Net controle gehad, weer goedgekeurd. Laatste groeiecho, nu op 36.5 geschat dus de kleine man groeit hard door. Benieuwd, over vier weken weer een 9/10ponder of toch kleiner?
Ook al schrikken dus...gelukkig alles goed met de baby! Beterschap! Ik zou naar de vk luisteren Maar ik snap hoe het voelt: ik had vandaag eigenlijk mijn laatste dag. Ik ga morgen even 'afscheid' nemen.
Mijn onderste rib kraakte net. Voelde echt vreemd. Zit voetjes weg te duwen en maagzuur weg te slikken. Meer dames die dit ongemak herkennen?
Van mij ook weer een teken van leven. Ik schaar mij in het rijtje van dames die op de laatste dag(en) voor verlof afwezig waren, al kwam het bij mij door het overlijden van mn oma. Verder schaar ik me ook in het rijtje van dames die opgenomen zijn in het ziekenhuis. Bij mij echter gelukkig geen problemen met de baby of zwangerschap, maar een erg heftige wondroos die met antibiotica via infuus behandeld wordt (zowel infectie als antibiotica kunnen wel weer invloed hebben op de baby, dus ook extra controles tijdens de opname). Ergste vind ik nog wel dat ik niet bij de begrafenis van oma aanwezig heb kunnen zijn hierdoor. Ik heb wel de laatste paar pagina’s teruggelezen maar had niet eerder fut om te reageren. Ga het dus beetje globaal houden, sorry als ik mensen vergeet... @Dames in of net weer uit het ziekenhuis: sterkte en beterschap, hopelijk gaat het snel weer goed! @Never lose hope : wat een spannende tijd nog! Hopelijk houd ze er niets aan over. Wel prettig dat de kleintjes van de intensive care af zijn. Sterkte nog in de rollercoaster. @NiHeJa : fijn dat het zo goed gaat met Sietze naar omstandigheden. Wel vervelend dat jullie nog steeds niet echt duidelijkheid hebben. Mag hij nu kleertjes aan ivm grootte/gewicht (als in: was hij daar eerder te klein voor) of omdat hij wat meer zelf temp kan regelen? Lijkt me hoe dan ook een goed teken!
Gecondoleerd @B3ngel Wat erg dat je er niet bij hebt kunnen zijn. Heel veel sterkte en beterschap. Hoop dat je snel weer opknapt
@B3ngel, gecondoleerd. En veel beterschap!! @Clueless01 jammer van je laatste dag, of ben je wel gegaan? Bruinverlies ook schrikken! @Eva2011, vervelend dat maagzuur en je ribben! Ik herken het niet maar ik moet zeggen dat mijn buik echt laag zit. Heb maar heel kort last gehad van maagzuur. Volgens de vk was de baby al ingedaald en lag hij al vast, geen idee of hij dan nog weer los/omhoog kan?
Grote man! Als de echo klopt dan . Wat is het geschatte gewicht nu dan (geen idee wat een gemiddelde baby rond die termijn weegt)?
Wauw, ik zie allemaal mensen al met 35 weken. Officieel hoogzwanger! Hier nog een weekje voordat ik die termijn heb gehaald @B3ngel : gecondoleerd en beterschap. Wat een nare periode dan zo. @Clueless01 : oh, da's echt niet lekker: zo beroerd zijn. Ik snap dat je graag je laatste werkdag wilt meemaken, maar als je zo ziek bent lijkt het mij ook geen prettig/slim idee. Beterschap! @Eva2011 : oei, klinkt niet lekker. Hier zit er continu een vet uitsteeksel (knie geloof ik) helemaal bovenin/voorin mijn buik Ik ben benieuwd of jullie kereltje inderdaad zo groot gaat zijn... @Bee80 : fijn dat je weer 'normaal' mag doen. Echt niet fijn om zo beperkt te worden in je dagelijks leven... Hier had ik vrijdag mijn laatste werkdag, hoewel ik niet zo regelmatig werk. Maar het werd echt zwaar nu (ik ben actrice bij een bedrijf dat trainingen geeft aan verloskundigen en kraamverzorgenden, dus ik moet dan doen alsof ik aan het bevallen ben, of een eclamptisch insult krijg, of heel hevig bloedverlies, dat soort dingen) dus het is klaar. Vandaag is het bevalbad gebracht door een vriendin van de opleiding, zo fijn dat ik het mag lenen! Ik hoop dat ik genoeg tijd heb om het op te zetten en erin te klimmen haha. De tweede is er echt zo'n beetje uit gevallen, maar een derde duurt vaak weer wat langer. We gaan het zien... Morgen gaan we het huis 'babyklaar' maken, dwz: het bed op klossen zetten en het ledikantje in elkaar zetten. Dan kunnen we zien of we nog veel nodig hebben. Ik heb best veel gekregen/geleend, maar het ligt allemaal in de schuur en ik weet eigenlijk niet eens wat ik heb. Heel praktisch... Ook dan morgen maar even dat bad in elkaar proberen te zetten, want het kreng is best ingewikkeld
Onze kleine lag ook al behoorlijk vast een aantal weken geleden maar is weer omhoog gekomen. Ik begin nu een bredere buik te krijgen, zei een vriendin. Eerst was het echt een punt die vooruit stak. Dus merk dat hij het wat krapper krijgt.
@marb lekker last minute! Hier staat ook echt nog niks klaar hoor, maar ik weet dat alles aanwezig is, dat scheelt weer.
Nou ja, in mijn borsten zit eten en we hebben luiers. Voor de rest kan mijn man alles gaan halen denk ik dan maar
Ik heb dus een enorme to do list op mijn telefoon staan want de detentie is toegeslagen hier. Vanmorgen zou ik brood maken voor de oudste voor op school. Geen brood meer. Geen hartig beleg, geen melk meer voor de cornflakes (dus kregen ze vanilleyoghurt, feest!!!) En mocht ik dus om 8:00 eerst snel brood en beleg halen voor de brooddoos. Bij school broodjes zitten beleggen in de auto Na een heftige poetsochtend zometeen eerst maar boodschappen doen voor ik het weer vergeet.
Juist! Maar een bedje en wat lakentjes zijn op zich ook handig Bij de eerste had ik alleen de kinderwagen de eerste drie maanden tot we gingen verhuizen. Werkte prima.
Haha jullie zijn allemaal zo kalm. Ik was al helemaal in de stress dat ik geen badolie had, Mja nu dus wel. Ik ben nu wel even 2 uurtjes gaan werken om t af te ronden en ga nu vlug naar huis, terug Mn bedje in, maar met niks meer toen op werk dus echt verlof, heerlijk! @B3ngel sterkte!
Eens! Bij de eerste had ik alles in het nieuwe huis al wel klaar staan hoor. Bij de tweede was ik ook op tijd en nu heb ik nog alle tijd! (4 weken dus)