Holland
    Jeetje wat heftig zeg als je zo veel eet en toch afvalt steeds dat je aan de sondevoeding moet.
     
  11. Stampertje1

    Stampertje1 Niet meer actief

    Lastig he hormonen....
     
    Zonnestralen vindt dit leuk.
  12. 1986cindy

    1986cindy Bekend lid

    24 aug 2011
    777
    398
    63
    Kapster en ik hou van taarten bakken
    Den bosch
    Nou hier ook aan de poets gegaan, nou ja ik probeer het :$
    Wat gaat het lastig, ik heb zo'n extreem grote buik dat ik niet kan bukken.
    Sommige dingen moeten dan op handen en knieeen is ook niet bevordelijk voor de rug :oops:
    Ik wil het zo graag maar mijn lijf werkt me zo tegen, normaal helpt mij moeder me maar die kon niet.
    En ik heb toch zoveel dingen die ik graag gedaan wil hebben. Manlief gevraagd om straks toch maar even te helpen... :)
    werk nog steeds, tot de 38 weken en vind belangrijk om wat energie over te houden voor de werkdagen, anders trek ik het echt niet.
    Voelen jullie je ook zo schuldig om om hulp te vragen, vooral aan je man als die al 5 dagen werkt.
     
    Stampertje1 en Clueless01 vinden dit leuk.
  13. Clueless01

    Clueless01 Fanatiek lid

    28 jun 2016
    2.362
    1.780
    113
    Ik heb dat ook hoor, dat schuldig voelen. Ik zit vandaag ziek thuis, maar moet nog wel wat dingetjes doen in huis, alleen heb ik er gewoon de energie niet voor, hond uitlaten is al genoeg. Maarja gewoon rustigaan, probeer zoveel mogelijk te doen :). Gelukkig doet ie t meestal zonder mopperen als ik iets vraag.
     
    1986cindy en (verwijderde gebruiker) vinden dit leuk.
  14. qwerty123

    qwerty123 Fanatiek lid

    16 nov 2015
    1.569
    902
    113
    NULL
    NULL
    @pooh82 herkenbaar heb nu ook geen behoefte aan andere mensen.

    @Danty88 hopelijk blijft de kleine goed groeien. Hoe kijk je tegen de extra sonde voeding aan? Hopelijk gaat het je en die kleine wat helpen.

    @Amelie gelukkig nog geen ontsluiting. Fijn dat ze je zogoed in de gaten houden en hopelijk helpt een dagje rust dat je buik wat rustiger Word. In iederegeval ben je er optijd bij mocht toch doorzetten dan weten ze ervan en ben je snel in goeie handen.:)

    Net op controle geweest. Baby zit los in het bekken dus al wat ingedaald. Krijg ijzer tabletten dan voel ik me hopelijk snel minder moe:)
     
    Amelie vindt dit leuk.
  15. Clueless01

    Clueless01 Fanatiek lid

    28 jun 2016
    2.362
    1.780
    113
    Ik heb nu sinds ongeveer 1,5 uur bruinverlies bij het afvegen, en voel me nog steeds zo belabberd.. vind t toch n beetje eng (ben trouwens wel echt n hypochonder sinds ik zwanger ben :p) tussen 13:30 en 14:30 is t altijd telefonisch spreekuur dus ik bel gewoon even.
     
    qwerty123 vindt dit leuk.
  16. Dominique1991

    Dominique1991 Fanatiek lid

    29 mrt 2016
    2.257
    1.964
    113
    Het is meer dan ik werkelijk nog nooit iemand heb gekend die werkelijk alles negatief ziet en ook werkelijk alle kwaaltjes heeft of heeft gehad & dan de 20 weken echo overslaat, maar wel dagelijks een negatief bericht stuurt. Als iedereen hier zo was, had ik inderdaad mn account per direct verwijderd. Met of zonder hormonen. Hoop dat je vandaag weer overleefd!
     
  17. Stampertje1

    Stampertje1 Niet meer actief

    Dat je nog nooit iemand hebt gekend die het zo heeft betekend niet dat er vrouwen zijn die het werkelijk waar echt zwaar hebben tijdens een zwangerschap
    Snap niet wat de 20 weken echo hier mee tr maken heeft....
    Ieder zijn keus die het wel of niet doet en een 20 weken echo is nooit helemaal betrouwbaar...

    Er zijn genoeg positieve dingen aan de zwangerschap maar jij wil dat duidelijk niet zien
    Wens je een fijne zwangerschap toe!
     
  18. Dominique1991

    Dominique1991 Fanatiek lid

    29 mrt 2016
    2.257
    1.964
    113
    Als jij dan ook eens iets positiefs typt over de zwangerschap.. Is mijn ergenis ( en die van velen met mij ) wat betreft de vele negativiteit in jou berichten verholpen. Wat betreft de 20 weken echo... Je hebt sinds de zwangerschap 2 a 3 x per week extra controle omdat je van alles denkt te voelen of juist niet, maar een 20 weken echo waarbij ze toch echt belangrijke dingen kunnen uitsluiten doe je niet... En dan heb je het wel over angststoornissen/chronisch moe zijn en hoe moeilijk je zwangerschap is. Schiet mij maar lek. Als iemand positief is, ben ik het wel.. Helemaal nu iemand dichtbij mij met gebroken vliezen met 26 weken zwangerschap iedere dag hoopt dat de kleine nog een tijd blijft zitten. Kortom; het kan altijd erger. Loop graag 2 weken overtijd als dat betekent dat haar baby 2 weken langer blijft zitten. Wie weet kan je wat met mijn bericht :) .

    Bij deze stop ik de discussie, maar kon het echt niet langer voor mij houden. Sorry meiden!
     
    Vrouwke87, Jajo, Knitknot en 5 anderen vinden dit leuk.
  19. Danty88

    Danty88 Fanatiek lid

    27 jul 2011
    2.899
    584
    113
    huismus
    Ja lijkt me ook helemaal niks maar als dat het beste is voor mij en de kleine dan moet ik wel en heb ik geen keus

    Ja hoop het ook dat het in ieder geval wel gaat helpen, ik vindt het wel een beetje eng eigenlijk..

    Fijn dat de baby al wat ingedaald is en hoop dat de tabletten je gaat helpen. Anders floradix drinken helpt ook echt goed. Die heb ik zelf ook :)
     
    qwerty123 vindt dit leuk.
  20. Stampertje1

    Stampertje1 Niet meer actief

    Wens iedereen een fijne zwangerschap toe!
     

Deel Deze Pagina